Wydarzenia

Warszawa

Latający Krąg z Justyną Kwiatkowską

Przejdź do strony wydarzenia

27 lutego 2018, 19:00

Państwo Miasto, ul. Andersa 29

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. Na krąg warto zabrać wizytówki, ulotki albo inne oferty a może nawet coś, co wytarzasz, aby to pokazać.

Lutowa bohaterka kjręgu to  Justyna Kwiatkowska, która wspiera i uczy pasjobiznesmenki jak generować z lekkością więcej pieniędzy z ich działalności, a jej hasłem przewodnim jest „Mów bez wstydu o pieniądzach”.

Justyna łączy w swojej pracy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem i wiedzą biznesową z uwagą na emocje, bo rozmowy o pieniądzach, wycenianie, negocjajce i zarabianie budzą emocje. Łącz w swojej pracy rolę mentora i stratega, a tam gdzie trzeba coacha – uwielbia zadawać trafne pytania, bo wierzy, że najlepsze odpowiedzi są w nas samych.

Autorka 9 –cio miesięcznego programu Zadbana Finansowo – www.zadbanafinansowo.pl

Wrocław

Styczniowy latający krąg z Danielą Tagowską

Przejdź do strony wydarzenia

23 stycznia 2018, 18:00

SUBMARINE Pracowni coachingu i terapii. ul. Wolbromska 12/1A ,Wrocław

 

Kochane, zapraszamy Was na nasz kolejny wspólny czas bycia razem.

 

Spotkamy się w SUBMARINE Pracowni coachingu i terapii, ul. Wolbromska 12/1A , Wrocław

 

Bohaterką naszego spotkania będzie:

Daniela Tagowska – certyfikowany coach ICF ACC, certyfikowany coach kryzysowy, trener biznesu, twórczości i zarządzania kryzysem. Specjalizuje się w coachingu kreowania marki i budowania strategii. Aktywny twórca i kuratorka przedsięwzięć artystycznych. Współzałożycielka SUBMARINE Pracowni Coachingu i Terapii, Wiceprezes SUBMARINE Group sp. z o.o., organizacji, której działalność opiera się m.in. na wspieraniu budowania marki poprzez łączenie coachingu z aspektami wizualnymi.

Miejsca w sieci: www.submarine.wroclaw.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

 

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

 

Warszawa

Latający Krąg z Betty Q

Przejdź do strony wydarzenia

18 stycznia 2018, 19:00

Madame Q, ul. Burdzińskiego 5/24

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

W styczniu bohaterką jest Betty Q: pierwsza polska performerka burleski. Współpracuje m.in. z trupą Pożar w Burdelu. Założycielka Madame Q i Akademii Burleski Betty Q. Autorka choreografii do filmów. Producentka Polish Burlesque Festival i Naked Girls Reading Warsaw.

Madame Q to wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej i wegański cocktail bar. W tygodniu zajęcia, spotkania, warsztaty, a w każdy weekend najlepsza światowa burleska na żywo. To tutaj spotkamy się na kręgu. 

 

Poznań

Latający Krąg z Kamilą Kruk

Przejdź do strony wydarzenia

14 grudnia 2017, 18:00

Kawiarnia Ciacho, ul. Górna Wilda 70, Poznań

Zapraszamy na ostatni w tym roku Latający Krąg, spotkanie z Kamilą Kruk - współwłaścicielką dwóch spółek, autorką książek, trenerką, mentorką, cyfrową nomadką i aktywistką oraz tradycyjnie na networking i wyjątkowo super ciacha w Ciacho na poznańskiej Wildzie :-D Kamila o sobie mówi:

"po pierwsze to czuję się człowiekiem i kobietą, a pozostałe etykietki i role uważam za tymczasowe w moim życiu. Może dlatego tak łatwo mi zmieniać działania, rozpoczynać nowe projekty, bez większego oporu wchodzić w nowe aktywności. Poza tym uwielbiam używać swoich kompetencji łącząc je i mieszając w taki sposób, aby jeszcze lepiej ich używać i aby inni mogli z tych moich kompetencji skorzystać. Kim zatem jestem w tradycyjnym ujęciu rolami zawodowymi Współwłaścicielką dwóch spółek, w których w ramach projektu www.osmpower.pl wydaje i promuje najlepsze, praktyczne książki biznesowe, a na platformie www.osmmasters.pl - kursy biznesowe krok po kroku. Autorką 3 książek: "Wyspy komfortu", "Przedsiębiorca w podróży” i "Kim jesteś?” (do tej ostatniej sama narysowałam ilustracje). Trenerka, coach i mentorka - swoją wiedzę i doświadczenie z 10 lat pracy trenerskiej i coachingowej używam podczas prowadzonych kursów i konsultacji. Również jako mentorka książkowa dla przyszłych autorów i self-publisherów.

Jako cyfrowa nomadka przez ostatnie pół roku pracowałam całkowicie zdalnie podróżując po świecie oraz łącząc to z pracą. Aktywistka - czyli projekty społeczne, wśród których znalazł się udział w organizacji Kongresu Kobiet, założenie portalu Świat Coachingu czy prowadzenie przez ponad 3 lata inicjatywy spotkań dla kobiet „Kobiecy Lublin”. A to nie koniec, bo wkrótce nowy rok i nowe, pojawiające się projekty.Więcej nawww.kamilakruk.pl"

Tym razem, jak co roku o tej porze, obok opowieści zaproszonego gościa i networkingu stworzymy Krąg i podzielimy się swoimi refleksjami na koniec roku:- być może w Twoim życiu pojawił się ktoś, kto był dla Ciebie kimś ważnym, wyjątkowym i chciałabyś podzielić się z nami jego mądrością

- być może w Twoim życiu wydarzyło się coś znaczącego, o czym nie możesz zapomnieć i czym musisz podzielić się z innymi

- co jest dla Ciebie najcenniejsze - co jest Twoim skarbem, który troskliwie pielęgnujesz

- na jakim jesteś etapie

- czym są dla Ciebie nasze latające spotkania To miłe robić drobne przyjemności innym :-) Dlatego, jak co roku o tej porze, zapraszamy Cię do zabawy i losowania. Zastanów się, czym mogłabyś obdarować inną Latającą Kręgowiczkę? Niech pomysł wypłynie z serca i będzie z Tobą związany. To może być: puszka ciasteczek z własnego wypieku, kupon rabatowy na swoje usługi lub produkty, przeczytana książka, ważna i mądra sentencja w dekoracyjnej ramce ... itp. Kreatywności nam nie brakuje :-) Niech to będzie coś od serca lub coś, co wiąże się biznesem, który prowadzimy. 

Upominki są dla uczestniczek Kręgu. Jeśli każda z nas coś przyniesie - to każda z nas coś dostanie :-)*** Zapraszamy uczestniczki Latających Kręgów na degustację wyrobów Kawiarni Ciacho, prowadzonej przez Spółdzielnię Socjalna Turbo, przy ul. Górna Wilda 70, w ramach II Kulinarny Dzień Ekonomii Społecznej. Na stołach będą czekały na nas kawa, herbata, woda z cytryną oraz wybór ciast i tart proponowanych przez CiachoJeśli ktoś będzie chciał zamówić coś specjalnego z karty – to we własnym zakresie i zapłaci zgodnie z cennikiem.-------------------------------------------------------------------------------------------

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) ----------------------------------------------------------------------------------------Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.UWAGA:Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.-----------------------------------------------------------------------------------------ORGANZATORKI:Anna Jakubiak Miłośniczka networkingu i rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.tel. +48 503620292www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/Agnieszka WerechaPoznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.www.TiAmoFoto.plwww.facebook.com/TiAmoFoto/

Warszawa

Specjalny Świąteczny Latający Krąg Grudniowy

Przejdź do strony wydarzenia

13 grudnia 2017, 18:00

Marszałkowska 140/106

*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

13 grudnia 2017, 18:00

Drogie Kobiety !

chcemy kultywować zapoczątkowaną w zeszłym roku tradycję specjalnego kręgu grudniowego, w którym to nie ma  jednej bohaterki zaproszonej przez organizatorki, a jest przestrzeń dla Was wszystkich, zatem tyle bohaterek ile uczestniczek kręgu. Ponieważ każda z Was jest wyjątkowa ! Każda z Was będzie miała czas i przestrzeń do tego aby opowiedzieć o swoim biznesie, być może o jego burzliwych początakch lub też o czasie najwspanialszego rozkwitu, a może zupełnie o czyms innym. Grudniowo znaczy świątecznie dlatego bardzo prosimy i zachęcamy do zabrania ze sobą jakiegos świątecznego elementu, najlepiej coś co będziemy mogły np. razem zjeść.

Spotykamy się  u Ani w Poradni   Psychologicznej dla dzieci i rodziców ANANASY

adres: ul. Marszałkowska 140/106 ( wejście od strony podwórka klatka nr 5)

Kręgi organizaują:

Agnieszka Majewska

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". 

www.gotujenietruje.pl

www.facebook.com/gotujenietruje 

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Anna Trafisz

Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

Warszawa

Latający Krąg z Dominiką Dzikowską w Warszawie

Przejdź do strony wydarzenia

29 listopada 2017, 18:30

MJUD, ul.Kubusia Puchatka 8 / 00-040 Śródmieście / Warszawa (wejście od Wareckiego), http://mjud.pl

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

W listopadzie bohaterką Kręgu będzie Dominika Dzikowska. Spotkanie odbędzie się 29.11.2017 w kawiarni MJUD, http://www.mjud.pl

O BOHATERCE:

Dominika Dzikowska pod szyldem Studio Miłość uczy kobiety, jak robić fajne zdjęcia: prosto, szybko, także telefonem. Pomaga dziewczynom, które prowadzą konto na Instagramie, czy piszą bloga i potrzebują dużo zdjęć, by skutecznie promować się w sieci. Prowadzi kursy fotografii online: specjalizuje się w prostych patentach dla początkujących, bez drogiego sprzętu i studia. Prowadzi grupę fotograficznego wsparcia: Kobieca Foto Szkoła, publikuje tutoriale, prowadzi webinary, wspiera i pomaga. Pasjonatka fotografii, dziennego światła i kadrów na luzie. Czasem robi nieostre zdjęcia i się tym zbytnio nie przejmuje. Mama dwójki dzieciaków, która z powodzeniem prowadzi swoją firmę już 3 rok i do tej pory udało jej się nie oszaleć!

Strona Dominiki: www.studiomilosc.pl

www.facebook.com/studiomilosc

Organizatorkami Latających Kręgów w Warszawie są:

 

Agnieszka Majewska

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". 

www.gotujenietruje.pl

www.facebook.com/gotujenietruje 

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Wrocław

Listopadowy Latający Krąg z Ireną Zielińską

Przejdź do strony wydarzenia

29 listopada 2017, 18:00

Zapraszamy serdecznie na kolejne nasze spotkanie: latającego kręgu.

Spotkamy się w pięknym i klimatycznym miejscu w centrum Wrocławia : Stacja Dizajn,  pl. Orląt Lwowskich 20D (wjazd od ulicy Tęczowej)

 

Bohaterką naszego spotkania będzie:

Irena Zielińska – przedsiębiorczyni z ponad 30-letnim doświadczeniem. Swoje biznesowe życie związała z szyciem – od 1987 r. prowadzi firmę MIRENA MODA specjalizującą się w produkcji odzieży damskiej. Zaczynała od szycia plisowanych spódniczek. Potem stworzyła własną markę odzieżową a następnie zajęła się przeszyciami. Obecnie współpracuje z markami polskimi i zagranicznymi, min.: Feria, Ronka, S’Oliver, TATUUM, Zenggi Amsterdam. Podejmowanie ryzyka, reagowanie na zmieniającą się sytuację na rynku, elastyczność i stawianie na swoim, budowanie i zarządzanie zespołem.O początkach, wzlotach i upadkach oraz długoletnim funkcjonowaniu na rynku – o tym będzie mówić na najbliższym Latającym Kręgu.

Prywatnie Mama trójki dorosłych dzieci oraz aktywna Babcia szóstki wnucząt. Ćwiczy jogę, kocha taniec i bransoletki z różnorodnych kamieni. Jest entuzjastką zdrowego odżywiania. Zaraża pozytywną energią.

W sieci możecie znaleźć ją na www.mirenamoda.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

 

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

 

 

 

Poznań

Latający Krąg "z Bajki". Spotkanie z Krystyną Adamczak.

Przejdź do strony wydarzenia

27 października 2017, 18:30

osiedle Przyjaźni 125 C, Poznań

Zapraszamy na październikowy Latający Krąg z Krystyna Adamczak - polonistką i księgarką, która od 26 lat (!!!) prowadzi w Poznaniu klimatyczne Księgarnie „z Bajki” na Wichrowym Wzgórzu i na Os. Przyjaźni.

Ma swoją wizję i misję: toruje drogę dobrym książkom, wspiera rodziny w rozwoju, organizuje liczne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz spotkania literackie. Na różne sposoby zachęca do czytania.

Koordynator Wojewódzki Fundacji Cała Polska czyta dzieciom. Członek Rady Literackiej Fundacji.

http://www.ksiegarniazbajki.pl/

https://www.facebook.com/Ksi%C4%99garnia-z-Bajki-209813332366636/

 

Przyjdź na spotkanie i wysłuchaj historii o łączeniu pasji z biznesem w harmonii i zgodzie ze sobą.... tak, to możliwe i to przez 26 lat :-)  

Poznaj niezwykłą kobietą i nasyć się jej siłą, charyzmą i odwagą.

 

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka networkingu i rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Warszawa

Jesienny warszawski krąg latających kobiet

Przejdź do strony wydarzenia

24 października 2017, 18:00

Baby Boom, ul.Płatnicza 57 (8 minut od Metra Stare Bielany)

Październikową bohaterką latającego kręgu  będzie  Anna Kupisz-Cichosz - Współwłaściciel i Partner Zarządzający Softway Ltd, Prezes Zarządu Fundacji z Inicjatywą, w ramach której powołała do życia inicjatywę „Firma jest Kobietą”. Doradca zarządu w jednej ze spółek inwestującej w nieruchomości, ekonomista, negocjator, coach, psycholog. Autorka książek  „Własna Firma dla Pań, "Krótki kurs biznesu dla każdej z nas” oraz „Moja

pasja moją firmą, czyli krótki instruktaż o tym, jak szybko rozłożyć lub wznieść na wyżyny sukcesu własny biznes”.Sama określa się mianem Przedsiębiorcy.Inspiruje, wspiera oraz pomaga właścicielkom firm rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm i pracując nad przekonaniami utrudniającymi ich wdrożenie. Od 6 lat czynnie uczestniczy w wydarzeniach dla przedsiębiorczych kobiet jako prelegentka na różnych konferencjach, oraz spotkaniach kobiecych. Pomogła rozwinąć firmy ponad 150 kobietom, z ponad 800 konsultowała rozwój ich biznesu.

strona Ani- http://firmajestkobieta.pl/anna-kupisz-cichosz/

Spotykamy się w bardzo klimatycznym miejscu:   Baby Boom, ul.Płatnicza 57  (8 minut od Metra Stare Bielany) informacja dla osób które mogą byc uczulone na psią sierść, w Baby Boom jest pies - labrador.

http://www.babyboom.pl/ 

Latający krąg w Warszawie organizują :

Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui- fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/

Wrocław

Wrześniowy Latający Krąg z Sylwią Zarzycką

Przejdź do strony wydarzenia

25 września 2017, 18:00

Hotel Mercure, pl. Dominikański 1, 50-159 Wrocław

Kochane Kobiety, tym razem zapraszamy Was serdecznie do  Hotelu MERCURE k/Galerii Dominikańskiej.

Spotkanie nasze odbędzie się w sali Millennium na I piętrze.

Bohaterką naszego spotkania będzie:

Sylwia Zarzycka – z zawodu radca prawny prowadząca kancelarię prawną we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, szeroko pojętym prawie gospodarczym, procesach sądowych, a także prawie pracy i prawie własności intelektualnej. Prowadzi bieżącą obsługę prawną firm. Dodatkowo prowadzi szkolenia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa pracy, prawa fundacji.

Na swoim koncie ma wiele publikacji z zakresu prawa spółek handlowych w Rzeczpospolitej i Gazecie Prawnej.

Laureatka wielu nagród: Manager Awards 2017, Złoty Paragraf 2017 dla najlepszego radcy prawnego, Profesjonalistka Forbesa, Prawnik Pro Bono 2015, Radca Prawny Roku 2014

Z zamiłowania założycielka i Prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią, która pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

 

Sylwia opowie między innymi o tym:

 

Miejsca w sieci gdzie znajdziecie więcej na temat Sylwii i tego czym się zajmuje:

http://www.radca-wroclaw.pl/

https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzy-Niebem-a-Ziemi%C4%85-220220771336386/?fref=ts

---------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

 

 

Poznań

Powakacyjny Latający Krąg z Karoliną Kizińską

Przejdź do strony wydarzenia

21 września 2017, 18:00

ul. Słoneczna 56B (Grunwald), Poznań

Zapraszamy na 35 poznański Latający Krąg i spotkanie z Karoliną Kizińską - doktorem kulturoznawstwa w ramach badań nad muzyką (UAM w Poznaniu), magistrem edukacji muzycznej w zakresie sztuki muzycznej Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ze specjalnością dyrygencką (prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych), absolwentką dwóch stopni Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Lipińskiego w Lublinie w klasie fortepianu, stypendystką Fulbrighta na Wydziale Muzyki w University of California, Berkeley, USA, członkinią Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona, a przede wszystkim założycielką Szkoły Muzyki KOMPOZYTORNIA.

http://kompozytornia.pl/

 

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Wrocław

Lipcowy Latający Krąg z Lucyną Schumacher

Przejdź do strony wydarzenia

18 lipca 2017, 18:00

lok 4, Benedykta Polaka 21, 50-379 Wrocław

Serdecznie zapraszmy Was Drogie Kobiety do pięknego miejsca jakim jest Fabryka Sensu.

Bohatereką naszego spotkania będzie:

LUCYNA SCHUMACHER – inicjatorka oraz prezydentka wrocławskiego oddziału klubu Soroptymist International. Pomysłodawczyni oraz kreatorka Fabryki Sensu – wyjątkowego miejsca coworkingowego we Wrocławiu i Warszawie. Założycielka oraz liderka konsorcjum Public Relations Gephard Group. Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Wrocławskiego. Koneserka dobrego kina – autorka inicjatywy Kobiece Salony Filmowe. Wielbicielka dobrego stylu i design. Pasjonatka tenisa ziemnego i jogi. Miłośniczka motoryzacji i żeglarstwa.  Kobieta silna, zdeterminowana, niebojąca się nowych wyzwań. Zawsze jeden krok przed szeregiem, rzucając wyzwanie wszelkim przeciwnościom.

https://fabrykasensu.pl/

https://www.facebook.com/Soroptimist-International-Pierwszy-Klub-we-Wroc%C5%82awiu-536203669753805/

 

---------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejśc przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzinne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal- Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

Śląsk

Czerwcowy Latający Krąg Na Śląsku

Przejdź do strony wydarzenia

20 czerwca 2017, 18:00

Cafe Kattowitz, ul. Św. Jana 7, Katowice

Latający Krąg z niezwykłą kobietą Dorotą Stasikowską-Woźniak (Ewą Kassala) 

https://www.facebook.com/events/1920929594786880/?active_tab=about

Dziś rano znalazłam w małej szufladce komody figurkę Nefretete, kobietę - symbol... O tak! Zbliża się ten bardzo oczekiwany dzień niespodzianki dla Latających Kobiet...

Z Dorotą poznałyśmy się na warsztatach rozwojowych Agnieszki Bednarczyk, gdzie pracowałyśmy ze snami i symbolami. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że za literackim pseudonimem Ewa Kassala stoi właśnie TA Dorota, a naczelnymi postaciami w jej twórczości są przede wszystkim kobiety. Łącząc fakty pomyślałam sobie: WOW! ależ to będzie idealna bohaterka kręgów! I MAMY TO! 

Dorota ​jest ​pisark​ą​, trenerk​ą​, kreatork​ą​ akcji społecznych, specjalistk​ą​ ds. autoprezentacji i kreowania wizerunku, scenarzystk​ą​ i prowadząca programy telewizyjne, konferencje, zjazdy i sesje, głównie kobiece.​ ​Spod jej pióra wyszły​ powieści​ ​​"Boska Nefretete"​, „Kleopatra”​, ​„Portret kobiety wieku zatracenia”, „Mandragora”, „Żądze Kleopatry”​,​ poradnik​i ​„Wystąpienia publiczne i kreowanie wizerunku”, „Jak być nowoczesną damą”, „Savoir-vivre przy stole”, „Poradnik nowoczesnej czarownicy”, „W sukience do sukcesu”. W latach 90-tych wydawała w Katowicach kwartalnik literacki „Wyrazy”, w latach 2009-2013 była założycielką i współwłaścicielką bezpłatnego magazynu dla kobiet „Lady's Club” i prowadziła Polski Dom Kreacji. Pisała scenariusze i prowadziła programy telewizyjne (m.in.”Trzecie oko” dla TVP II) i spotkania w Salonie Literackim w Katowicach.​ Była koordynatorką projektów społecznych i badawczych Polsce i na świecie (m.in. dla Banku Światowego i EFS), przewodniczącą Krajowej Sieci Tematycznej EQUAL; społeczną pełnomocniczką wojewody śląskiego ds. równego statusu kobiet i mężczyzn, przewodniczącą Rady Programowej TVP Katowice; członkinią Komitetu Sterującego Norweskich Mechanizmów Finansowych; Założyła i prowadziła m.in. Soroptimist International Śląski Klub Nike i Śląskie Centrum Równych Szans.

Jest laureatką nagród i wyróżnień, m.in. "Bizneswoman roku", „Chapeau bas” Soroptimist International, "Stalowego goździka" i wielu innych. Sprowadziła do Polski i społecznie prowadzi organizację pożytku publicznego Dress for Success Poland.

​Czeka nas spotkanie pełne autentycznej opowieści życia i „Fascynująca podróż w głąb antycznego świata silnych kobiet”. Zapraszamy!

G.


cytat: "Boska Nefretete"

http://www.stasikowska-wozniak.pl/

https://www.facebook.com/ewa.kassala

 

Serdecznie dziękuję za udostępnienie nam sali na piętrze, w pięknej kawiarni "Cafe Kattowitz" gdzie serwują prawdziwe rarytasy. Mam nadzieję na gościnny występ Karlusa i Frelki u Nefretete i Kleopatry ;-) To będzie niesamowita mikstura! https://www.facebook.com/pg/Cafe-Kattowitz-391277324327828/about/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Latające Kręgi to comiesięczne darmowe i nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki i swoje dzieła :-)

http://www.latajacaszkola.pl/szkola/latajace-kregi-miejskie/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, prosimy abyś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Organizatorki:

Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.

http://kasiakruszenko.pl/

http://dizajneko.pl/

http://facebook.com/dizajneko

http://facebook.com/kasiakruszenkoGabriela Luboń - freelancerka, konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. W październiku rozpoczyna naukę w Instytucie Medycyny Klasztornej. Współtworzyła kalendarz charytatywny 12 wspaniałych ojców "Wrażliwsi niż się Wam wydaje". Sama została jedną z bohaterek Open Book czyli otwarta książka „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Współpracowała z agencją Open-mind - PR, Marketing, Social Media. Jest menadżerką Igi Księżycowej Szamanki. Dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób łączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym i pracą z obrazem. Jako trenerka towarzyszy przedsiębiorcom w sesjach rozwojowych programu "Holistyczne prowadzenie scieżki kariery". Wykorzystuje okazje, które podsuwa życie i przeżywa szalone przygody... jak doświadczenia na planie serialu "Wataha 2", czy wywiad do inspirującej książki :-)

https://www.facebook.com/gabriela.lubon

https://www.facebook.com/Szkola.Szamanki

https://www.smore.com/8kw0r-iga

Poznań

Czerwcowy Latający Krąg z Katarzyną Dworaczyk

Przejdź do strony wydarzenia

07 czerwca 2017, 18:00

Błogostan, ul. Kościelna 21 Poznań

Zapraszam na czerwcowy Latający Krąg i spotkanie z Katarzyną Dworaczyk.

Z pasji trenerka komunikacji i artystka wizualna. Z wykształcenia też. Współtworzy międzynarodowy zespół trenerów skupionych wokół Porozumienia bez Przemocy. Pisze i rysuje, mówi, inspiruje na szkoleniach i konferencjach, mini - mediuje z i między dziećmi.

Po tym, jak odpowiedziała sobie na pytanie „Co byś zrobiła, gdybyś się nie bała?” wydała ilustrowaną książkę swoich wspomnień, przyglądając się temu, dlaczego i co robi i myśli. Obecnie tworzy „Portret pamięciowy kobiet” - ilustrowaną książkę uwieczniającą kobiece wspomnienia oraz „Dźwignię” - filmową i fotograficzną dokumentację losów kobiet, które przeżyły i pamiętają wojnę.

Kasia o sobie: Pochodzę z Gdyni (do której kiedyś wrócę), mieszkam w Poznaniu, co roku chcę lecieć do Irkucka, a ląduję gdzie indziej. Uwielbiam espresso, Lema, Sontag, creme brulee i widzieć horyzont. A najlepiej wszystko razem.

www.GRL.zone

A Ty, co byś zrobiła, gdybyś się nie bała? :-)

 

 

Latające Kręgi to również networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Poznań

Majowy Krąg z Ewą Gordziej – Niewczyk

Przejdź do strony wydarzenia

25 maja 2017, 17:30

'Centrum Bukowska' ul. Bukowska 27/29, 60-501 Poznań

Zapraszamy na majowy Latający Krąg i spotkanie z Ewą Gordziej – Niewczyk.

 

Wejdź do Kręgu i poznaj drogę prawdziwej „kobiet-rakiety” działającej od lat w biznesie i w sektorze pozarządowym.

Przyjdź na spotkanie i wysłuchaj opowieści o łączeniu wielu aktywności w jeden cel. Jak pogodzić bycie psychologiem, trenerem, wykładowcą, działania społeczne z biznesem, firmę z fundacją...

 

Ewa Gordziej – Niewczyk jest psychologiem biznesu, trenerem, wykładowcą akademicki i specjalistką HR. W 2005 roku założyła firmę Instytut HR, w której do dziś jest głównym opiekun merytoryczny większości projektów. Jest fundatorką i współzałożycielką Fundacji Dobrych Praktyk „Nawigator Pro”. Prowadzi zajęcia akademickie na kilku poznańskich uczelniach. Jest mentorem w sektorze ngo, wspierającym grupy inicjatywne.

Prywatnie mama Idy i Janka. Wielbicielka Puszczy Noteckiej. Interesuje się psychologią poznawczą i systemową.

www.instytut-hr.pl

www.navigator.com.pl

 

Latające Kręgi to również networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Warszawa

majowy krąg z Justyna Kozłowską

Przejdź do strony wydarzenia

16 maja 2017, 18:00

Racławicka 99

Majowo, ciepło, słoczenie i soczyśie zielono zapraszamy na majowe spotkanie w gronie latających kobiet !

Naszą majową bohaterka będzie Justyna Kozłowska - autorka pierwszego vloga parentingowego.

Słów kilka o naszej majowej bohaterce, Justynie : przede wszystkim jest mamą. Ma dwie córki Barbarę i Jadwigę a w drodze jest chłopak. Dwoi się i troi, żeby maksymalnie wykorzystać 24 godziny i połaczyć jakoś pracę, z domowymi obowiązkami, czasem dla siebie, ale przede wszystkim czasem dla dzieci. Justyna zanim została mamą przez wiele lat pracowała w telewizji muzycznej, ale zdecydowała się porzucić świat plotek z gwiazdami i skupić na macierzyństwie. Wciąż jednak kusiła ją kamera, dlatego założyła swój kanała na YT – 10minutspokoju i tam sama gada, kręci i montuje rozwiązując przy okazji wiele matczynych problemów. Kanał rośnie w siłę - Justyna jeszcze więcej kręci i gada a jak jeszcze znajdzie czas, to pracuje również jako producent i reżyser programów.

Zajrzyj koniecznie na fanpage Justynu : https://www.facebook.com/10minutspokojuofficial/?fref=ts

na stronę: http://10minutspokoju.com/

oraz popodglądaj Justynę na jej kanale na yt : https://www.youtube.com/channel/UCvzoAf5ml-y93L6KqQmNvagSpotykamy się w miejscu niebanalnym, w wyjatkowej i klimatycznej dawnej prochowni XIX-wiecznego carskiego fortu , w Pół na Pół

Koniecznie zajrzyj także tutaj Pól na Pól 

START:  GODZINA 18:00

MIEJSCE :  PÓŁ NA PÓŁ

Fort Mokotów

Racławicka 99

02-634 WarszawaLatający krąg w Warszawie organizują :Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui- fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

Wrocław

Majowy Krąg z Agnieszką Socha

Przejdź do strony wydarzenia

16 maja 2017, 17:00

ul. Lotnicza 12, Oddział Aviva

Przedsiębiorcze Kobiety !

Zapraszamy Was serdecznie na kolejny wrocławski Latający Krąg.

Spotykamy się we wtorek 16.05.2017 o godz. 17:00. Spotkanie potrwa około trzy godziny.

ZAPISY wyłącznie na portalu latajacekregi.pl - najpierw utwórz lub zaloguj się na swoje konto.

Naszą bohaterką będzie Agnieszka Socha.

16 lat doświadczenia w biznesie, 8 lat w brafittingu (4 salony), 7 lat budowania zespołu z 15 kobietami.

Produkcja, dystrybucja i multitasking, którego się pozbywam 😊

Kocham adrenalinę i ludzi. Uwielbiam szczerość i myślących ludzi. http://www.onlyher.pl/

https://www.facebook.com/slowemobiznesie/?pnref=lhc

Jeśli więc:

to spotkanie jest dla Ciebie i serdecznie Cię zapraszamy.

Zapiszesz się klikając przycisk po prawej stronie - wymagane jest zalogowanie się na swoje konto w portalu lub utworzenie konta.

O miejscu spotkania poinformujemy wkrótce.

Weźcie koniecznie ze sobą, jeśli macie, swoje wizytówki, ulotki czy swoje dzieła... Na pewno się przydadzą. A jak nie macie – to stwórzcie. Dajcie się poznać i zapamiętać 😊Zapraszamy !Anita i Joanna - organizatorki

 

Poznań

Kwietniowy Latający Krąg z Lucyną Ruszkiewicz

Przejdź do strony wydarzenia

25 kwietnia 2017, 18:00

Pastela, ul. 23 lutego 40 (róg ulicy Zamkowej), Poznań

Zapraszam na Latający Krąg i spotkanie z Lucyną Ruszkiewicz. Wejdź do Kręgu i poznaj drogę artystki.

 

"Przez 15 lat budowałam i prowadziłam studio grafiki reklamowej. Zajmowałam się projektowaniem wnętrz, udzielałam prywatnych lekcji malarstwa i rysunku. Byłam wzorową żoną, matką i bizneswoman. Realizowałam się intensywnie i bez odpoczynku i… znikałam."

 

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, Podyplomowych Studiów z Arteterapii na Uniwersytecie Medycznym, Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w Ujęciu Integralnym. Dzisiaj terapeutka w procesie certyfikacji w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapeutów Gestalt.

Zafascynowana procesem pogłębiania samoświadomości szukając odpowiedzi odkryła Access Consciousness®. Filozofię i praktykę przynoszącą zmianę, świadomość, radość i lekkość w życiu. Odtąd nie szuka odpowiedzi tylko zadaje pytania o nieskończone możliwości istnienia, ufa swojemu ''wiedzeniu'' i zapraszam do lepszego.

Obecnie ma domowe ministudio graficzne, pracownię malarską i gabinet terapeutyczny, w którym zaczyna praktykować terapię indywidualną w nurcie gestalt oraz sesje energetyczne Access Barss. "Przez wiele lat malowanie było moją własną arteterapią. Dojrzałam, uznałam w sobie artystkę, czas mieć z tego fun! i pieniądze. Rozpędzam się na mojej artystycznej  huśtawce...  Wszystko, co zrobiłam prawdziwie dla Siebie przez ostatnie 5 lat plus nieograniczone możliwości Access budują moją świadomość. Jestem głęboko przekonana, że Sami kreujemy naszą rzeczywistość, a w procesie tworzenia uwalniamy emocje. Jak może być jeszcze lepiej?"

 

Zatem „Baw się i rób”!

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Warszawa

marcowy latający krąg z Anitą Nogal- przeniesiony na 4 kwietnia !!!

Przejdź do strony wydarzenia

04 kwietnia 2017, 17:30

Drogie kobiety,

Serdecznie zapraszmy na marcowy krąg a Anitą Nogal, prowadzącą  kluboksięgarnię dla dzieci  -  Baja Book.

Usiądżcie i poczytajcie co Anita mówi o sobie :

Z wykształcenia jestem psychopedagogiem kreatywności, z krótkim stażem w pracy z dziećmi, pracując to tu to tam, ale nigdy nie dłużej niż rok -  w reklamie i marketingu. Wyprowadzka z miasta, dojazdy 50 km do pracy w stolicy i w końcu rola mamy - zaowocowały pomysłem i wreszcie odwagą na realizację własnej firmy.

W czerwcu miną 2 lata odkąd prowadzę kluboksięgarnię dla dzieci Baja Book w małym miasteczku - Otwocku. Pomysły na własną firmę miałam od zawsze - bo szukałam w życiu zawodowym - przestrzeni, niezależności, kreatywności i swojej pasji. Pomysły zmieniały się z każdym dniem, a inspiracją ostateczną stało się czytane synowi książki.

Przy wsparciu wspólniczki, dofinansowaniu na start z Urzędu Pracy, pomocy mnóstwa ludzi dookoła, zaangażowaniu, wytrwałości i czasem walce z wiatrakami, księgarnia będzie miała za chwilę drugie urodziny.

Nie jest to łatwe w dzisiejszych czasach sprzedawać książki stacjonarnie w małym powiatowym miasteczku - ale jak się lubi to co się robi, spotyka na swojej drodze cudownych ludzi, którzy wspierają i dodają skrzydeł to można góry przenosić!

www.bajabook.pl (strona w fazie zmian)

https://web.facebook.com/bajabook/

video blog z recenzjami o książkach dla dzieci:  https://www.youtube.com/channel/UC1tTGdovqyenapkxfICX7Jw

 

Garść organizacji czyli gdzie się spotykamy :

 

UWAGA ZMIANA MIEJSCA KRĘGU !!! krąg odbędzie się w przestrzeni rozwoju osobistego, w  Let it be

https://www.facebook.com/letitberozwoj/?fref=ts

adres: Nowoursynowska 139 J lok.5

KRĄG ZACZYNA SIĘ O GODZINIE 17:30  ! 

Latający krąg w Warszawie organizują :

Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui-    fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.

Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/

Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.

Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/

 

Poznań

Wiosenny Latający Krąg z Basią Józefiak

Przejdź do strony wydarzenia

22 marca 2017, 18:00

CoWalski - Aleja Inspiracji, aleja Wielkopolska 29, 60-101 Poznań

Zapraszam na kolejne spotkanie w Krąg - na opowiedzieć "od kuchni" o kobiecym biznesie i na networking - a to wszystko w duchu wspólnoty i wsparcia.

Naszym wiosennym gościem będzie Basia Józefiak – stylistka, personal shopper, twórca wizerunku. Mówi, że na rzecz własnego biznesu uciekła z korpo, ale tego najgorszego typu czyli administracji publicznej. Pod marką Twoja PeSa od kilku lat odpowiada na problemy wszystkich osób, które mają kłopot z przepełnioną garderobą oraz doborem dla siebie odpowiednich fasonów i kolorów w sytuacjach codziennych, jak i zawodowych. Ubiera osoby prywatne i publiczne, prowadzi szkolenia z zakresu dress code’u, cyklicznie realizuje swoje autorskie warsztaty wizerunkowe, zajmuje się stylizacją sesji zdjęciowych, współpracuje z mediami jako ekspert ds. wizerunku. Jej zawód wciąż przynosi nowe możliwości i choć czasem nie jest łatwo, nie zamieniłaby go na żaden inny.

www.twojapesa.pl

www.facebook.com/twojapesa

www.instagram.com/twoja_pesa

www.youtube.com/user/twojapesa

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Poznań

Latający Krąg z Olgą Wróblewską

Przejdź do strony wydarzenia

24 lutego 2017, 18:00

PASTELA Restaurant & Cafe ul. 23 Lutego 40, Poznań

Będzie to opowieść wielowątkowa, o tym jak "potrzeby rodzą pomysły, a pomysły ... napędzają" do działania.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Latających Kręgów. Tym razem mamy zaszczyt gościć Olgę Wróblewską.

Przyjdź i wysłuchaj opowieści kobiety, która przeszła długą drogę (i wciąż jest w podróży), a zapytana kim jest teraz, odpowiada: "Przede wszystkim Matką. Kobietą szczęśliwą i spełnioną. Życiem i radością drugiego człowieka. Źródłem pozytywnej energii i motywacji dla innych. Przyjacielem. Wsparciem i pomocą. I ciągle mi mało.... "

Olga Wróblewska – z wykształcenia: marketingowieci PR-owiec, z zawodu: sales manager i coach, z zamiłowania: mama 6 letniego Alexandra, przyjaciel i podróżnik kulinarny. Niezmordowana wojowniczka. Od czasu diagnozy autyzmu u syna wykorzystuje swoje przyrodzone i nadprzyrodzone zdolności do uświadamiania społeczeństwu, jak ważna dla osób z autyzmem i ich rodzin jest akceptacja. 

Absolwentka Politechniki Zielonogórskiej, Zarządzanie i Marketing, Uniwersytetu Warszawskiego, Public Relations oraz Coachwise Equipped.

Przez 16 lat pracowała, jako specjalista ds. sprzedaży oraz key account manager w sektorze produkcyjno handlowym od powiadając za budowanie marki firmy zagranicznej na polskim rynku.

Autorka i założycielka lokalnego projektu społecznościowego Kobieta warta Poznania https://www.facebook.com/kobiecypoznan/, który powstał aby inspirować, rozwijać i motywować kobiety związane z Poznaniem.

Od listopada 2014 r. założycielka i wiceprezes Fundacji Na Niebiesko http://www.naniebiesko.pl/ zajmującej się szerzeniem wiedzy na temat autyzmu oraz podejścia niedyrektywnego w różnych metodach terapii. Autorka projektu Lekcja Akceptacji, skierowanego do neurotypowych uczniów szkół masowych. Poza Lekcją Akceptacji Fundacja prowadzi projekty współfinansowane ze środków PFRON, Samorządu Wojewódzkiego oraz Miasta Poznania: Centrum Wolontariatu, Niedyrektywny Rodzic (praca z rodzicami), Lekcja Akceptacji dla kadr (w szkołach masowych). We własnym zakresie organizuje również konferencje tematyczne (“Autyzm w szkole”, czerwiec 2016) oraz spotkania dla rodziców i dzieci – Niebieskie Soboty.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Warszawa

Lutowy krąg z królową WordPress'a - Eweliną Muc - tylko i wyłacznie Warszawa

Przejdź do strony wydarzenia

13 lutego 2017, 18:00

Nowoursynowska 139 J lok.5

W lutym będziemy zgłębiać tajniki biznesu budowanego na WordPress'ie, a skoro tak to nie może zabraknąć królowej WordPress'a Eweliny Muc.

Ewelina o sobie : Uczę zupełnie zielonych, jak rozpocząć przygodę z WordPressem. 1 lipca 2014 roku założyłam swoją firmę – Siedemtrzy Studio. Do tego, by mieć własną firmę, dążyłam od dobrych 3 lat, a w roku 2014 założyłam ją formalnie. W tym czasie zajmowałam się głównie tworzeniem stron internetowych – w WordPressie i nie tylko. Udało mi się skompletować całkiem niezłe portfolio :)

W ofercie zawsze miałam szkolenie z obsługi nowej strony. Uczyłam, jak o nią dbać, jak aktualizować i jak samodzielnie nią zarządzać. Lubiłam to. Dzielenie się wiedzą od zawsze sprawiało mi przyjemność.

Po założeniu firmy poznałam mnóstwo przedsiębiorczych kobiet. Między innymi w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej. Szybko odkryłam, że wiele z nich ma bardzo małą wiedzę o stronach internetowych, a zwłaszcza o WordPressie. Miałam świadomość, ile tracą, dlatego postanowiłam to zmienić.

więcej o Ewelinie przeczytasz tutaj:

https://ewelinamuc.com/o-mnie/

oraz na  fan page'u Ewelina Muc 

 

Garść organizacji czyli gdzie się spotykamy :

Styczniowy krąg odbędzie się w przestrzeni rozwoju osobistego, w  Let it be

https://www.facebook.com/letitberozwoj/?fref=ts

adres: Nowoursynowska 139 J lok.5

 

Latający krąg w Warszawie organizują :

Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui-    fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.

Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/

Najbliższe wydarzenie organizowane przez Anię -  Masaż Lomi Lomi Nui -  https://www.facebook.com/events/1799235933734698/

Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.

Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/

Najbliższy warsztat organizowany przez Asię - Wstań, Popraw Koronę I Sięgnij Po Marzenia -  https://www.facebook.com/events/1826344640973904/ 

Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

Poznań

Noworoczny Latający Krąg z Karoliną Olejniczak

Przejdź do strony wydarzenia

17 stycznia 2017, 18:00

ul. Kraszewskiego 24/4 Projekt Pałacowy

Przyjdź i wysłuchaj opowieści "jak rolniczka została krawcową" i stworzyła bardzo kobiecą markę Equipo Bag

„Przygoda zaczęła się 4 lata temu od uszycia pierwszej kobiecej torby fotograficznej, która powstała z potrzeby, potem były następne i następne...”

Przyjdź i wysłuchaj historii kobiety, która pewnego dnia odnalazła niszę i wzięła sprawy w swoje ręce. Dziś projektuje i ręcznie szyje torby i akcesoria dla kobiet, które szukają czegoś więcej niż torby. 

Chcesz dowiedzieć się, jak zaprojektować niszowo produkt, a potem go sprzedać? Koniecznie przyjdź na spotkanie i wysłuchaj inspirującej kobiecej historii biznesu zbudowanego na pasji, historii opowiedzianej od kuchni, szczerej i autentycznej, historii słodko kwaśnej :-)

O swoich początkach, realizacji pomysłów, planach… opowie Karolina Olejniczak.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

 

Śląsk

Noworoczny Latający Krąg z Agnieszką Bednarczyk

Przejdź do strony wydarzenia

11 stycznia 2017, 18:00

Dobra Karma

W Nowym Roku startujemy z wielką wewnętrzną mocą :-) bowiem przemówi do nas obraz! 

Bohaterka styczniowego kręgu Agnieszka Bednarczyk zachęca: Jeśli JESTEŚ KOBIETĄ poszukującą, potrzebującą skontaktować sie ze swoimi głębokimi potrzebami i pragnieniami, ciekawą siebie i innych kobiet, tęskniącą za kobiecą wymiana i inspiracją, otwartą na głębszą duchową rzeczywistość, ciekawą swoich wewnętrznych obrazów i motywacji, pragnącą spotkać sie ze SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĄ….

Co Wy na to? dalej... POSZUKIWANIE WŁASNEGO SYMBOLU TO POSZUKIWANIE WŁASNEJ DUSZY!

Warsztaty prowadzone przez Agnieszkę maja na celu stworzenie możliwości, aby przyjrzeć się swojej indywidualności, bez oceny, w bezpiecznej przestrzeni kobiecego, wspierającego KRĘGU, gdzie będzie nas prowadził obraz, dźwięk, baśń i wewnętrzny symbol oraz kobieca energia. 

Ideą jest poszukiwanie własnego mitu, własnych symboli, by skonfrontować się ze swoim "prawdziwym ja" i ŻYĆ ZGODNIE Z POWOŁANIEM!

"W naszej kulturze często zapominamy o tym wymiarze naszego istnienia, a to wielka szkoda! Warto oderwać się od codziennych obowiązków, pełnionych ról i skupić się tylko na sobie, swoich potrzebach, marzeniach oraz tym co dla nas ważne, a często nieuświadomione."

Na spotkaniu dowiemy się o metodach związanych z pracą z symbolami w postaci wszelkich przejawów obrazów metaforycznych, rysunku, marzeń sennych, wizualizacji, baśni oraz o mocy jaką mają sny. Agnieszka ułatwia wejście w wymiar symboliczny... wydobywając dźwięki z instrumentów pochodzących z różnych stron świata. Podczas spotkań wykorzystuje również metody pracy z ciałem, przełamywaniem blokad tkwiących w ciele, poszukiwaniem ruchu autentycznego.  

ZAPRASZAMY :-)

Agnieszka Bednarczyk - członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej, absolwentka podyplomowych studiów WSPS na kierunku Pomoc psychologiczna i interwencje kryzysowe w rodzinie, absolwentka szkoleń z zakresu psychologii i poradnictwa oraz zaburzeń odżywiania w Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie analizy jungowskiej. Prowadzi grupy wsparcia dla rodzin zastępczych, w tym także szkolenia oraz kwalifikacje rodzin oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet. Prowadzi prywatną praktykę analityczną w Pszczynie. Prywatnie mama adopcyjna dziesięcioletniego Artura, właścicielka kota Guci oraz oraz pasjonatka fotografii.

http://pomocpsychologiczna.info/

Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.

http://kasiakruszenko.pl/

http://dizajneko.pl/

http://facebook.com/dizajneko

http://facebook.com/kasiakruszenko

Gabriela Luboń - freelancerka, konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz charytatywny 12 wspaniałych ojców "Wrażliwsi niż się Wam wydaje". Sama została jedną z bohaterek Open Book czyli otwarta książka „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Współpracuje z agencją Open-mind - PR, Marketing, Social Media. Jest menadżerką Igi Księżycowej Szamanki. Dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób łączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym i pracą z obrazem. Wykorzystuje okazje, które podsuwa życie i przeżywa szalone przygody... jak doświadczenia na planie serialu "Wataha 2", czy wywiad do inspirującej książki :-)

https://www.facebook.com/gabriela.lubon

https://www.facebook.com/Szkola.Szamanki

https://www.smore.com/8kw0r-iga 

Obowiązują zapisy!

Latające Kręgi to comiesięczne darmowe i nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła :-)

https://www.facebook.com/events/1573877055972754/

 

Poznań

Zostań Bohaterką Latającego Kręgu - świątecznie

Przejdź do strony wydarzenia

15 grudnia 2016, 18:00

Kawiarnia Sweet Surrender ul. Krasińskiego 1/1, Poznań

Droga Latająca Kręgowiczko!

Zapraszamy Cię na bardzo wyjątkowy Krąg.

Po pierwszy i przede wszystkim chcemy, abyś to Ty została Bohaterką Świątecznego Kręgu. 

Od blisko trzech lat wysłuchałyśmy wielu wspaniałych historii kobiet, inspirujących, motywujących... Te opowieści wpłynęły na życie, decyzję zawodowe wielu z nas. Przyszedł jednak czas, aby spojrzeć na SIEBIE, jak na bohaterkę - bo przecież wszystkie nimi jesteśmy.

Mamy dla Ciebie propozycję: zatrzymaj się na chwilę, znajdź dla siebie czas i zastanów się nas SWOJĄ historią. Co inspirującego i motywującego dla innych jest w TWOJEJ historii?

Czas wypowiedzi 4 min ;-)

Po drugie, zapraszamy Cię do loterii i wymiany drobnymi upominkami.

To miłe robić zdobne przyjemności innym :-) Dlatego, jak co roku o tej porze, zapraszamy Cię do zabawy. Zastanów się, czym mogłabyś obdarować inną Latającą Kręgowiczkę? Niech pomysł wypłynie z serca i będzie z Tobą związany (np. z Twoim biznesem, ulubionym smakiem, hobby, a może to cytat z książki?) Zapakuj go, tak, aby nikt nie podejrzał i przynieś na świąteczne spotkanie.

Po trzecie, zapraszamy Cię do wspólnego stołu. O menu zadbał gospodarz i oferuje:

- herbata - nieograniczona ilość (warnik)

- zupa krem dyniowy z grzankami,

- ciasto czekoladowe,

- kawa - do wyboru: cappuccino, małe latte lub mała kawa czarna

Rezerwując miejsce w spotkanie, prosimy o przelanie kwot 30 zł na rachunek bankowy:

Anna Jakubiak: mBank 13 1140 2004 0000 3802 5615 9859 w tytule: ŚLK (Świąteczny Latający Krąg) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Feedback