Latający Krąg z Betty Q

18 stycznia 2018, 19:00

Madame Q, ul. Burdzińskiego 5/24

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

W styczniu bohaterką jest Betty Q: pierwsza polska performerka burleski. Współpracuje m.in. z trupą Pożar w Burdelu. Założycielka Madame Q i Akademii Burleski Betty Q. Autorka choreografii do filmów. Producentka Polish Burlesque Festival i Naked Girls Reading Warsaw.

Madame Q to wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej i wegański cocktail bar. W tygodniu zajęcia, spotkania, warsztaty, a w każdy weekend najlepsza światowa burleska na żywo. To tutaj spotkamy się na kręgu. 

 

Feedback