Warsztaty: Jak napisać poradnik? (bezpłatnie dla Latających Kręgów w Warszawie)

10 kwietnia 2018, 18:00

Marii Kazimierzy 20/1

Wyobraź sobie, że dostajesz e-mail z podziękowaniem od kogoś, kto kupił Twój poradnik. Po chwili podobną wiadomość czytasz na Facebooku. Inna osoba pisze, że lektura Twojej książki zmotywowała ją do zmiany swojego życia. Odbierasz telefon – ktoś chce ustalić termin konsultacji u Ciebie lub zapisać się na prowadzone przez Ciebie warsztaty.

Tak – takie sytuacje są jak najbardziej możliwe. Wiem to ja – dr Krystyna Bezubik – pisarka, autorka kilku książek poradnikowych i programu kursów „Piszę, bo chcę”. Wie to Ewa Tyralik – mentorka dobrych rozmów, autorka poradnika: „Ewka, co Cię ugryzło” i współtwórczyni programu „Jestem bogata”.

Obie przekonałyśmy się, że książka pomaga budować wizerunek ekspertki. Jest też świetną formą, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Chcesz się dowiedzieć, jak napisać poradnik krok po kroku? Przyjdź na spotkanie 10 kwietnia o 18:00.

Wyniesiesz z niego wiedzę:

- od czego zacząć pisanie poradnika,

- jak się przygotować do pisania książki,

- jak określić grupę docelową,

- jak napisać książkę, by inni chcieli ją czytać,

- praktyczne wskazówki: jak wydać książkę.

Warsztaty będą wyjątkowe, bo poznasz proces pisania od strony prowadzącej kurs pisania (Krystyna Bezubik) i kursantki (Ewa Tyralik).

Krystyna Bezubik – doktor literaturoznawstwa (studia doktoranckie i obrona w Instytucie Badań Literackich PAN w Warszawie), pisarka, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, blogerka. Publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”; wydała ponad dziesięć książek: naukowych poradnikowych i literackich. Jurorka w konkursach literackich. Autorka programu kursów i warsztatów kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę…” (www.PiszeBoChce.pl), Piszę, bo chcę. Pracuje z osobami, które chcą pisać tak, by inni chcieli to czytać. Prowadzi autorów przez proces pisania książki i jej wydawania.

Ewa Tyralik-Kulpa - trenerka komunikacji umiejętności psychospołecznych, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, na stałe związana ze Szkołą Komunikacji Opartej Na Empatii. Ewa Tyralik Napisała praktyczny poradnik o dogadywaniu się: "Ewka, co cię ugryzło, jak się zrozumieć i porozumieć" (ewatyralik.com). Wraz z Izą Kaźmierczak tworzy serwis edukacyjny o budowaniu zdrowych relacji z pieniędzmi JestemBogata.pl. Przez kilka lat zarządzała ogólnopolskim rozwojowym festiwalem dla kobiet PROGRESSteron (dotychczas udział w nim wzięło ponad 80 000 kobiet). Z doświadczenia – eks-korporatka (dyrektor wydawnicza G+J Polska), właścicielka agencji PR, obecnie dyrektorka do spraw projektów dofinansowywanych Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii.

PODCZAS SPOTKANIA BĘDZIESZ MOGŁA NABYĆ KSIĄŻKĘ EWY, PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ. o książce przeczytasz na stronie: www.ewatyralik.com

Feedback