Majowy Krąg z Ewą Gordziej – Niewczyk

25 maja 2017, 17:30

'Centrum Bukowska' ul. Bukowska 27/29, 60-501 Poznań

Zapraszamy na majowy Latający Krąg i spotkanie z Ewą Gordziej – Niewczyk.

 

Wejdź do Kręgu i poznaj drogę prawdziwej „kobiet-rakiety” działającej od lat w biznesie i w sektorze pozarządowym.

Przyjdź na spotkanie i wysłuchaj opowieści o łączeniu wielu aktywności w jeden cel. Jak pogodzić bycie psychologiem, trenerem, wykładowcą, działania społeczne z biznesem, firmę z fundacją...

 

Ewa Gordziej – Niewczyk jest psychologiem biznesu, trenerem, wykładowcą akademicki i specjalistką HR. W 2005 roku założyła firmę Instytut HR, w której do dziś jest głównym opiekun merytoryczny większości projektów. Jest fundatorką i współzałożycielką Fundacji Dobrych Praktyk „Nawigator Pro”. Prowadzi zajęcia akademickie na kilku poznańskich uczelniach. Jest mentorem w sektorze ngo, wspierającym grupy inicjatywne.

Prywatnie mama Idy i Janka. Wielbicielka Puszczy Noteckiej. Interesuje się psychologią poznawczą i systemową.

www.instytut-hr.pl

www.navigator.com.pl

 

Latające Kręgi to również networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Feedback