Wiosenny latający krąg z Patrycją Wizińską- Socha

23 marca 2018, 18:00

NESTMEDIC S.A. ul. Krakowska 141-155; 50-428 Wrocław

Przedsiębiorcze Latające !

Z radością ogłaszamy, że w marcu bohaterką Latającego Kręgu jest

Dr n.med. Patrycja Wizińśka-Socha. Dlaczego zaprosiłyśmy właśnie ją ?

Bo intuicja podpowiada nam, że możemy się wiele od niej nauczyć :)

 

Jest współzałożycielem oraz Prezesem Zarządu firmy telemedycznej Nestmedic SA, którą stworzyła i która wprowadza na rynek system Pregnabit®, czyli kompleksowe rozwiązanie telemedyczne do badania dobrostanu płodu. Kieruje działem sprzedaży. Pochodzi z Wałbrzycha. Miasta, które było i jest dla niej niesamowite, tajemnicze i inspirujące (i nie chodzi tu tylko o gorączkę złotych pociągów). Z wykształcenia jest biotechnologiem farmaceutycznym, absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Z potrzeby serca doktoryzowała się na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Określana jest jako ekspert w dziedzinach, którymi się zajmuje. Jej życie zawodowe jest również jej pasją, dlatego z łatwością absorbuje nową wiedzę i praktyczne umiejętności, co zapewnia jej intensywny rozwój. Wiele w niej entuzjazmu do zadań, które realizuje oraz do ludzi z którymi pracuje. Lubi wyzwania.

 

O tym, czym zajmuje się Patrycja możecie poczytać tutaj:

http://www.pregnabit.com/

http://nestmedic.com/

Serdecznie zapraszamy !

Jeśli więc:

• chcesz poznać inne przedsiębiorcze kobiety

• potrzebujesz naładować swoje akumulatory i spędzić miło czas

• brakuje ci inspiracji i natchnienia w biznesie 

to spotkanie jest dla Ciebie więc nie przegap okazji i przybywaj :)

Pamiętaj, że na Latającym Kręgu jest miejsce zarówno na historię bohaterki jak i Twoją – każda z nas ma 1 minutę na to, żeby się przedstawić.

 

Latający Krąg to również miejsce gdzie:

• możesz zaoferować coś od siebie – zabierz ze sobą wizytówki, ulotki albo inne oferty a może nawet coś, co wytwarzasz, aby to pokazać,

• poprosić o wsparcie/pomoc – zastanów się czego na obecną chwilę potrzebuje Twój biznes i powiedz o tym. Pewnie na spotkaniu będzie ktoś kto będzie mógł Ci pomóc albo zna kogoś kto zna kogoś … Tak – Latający Krąg to networking w najlepszym wydaniu.

 

Zapiszesz się klikając przycisk znajdujący się na górze po prawej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link: Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila. Resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

ORGANIZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation) oraz Certyfikowanym Trenerem FRIS®. Prowadzi warsztaty i szkolenia z tematów takich jak: budowanie satysfakcjonującej ścieżki zawodowej, odkrywanie i zarządzanie swoimi umiejętnościami, tworzenie własnego work-life balance oraz zarządzanie domowymi finansami. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel.: +48 601-537-345

 

Feedback