Latający Krąg z Olgą Wróblewską

24 lutego 2017, 18:00

PASTELA Restaurant & Cafe ul. 23 Lutego 40, Poznań

Będzie to opowieść wielowątkowa, o tym jak "potrzeby rodzą pomysły, a pomysły ... napędzają" do działania.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Latających Kręgów. Tym razem mamy zaszczyt gościć Olgę Wróblewską.

Przyjdź i wysłuchaj opowieści kobiety, która przeszła długą drogę (i wciąż jest w podróży), a zapytana kim jest teraz, odpowiada: "Przede wszystkim Matką. Kobietą szczęśliwą i spełnioną. Życiem i radością drugiego człowieka. Źródłem pozytywnej energii i motywacji dla innych. Przyjacielem. Wsparciem i pomocą. I ciągle mi mało.... "

Olga Wróblewska – z wykształcenia: marketingowieci PR-owiec, z zawodu: sales manager i coach, z zamiłowania: mama 6 letniego Alexandra, przyjaciel i podróżnik kulinarny. Niezmordowana wojowniczka. Od czasu diagnozy autyzmu u syna wykorzystuje swoje przyrodzone i nadprzyrodzone zdolności do uświadamiania społeczeństwu, jak ważna dla osób z autyzmem i ich rodzin jest akceptacja. 

Absolwentka Politechniki Zielonogórskiej, Zarządzanie i Marketing, Uniwersytetu Warszawskiego, Public Relations oraz Coachwise Equipped.

Przez 16 lat pracowała, jako specjalista ds. sprzedaży oraz key account manager w sektorze produkcyjno handlowym od powiadając za budowanie marki firmy zagranicznej na polskim rynku.

Autorka i założycielka lokalnego projektu społecznościowego Kobieta warta Poznania https://www.facebook.com/kobiecypoznan/, który powstał aby inspirować, rozwijać i motywować kobiety związane z Poznaniem.

Od listopada 2014 r. założycielka i wiceprezes Fundacji Na Niebiesko http://www.naniebiesko.pl/ zajmującej się szerzeniem wiedzy na temat autyzmu oraz podejścia niedyrektywnego w różnych metodach terapii. Autorka projektu Lekcja Akceptacji, skierowanego do neurotypowych uczniów szkół masowych. Poza Lekcją Akceptacji Fundacja prowadzi projekty współfinansowane ze środków PFRON, Samorządu Wojewódzkiego oraz Miasta Poznania: Centrum Wolontariatu, Niedyrektywny Rodzic (praca z rodzicami), Lekcja Akceptacji dla kadr (w szkołach masowych). We własnym zakresie organizuje również konferencje tematyczne (“Autyzm w szkole”, czerwiec 2016) oraz spotkania dla rodziców i dzieci – Niebieskie Soboty.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Feedback