Letni Latający Krąg na Śląsku

29 czerwca 2016, 18:00

Pracownia Smaku, ul. Kościuszki 12/OFICYNA 9 ( w bramie), 40-049 Katowice tel.604 910 208

Pewnie znacie to uczucie: „matko! KTOŚ inny spełnia moje marzenie…” Ja tak miałam, kiedy usłyszałam, że w Katowicach powstaje miejsce gdzie triumfuje troska o drugiego człowieka i miłość do gastronomii. A na dodatek ten KTOŚ był w telewizji :-)

Na kolejny Latający Krąg zaprosiła nas do siebie Jolanta Kleser z Pracowni Smaku, projektu który jest zwieńczeniem jej pasji, marzeń i odważnych decyzji.

https://youtu.be/ewiHPQLS6o4

„Zapraszam Was do tego magicznego miejsca, które mieści się w samym sercu Katowic. W tajemniczej bramie nr 12. Za starymi drewnianymi drzwiami otwiera się magia i atmosfera, która Was na pewno zaskoczy i uwiedzie…” 

Cóż więcej pisać… zerknijcie same:

http://pracowniasmaku.com.pl/________________________________________________Organizatorki:Gabriela Luboń - freelancerka, konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz charytatywny 12 wspaniałych ojców "Wrażliwsi niż się Wam wydaje". Sama została jedną z bohaterek Open Book czyli otwarta książka „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Współpracuje z agencją Open-mind - PR, Marketing, Social Media. Jest menadżerką Igi Księżycowej Szamanki. Dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób połączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym jej przyjaciółki Magdy Gębala.

https://www.facebook.com/gabriela.lubon

https://www.smore.com/8kw0r-iga Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.

http://kasiakruszenko.pl/

http://dizajneko.pl/

http://facebook.com/dizajneko

http://facebook.com/kasiakruszenko*Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie;

http://latającaszkola.pl/

https://www.facebook.com/Shakti.Latajaca.Szkola

ZAPRASZAMY!

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, prosimy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą :-) Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Feedback