Specjalny Świąteczny Latający Krąg Grudniowy

13 grudnia 2017, 18:00

Marszałkowska 140/106

*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

13 grudnia 2017, 18:00

Drogie Kobiety !

chcemy kultywować zapoczątkowaną w zeszłym roku tradycję specjalnego kręgu grudniowego, w którym to nie ma  jednej bohaterki zaproszonej przez organizatorki, a jest przestrzeń dla Was wszystkich, zatem tyle bohaterek ile uczestniczek kręgu. Ponieważ każda z Was jest wyjątkowa ! Każda z Was będzie miała czas i przestrzeń do tego aby opowiedzieć o swoim biznesie, być może o jego burzliwych początakch lub też o czasie najwspanialszego rozkwitu, a może zupełnie o czyms innym. Grudniowo znaczy świątecznie dlatego bardzo prosimy i zachęcamy do zabrania ze sobą jakiegos świątecznego elementu, najlepiej coś co będziemy mogły np. razem zjeść.

Spotykamy się  u Ani w Poradni   Psychologicznej dla dzieci i rodziców ANANASY

adres: ul. Marszałkowska 140/106 ( wejście od strony podwórka klatka nr 5)

Kręgi organizaują:

Agnieszka Majewska

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". 

www.gotujenietruje.pl

www.facebook.com/gotujenietruje 

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Anna Trafisz

Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

Feedback