Latający Krąg "z Bajki". Spotkanie z Krystyną Adamczak.

27 października 2017, 18:30

osiedle Przyjaźni 125 C, Poznań

Zapraszamy na październikowy Latający Krąg z Krystyna Adamczak - polonistką i księgarką, która od 26 lat (!!!) prowadzi w Poznaniu klimatyczne Księgarnie „z Bajki” na Wichrowym Wzgórzu i na Os. Przyjaźni.

Ma swoją wizję i misję: toruje drogę dobrym książkom, wspiera rodziny w rozwoju, organizuje liczne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz spotkania literackie. Na różne sposoby zachęca do czytania.

Koordynator Wojewódzki Fundacji Cała Polska czyta dzieciom. Członek Rady Literackiej Fundacji.

http://www.ksiegarniazbajki.pl/

https://www.facebook.com/Ksi%C4%99garnia-z-Bajki-209813332366636/

 

Przyjdź na spotkanie i wysłuchaj historii o łączeniu pasji z biznesem w harmonii i zgodzie ze sobą.... tak, to możliwe i to przez 26 lat :-)  

Poznaj niezwykłą kobietą i nasyć się jej siłą, charyzmą i odwagą.

 

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka networkingu i rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Feedback