Czerwcowy Latający Krąg z Katarzyną Dworaczyk

07 czerwca 2017, 18:00

Błogostan, ul. Kościelna 21 Poznań

Zapraszam na czerwcowy Latający Krąg i spotkanie z Katarzyną Dworaczyk.

Z pasji trenerka komunikacji i artystka wizualna. Z wykształcenia też. Współtworzy międzynarodowy zespół trenerów skupionych wokół Porozumienia bez Przemocy. Pisze i rysuje, mówi, inspiruje na szkoleniach i konferencjach, mini - mediuje z i między dziećmi.

Po tym, jak odpowiedziała sobie na pytanie „Co byś zrobiła, gdybyś się nie bała?” wydała ilustrowaną książkę swoich wspomnień, przyglądając się temu, dlaczego i co robi i myśli. Obecnie tworzy „Portret pamięciowy kobiet” - ilustrowaną książkę uwieczniającą kobiece wspomnienia oraz „Dźwignię” - filmową i fotograficzną dokumentację losów kobiet, które przeżyły i pamiętają wojnę.

Kasia o sobie: Pochodzę z Gdyni (do której kiedyś wrócę), mieszkam w Poznaniu, co roku chcę lecieć do Irkucka, a ląduję gdzie indziej. Uwielbiam espresso, Lema, Sontag, creme brulee i widzieć horyzont. A najlepiej wszystko razem.

www.GRL.zone

A Ty, co byś zrobiła, gdybyś się nie bała? :-)

 

 

Latające Kręgi to również networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Feedback