Latający Krąg z Of Habit

29 maja 2018, 18:00

Warecka 8

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły Latająca Szkoła. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. 

Kręgi organizaują: Agnieszka Majewska

Zakontraktowana dożywotnio jako Twarz Latającej Szkoły Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow".

www.gotujenietruje.pl www.facebook.com/gotujenietruje

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Anna Trafisz,

Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

W MAJU MAMY KILKA BOHATEREK. SĄ NIMI TWÓRCZYNIE MARKI OF HABIT www.ofhabit.com

O sobie piszą tak:

Większość z nas jest przyzwyczajona do estetycznego ubierania się, kiedy wychodzi z domu, do pracy, restauracji lub na spotkanie u przyjaciół. My przenosimy ten zwyczaj do domu. To przecież tu spędzamy czas same ze sobą i wśród naszych najbliższych, to tu bawimy się z dziećmi, czytamy, gotujemy, pracujemy i odpoczywamy. Dlaczego dobry wygląd miałby być zarezerwowany na specjalne okazje i dla innych? Dlaczego nie dla siebie, codziennie? Uważamy, że zasługujemy na luksus, który rozumiemy jako świadomy wybór ubrań z materiaów doskonałej jakości, przyjemnych w użytkowaniu. Dlatego nasze kimona powstają ze świetnej jakościowo bawełny i lnu, są szyte w małej, lokalnej szwalni, mają energetyzujące wzory i kolory, są tworzone w limitowanej liczbie sztuk i po prostu piękne! Pomyślane jako odzież do domu, okazały się na tyle intrygujące, że przez nasze klientki (i klientów!) coraz częściej wybierane są jako odzież wierzchnia, co bardzo nas cieszy! Ciężko mówić o misji, ale jeśli mogłybyśmy czegoś sobie i naszym klientkom życzyć, to właśnie nawykowego dbania o siebie w prozie życia codziennego, cieszenia się pięknem i czerpania z niego zmysłowej przyjemności. Piękny wygląd zawsze! Gdy przychodzi listonosz, gdy siadasz do pracy, czekasz na wenę, idziesz z psem na spacer, odprowadzasz dzieci do przedszkola lub pijesz wino w swoim ulubionym fotelu. Celebrujmy codzienność, bo właśnie z niej składa się nasze życie. Które jest za krótkie na brzydkie ciuchy po domu;)

Feedback