Listopadowy Latający Krąg z Ireną Zielińską

29 listopada 2017, 18:00

Zapraszamy serdecznie na kolejne nasze spotkanie: latającego kręgu.

Spotkamy się w pięknym i klimatycznym miejscu w centrum Wrocławia : Stacja Dizajn,  pl. Orląt Lwowskich 20D (wjazd od ulicy Tęczowej)

 

Bohaterką naszego spotkania będzie:

Irena Zielińska – przedsiębiorczyni z ponad 30-letnim doświadczeniem. Swoje biznesowe życie związała z szyciem – od 1987 r. prowadzi firmę MIRENA MODA specjalizującą się w produkcji odzieży damskiej. Zaczynała od szycia plisowanych spódniczek. Potem stworzyła własną markę odzieżową a następnie zajęła się przeszyciami. Obecnie współpracuje z markami polskimi i zagranicznymi, min.: Feria, Ronka, S’Oliver, TATUUM, Zenggi Amsterdam. Podejmowanie ryzyka, reagowanie na zmieniającą się sytuację na rynku, elastyczność i stawianie na swoim, budowanie i zarządzanie zespołem.O początkach, wzlotach i upadkach oraz długoletnim funkcjonowaniu na rynku – o tym będzie mówić na najbliższym Latającym Kręgu.

Prywatnie Mama trójki dorosłych dzieci oraz aktywna Babcia szóstki wnucząt. Ćwiczy jogę, kocha taniec i bransoletki z różnorodnych kamieni. Jest entuzjastką zdrowego odżywiania. Zaraża pozytywną energią.

W sieci możecie znaleźć ją na www.mirenamoda.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

 

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

 

 

 

Feedback