Lutowy Latający Krąg z Mileną Bekalarską

23 lutego 2016, 18:00

Katowice, Batorego 2, BoTAK Wegeprzestrzeń

UWAGA ZMIANA LOKALIZACJI WYDARZENIA! Spotykamy się w Bo TAK Wegeprzestrzeń w Katowicach na ulicy Batorego 2

Bohaterką Latającego Kręgu na Ślasku w lutym będzie utalentowana, energiczna i inspirująca Milena Bekalarska  - stylistka, personal shopper, blogerka modowa i redaktorka w portalu Mells Fashion.

Milena jest dyplomowaną stylistką, absolwentką Politechniki Śląskiej i krakowskiej szkoły „Artystyczna Alternatywa”. Na co dzień zajmuje się stylizacją sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Dodatkowo pracuje jako personal shopper i prowadzi szkolenia z zakresu wizerunku i zasad dress code. Prowadzi spotkania blogerów i podejmuje wiele wyzwań związanych z modą i designem. Razem z utalentowanym fotografem tworzy duet produkujący sesje zdjęciowe - Mells Fashion.

http://www.milenabekalarska.com/
https://www.facebook.com/MilenaBekalarskaStylist
http://mellsfashion.com
https://www.facebook.com/mellsfashion

 


Organizatorki:

Gabriela Luboń - konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów w Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz charytatywny „12 wspaniałych ojców w kalendarzu RFPN”. Sama została jedną z bohaterek Open Book „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Teraz dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób połączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym jej przyjaciółki Magdy Gębala.
https://www.facebook.com/gabriela.lubon

Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.
http://kasiakruszenko.pl/
http://dizajneko.pl/
http://facebook.com/dizajneko
http://facebook.com/kasiakruszenko
 
Feedback