majowy krąg z Justyna Kozłowską

16 maja 2017, 18:00

Racławicka 99

Majowo, ciepło, słoczenie i soczyśie zielono zapraszamy na majowe spotkanie w gronie latających kobiet !

Naszą majową bohaterka będzie Justyna Kozłowska - autorka pierwszego vloga parentingowego.

Słów kilka o naszej majowej bohaterce, Justynie : przede wszystkim jest mamą. Ma dwie córki Barbarę i Jadwigę a w drodze jest chłopak. Dwoi się i troi, żeby maksymalnie wykorzystać 24 godziny i połaczyć jakoś pracę, z domowymi obowiązkami, czasem dla siebie, ale przede wszystkim czasem dla dzieci. Justyna zanim została mamą przez wiele lat pracowała w telewizji muzycznej, ale zdecydowała się porzucić świat plotek z gwiazdami i skupić na macierzyństwie. Wciąż jednak kusiła ją kamera, dlatego założyła swój kanała na YT – 10minutspokoju i tam sama gada, kręci i montuje rozwiązując przy okazji wiele matczynych problemów. Kanał rośnie w siłę - Justyna jeszcze więcej kręci i gada a jak jeszcze znajdzie czas, to pracuje również jako producent i reżyser programów.

Zajrzyj koniecznie na fanpage Justynu : https://www.facebook.com/10minutspokojuofficial/?fref=ts

na stronę: http://10minutspokoju.com/

oraz popodglądaj Justynę na jej kanale na yt : https://www.youtube.com/channel/UCvzoAf5ml-y93L6KqQmNvagSpotykamy się w miejscu niebanalnym, w wyjatkowej i klimatycznej dawnej prochowni XIX-wiecznego carskiego fortu , w Pół na Pół

Koniecznie zajrzyj także tutaj Pól na Pól 

START:  GODZINA 18:00

MIEJSCE :  PÓŁ NA PÓŁ

Fort Mokotów

Racławicka 99

02-634 WarszawaLatający krąg w Warszawie organizują :Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui- fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

Feedback