Listopadowy Krąg z Dorotą Pisulą

21 listopada 2016, 18:15

CoWalski - Aleja Inspiracji, aleja Wielkopolska 29, 60-101 Poznań

Zapraszamy na jesienny Krąg słowami naszej Bohaterki:

"Podczas spotkania chciałabym powiedzieć wam o marzeniach, poszukiwaniu drogi, nastawieniu i pozytywnym myśleniu  oraz równowadze. Bo życie każdej z nas wplecione są te tematy, nieprawdaż? Jeśli poszukujecie inspiracji i motywacji do zmian – przyjdźcie…"

 

Dorota Pisula jest doradcą zawodowym, wykładowcą i szkoleniowcem.

Pracuje w Biurze Karier UAM Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kierując tym działem, jest doradcą zawodowym, a także prowadzi zajęcia dla studentów. Zajmuje się doradztwem indywidualnym i grupowym dla różnych grup klientów: uczniów, studentów, absolwentów, osób bezrobotnych, kobiet powracających na rynek pracy oraz pracowników firm średniego i wyższego szczebla. Prowadzi warsztaty m.in. z planowania kariery zawodowej, komunikacji i negocjacji, rozwoju osobistego, mentoringu. Współpracuje z wieloma firmami w charakterze trenera, eksperta, autora opracowań dotyczących rynku pracy. W kierowanym przez nią Biurze Karier zrealizowano trzy projekty mentorskie.

Prywatnie pasjonatka fotografii ruchu, aikido – japońskiej sztuki obrony przed przeciwnikiem, samby brazylijskiej i tanga argentyńskiego.

„Odkryłam, że zawsze mam wybór. Czasem jest to wybór odpowiedniego podejścia do życia”. J. Knowlton

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Feedback