Wrześniowy Latający Krąg z Sylwią Zarzycką

25 września 2017, 18:00

Hotel Mercure, pl. Dominikański 1, 50-159 Wrocław

Kochane Kobiety, tym razem zapraszamy Was serdecznie do  Hotelu MERCURE k/Galerii Dominikańskiej.

Spotkanie nasze odbędzie się w sali Millennium na I piętrze.

Bohaterką naszego spotkania będzie:

Sylwia Zarzycka – z zawodu radca prawny prowadząca kancelarię prawną we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, szeroko pojętym prawie gospodarczym, procesach sądowych, a także prawie pracy i prawie własności intelektualnej. Prowadzi bieżącą obsługę prawną firm. Dodatkowo prowadzi szkolenia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa pracy, prawa fundacji.

Na swoim koncie ma wiele publikacji z zakresu prawa spółek handlowych w Rzeczpospolitej i Gazecie Prawnej.

Laureatka wielu nagród: Manager Awards 2017, Złoty Paragraf 2017 dla najlepszego radcy prawnego, Profesjonalistka Forbesa, Prawnik Pro Bono 2015, Radca Prawny Roku 2014

Z zamiłowania założycielka i Prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią, która pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

 

Sylwia opowie między innymi o tym:


  • czy łatwo jest łączyć pracę prawnika z działalnością społeczną i jak to się zaczęło ?

  • jak skutecznie pomagać innym i co nam to daje ?

 

Miejsca w sieci gdzie znajdziecie więcej na temat Sylwii i tego czym się zajmuje:

http://www.radca-wroclaw.pl/

https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzy-Niebem-a-Ziemi%C4%85-220220771336386/?fref=ts

---------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

 

 

Feedback