Latający Krąg z Edytą Niewińską

06 grudnia 2018, 18:00

Mokotowska 17

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które interesuje idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły Latająca Szkoła. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi. Możesz zaczerpnąć też sporej dawki inspiracji na przyszłość - nie musisz mieć jeszcze swojego biznesu, aby przyjść.

 

W grudniu Bohaterką Kręgu będzie Edyta Niewińska Edyta Niewińska / pisarka www.edytaniewinska.com - pisarka, socjolog sztuki, trenerka międzynarodowych organizacji pozarządowych w zakresie praw człowieka. Na stałe mieszka w Andaluzji. Ćwiczy jogę, chodzi po górach, uczy pisania i prowadzi podcast.

 

Swoją ostatnią powieść, jeszcze swieżością pachnącą, wydała sama.

 

Jej debiutancka powieść „Kosowo” (Mademesis, 2012) została entuzjastycznie przyjęta przez czytelników i krytykę, zyskując miano portretu własnego współczesnych trzydziestolatków. Opowiadanie „One night stand” opublikowane w tomie „Bookopen. Bo po trzydziestce wiele się zmienia” (Nowy Świat, 2013) ugruntowało jej pozycję jako autorki psychologicznych opowieści pełnych prostych, tnących głęboko jak skalpel zdań. Kolejna książka „Levante” (BookFlow, 2015) przyniosła pisarce popularność jako specjalistce od trudnych tematów. Związki międzyludzkie, seksualność, trudne wybory życiowe, lęki trzydziestolatków, poszukiwanie siebie, własnej tożsamości i utraconego czasu - wyzwania pokolenia po transformacji Niewińska opisuje z odwagą i bezkompromisowo.

Nagranie, w którym mówię otwarcie dlaczego zdecydowałam się opowiedzieć swoją własną historię w powieści: https://youtu.be/4kKDG5AC-_s

Fragment wywiadu w którym mówię, co naprawdę wydarzyło się w moim życiu: https://youtu.be/KmSISFQiVXM

Przedpremierowa recenzja: http://pelnia.eu/2018/10/26/recenzja-powiesci-edyty-niewinskiej-pod-powierzchnia/?fbclid=IwAR2l3PZOOh7VSLLqu5uPKDsuE1x-UNXtxjZ4atUJem_He93axvdLD2D4x-E

Feedback