Latający Krąg z Dominiką Dzikowską w Warszawie

29 listopada 2017, 18:30

MJUD, ul.Kubusia Puchatka 8 / 00-040 Śródmieście / Warszawa (wejście od Wareckiego), http://mjud.pl

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

W listopadzie bohaterką Kręgu będzie Dominika Dzikowska. Spotkanie odbędzie się 29.11.2017 w kawiarni MJUD, http://www.mjud.pl

O BOHATERCE:

Dominika Dzikowska pod szyldem Studio Miłość uczy kobiety, jak robić fajne zdjęcia: prosto, szybko, także telefonem. Pomaga dziewczynom, które prowadzą konto na Instagramie, czy piszą bloga i potrzebują dużo zdjęć, by skutecznie promować się w sieci. Prowadzi kursy fotografii online: specjalizuje się w prostych patentach dla początkujących, bez drogiego sprzętu i studia. Prowadzi grupę fotograficznego wsparcia: Kobieca Foto Szkoła, publikuje tutoriale, prowadzi webinary, wspiera i pomaga. Pasjonatka fotografii, dziennego światła i kadrów na luzie. Czasem robi nieostre zdjęcia i się tym zbytnio nie przejmuje. Mama dwójki dzieciaków, która z powodzeniem prowadzi swoją firmę już 3 rok i do tej pory udało jej się nie oszaleć!

Strona Dominiki: www.studiomilosc.pl

www.facebook.com/studiomilosc

Organizatorkami Latających Kręgów w Warszawie są:

 

Agnieszka Majewska

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". 

www.gotujenietruje.pl

www.facebook.com/gotujenietruje 

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Feedback