Noworoczny Latający Krąg z Agnieszką Bednarczyk

11 stycznia 2017, 18:00

Dobra Karma

W Nowym Roku startujemy z wielką wewnętrzną mocą :-) bowiem przemówi do nas obraz! 

Bohaterka styczniowego kręgu Agnieszka Bednarczyk zachęca: Jeśli JESTEŚ KOBIETĄ poszukującą, potrzebującą skontaktować sie ze swoimi głębokimi potrzebami i pragnieniami, ciekawą siebie i innych kobiet, tęskniącą za kobiecą wymiana i inspiracją, otwartą na głębszą duchową rzeczywistość, ciekawą swoich wewnętrznych obrazów i motywacji, pragnącą spotkać sie ze SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĄ….

Co Wy na to? dalej... POSZUKIWANIE WŁASNEGO SYMBOLU TO POSZUKIWANIE WŁASNEJ DUSZY!

Warsztaty prowadzone przez Agnieszkę maja na celu stworzenie możliwości, aby przyjrzeć się swojej indywidualności, bez oceny, w bezpiecznej przestrzeni kobiecego, wspierającego KRĘGU, gdzie będzie nas prowadził obraz, dźwięk, baśń i wewnętrzny symbol oraz kobieca energia. 

Ideą jest poszukiwanie własnego mitu, własnych symboli, by skonfrontować się ze swoim "prawdziwym ja" i ŻYĆ ZGODNIE Z POWOŁANIEM!

"W naszej kulturze często zapominamy o tym wymiarze naszego istnienia, a to wielka szkoda! Warto oderwać się od codziennych obowiązków, pełnionych ról i skupić się tylko na sobie, swoich potrzebach, marzeniach oraz tym co dla nas ważne, a często nieuświadomione."

Na spotkaniu dowiemy się o metodach związanych z pracą z symbolami w postaci wszelkich przejawów obrazów metaforycznych, rysunku, marzeń sennych, wizualizacji, baśni oraz o mocy jaką mają sny. Agnieszka ułatwia wejście w wymiar symboliczny... wydobywając dźwięki z instrumentów pochodzących z różnych stron świata. Podczas spotkań wykorzystuje również metody pracy z ciałem, przełamywaniem blokad tkwiących w ciele, poszukiwaniem ruchu autentycznego.  

ZAPRASZAMY :-)

Agnieszka Bednarczyk - członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej, absolwentka podyplomowych studiów WSPS na kierunku Pomoc psychologiczna i interwencje kryzysowe w rodzinie, absolwentka szkoleń z zakresu psychologii i poradnictwa oraz zaburzeń odżywiania w Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie analizy jungowskiej. Prowadzi grupy wsparcia dla rodzin zastępczych, w tym także szkolenia oraz kwalifikacje rodzin oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet. Prowadzi prywatną praktykę analityczną w Pszczynie. Prywatnie mama adopcyjna dziesięcioletniego Artura, właścicielka kota Guci oraz oraz pasjonatka fotografii.

http://pomocpsychologiczna.info/

Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.

http://kasiakruszenko.pl/

http://dizajneko.pl/

http://facebook.com/dizajneko

http://facebook.com/kasiakruszenko

Gabriela Luboń - freelancerka, konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz charytatywny 12 wspaniałych ojców "Wrażliwsi niż się Wam wydaje". Sama została jedną z bohaterek Open Book czyli otwarta książka „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Współpracuje z agencją Open-mind - PR, Marketing, Social Media. Jest menadżerką Igi Księżycowej Szamanki. Dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób łączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym i pracą z obrazem. Wykorzystuje okazje, które podsuwa życie i przeżywa szalone przygody... jak doświadczenia na planie serialu "Wataha 2", czy wywiad do inspirującej książki :-)

https://www.facebook.com/gabriela.lubon

https://www.facebook.com/Szkola.Szamanki

https://www.smore.com/8kw0r-iga 

Obowiązują zapisy!

Latające Kręgi to comiesięczne darmowe i nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła :-)

https://www.facebook.com/events/1573877055972754/

 

Feedback