Kwietniowy Latający Krąg z Lucyną Ruszkiewicz

25 kwietnia 2017, 18:00

Pastela, ul. 23 lutego 40 (róg ulicy Zamkowej), Poznań

Zapraszam na Latający Krąg i spotkanie z Lucyną Ruszkiewicz. Wejdź do Kręgu i poznaj drogę artystki.

 

"Przez 15 lat budowałam i prowadziłam studio grafiki reklamowej. Zajmowałam się projektowaniem wnętrz, udzielałam prywatnych lekcji malarstwa i rysunku. Byłam wzorową żoną, matką i bizneswoman. Realizowałam się intensywnie i bez odpoczynku i… znikałam."

 

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, Podyplomowych Studiów z Arteterapii na Uniwersytecie Medycznym, Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w Ujęciu Integralnym. Dzisiaj terapeutka w procesie certyfikacji w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapeutów Gestalt.

Zafascynowana procesem pogłębiania samoświadomości szukając odpowiedzi odkryła Access Consciousness®. Filozofię i praktykę przynoszącą zmianę, świadomość, radość i lekkość w życiu. Odtąd nie szuka odpowiedzi tylko zadaje pytania o nieskończone możliwości istnienia, ufa swojemu ''wiedzeniu'' i zapraszam do lepszego.

Obecnie ma domowe ministudio graficzne, pracownię malarską i gabinet terapeutyczny, w którym zaczyna praktykować terapię indywidualną w nurcie gestalt oraz sesje energetyczne Access Barss. "Przez wiele lat malowanie było moją własną arteterapią. Dojrzałam, uznałam w sobie artystkę, czas mieć z tego fun! i pieniądze. Rozpędzam się na mojej artystycznej  huśtawce...  Wszystko, co zrobiłam prawdziwie dla Siebie przez ostatnie 5 lat plus nieograniczone możliwości Access budują moją świadomość. Jestem głęboko przekonana, że Sami kreujemy naszą rzeczywistość, a w procesie tworzenia uwalniamy emocje. Jak może być jeszcze lepiej?"

 

Zatem „Baw się i rób”!

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Feedback