Noworoczny Latający Krąg z Karoliną Olejniczak

17 stycznia 2017, 18:00

ul. Kraszewskiego 24/4 Projekt Pałacowy

Przyjdź i wysłuchaj opowieści "jak rolniczka została krawcową" i stworzyła bardzo kobiecą markę Equipo Bag

„Przygoda zaczęła się 4 lata temu od uszycia pierwszej kobiecej torby fotograficznej, która powstała z potrzeby, potem były następne i następne...”

Przyjdź i wysłuchaj historii kobiety, która pewnego dnia odnalazła niszę i wzięła sprawy w swoje ręce. Dziś projektuje i ręcznie szyje torby i akcesoria dla kobiet, które szukają czegoś więcej niż torby. 

Chcesz dowiedzieć się, jak zaprojektować niszowo produkt, a potem go sprzedać? Koniecznie przyjdź na spotkanie i wysłuchaj inspirującej kobiecej historii biznesu zbudowanego na pasji, historii opowiedzianej od kuchni, szczerej i autentycznej, historii słodko kwaśnej :-)

O swoich początkach, realizacji pomysłów, planach… opowie Karolina Olejniczak.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

 

Feedback