Wydarzenia

Warszawa

Ostatni pożegnalny Latający Krąg

Przejdź do strony wydarzenia

19 lutego 2019, 18:00

Warecka 4/6

Latające Kręgi stworzyła Agata Dutkowska, założycielka Latająca Szkoła i przez kilka lat odbywaly się w kilku miastach, nie tylko w Polsce. Spotkania łączyły w sobie storytelling i networking. Co miesiąc zapraszana do kręgu była jedna bohaterka, która dzieliła się tym, co robi od kuchni pokazując swoją drogę.W tym roku kończymy Kręgi. Zapraszam zatem na ostatni w historii Krąg w Warszawie. Specjalny, bo bez bohaterki - tym razem każda z uczestniczek Kręgu nią będzie i otrzyma więcj czasu i uwagi niż zwykle, by o sobie opowiedzieć.

Warszawa

Ostatni pożegnalny Latający Krąg

Przejdź do strony wydarzenia

22 stycznia 2019, 18:00

Warecka 4/6

Latające Kręgi stworzyła Agata Dutkowska, założycielka Latająca Szkoła i przez kilka lat odbywaly się w kilku miastach, nie tylko w Polsce. Spotkania łączyły w sobie storytelling i networking. Co miesiąc zapraszana do kręgu była jedna bohaterka, która dzieliła się tym, co robi od kuchni pokazując swoją drogę.W tym roku kończymy Kręgi. Zapraszam zatem na ostatni w historii Krąg w Warszawie. Specjalny, bo bez bohaterki - tym razem każda z uczestniczek Kręgu nią będzie i otrzyma więcj czasu i uwagi niż zwykle, by o sobie opowiedzieć.

Warszawa

Latający Krąg z Edytą Niewińską

Przejdź do strony wydarzenia

06 grudnia 2018, 18:00

Mokotowska 17

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które interesuje idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły Latająca Szkoła. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi. Możesz zaczerpnąć też sporej dawki inspiracji na przyszłość - nie musisz mieć jeszcze swojego biznesu, aby przyjść.

 

W grudniu Bohaterką Kręgu będzie Edyta Niewińska Edyta Niewińska / pisarka www.edytaniewinska.com - pisarka, socjolog sztuki, trenerka międzynarodowych organizacji pozarządowych w zakresie praw człowieka. Na stałe mieszka w Andaluzji. Ćwiczy jogę, chodzi po górach, uczy pisania i prowadzi podcast.

 

Swoją ostatnią powieść, jeszcze swieżością pachnącą, wydała sama.

 

Jej debiutancka powieść „Kosowo” (Mademesis, 2012) została entuzjastycznie przyjęta przez czytelników i krytykę, zyskując miano portretu własnego współczesnych trzydziestolatków. Opowiadanie „One night stand” opublikowane w tomie „Bookopen. Bo po trzydziestce wiele się zmienia” (Nowy Świat, 2013) ugruntowało jej pozycję jako autorki psychologicznych opowieści pełnych prostych, tnących głęboko jak skalpel zdań. Kolejna książka „Levante” (BookFlow, 2015) przyniosła pisarce popularność jako specjalistce od trudnych tematów. Związki międzyludzkie, seksualność, trudne wybory życiowe, lęki trzydziestolatków, poszukiwanie siebie, własnej tożsamości i utraconego czasu - wyzwania pokolenia po transformacji Niewińska opisuje z odwagą i bezkompromisowo.

Nagranie, w którym mówię otwarcie dlaczego zdecydowałam się opowiedzieć swoją własną historię w powieści: https://youtu.be/4kKDG5AC-_s

Fragment wywiadu w którym mówię, co naprawdę wydarzyło się w moim życiu: https://youtu.be/KmSISFQiVXM

Przedpremierowa recenzja: http://pelnia.eu/2018/10/26/recenzja-powiesci-edyty-niewinskiej-pod-powierzchnia/?fbclid=IwAR2l3PZOOh7VSLLqu5uPKDsuE1x-UNXtxjZ4atUJem_He93axvdLD2D4x-E

Śląsk

wSPAniałe 5 urodziny Latających Kręgów

Przejdź do strony wydarzenia

24 listopada 2018, 00:00

Papuga Park Hotel

Pięć lat temu odbyło się pierwsze spotkanie Latających Kręgów na Śląsku!Każda opowieść kręgowa była inna. Każda ważna. Wszystkie razem tworzą przepiękny wielokolorowy album 5-letniej historii działalności kobiet na Śląsku. Zrobiłyśmy to!CZAS ŚWIĘTOWAĆ!Z tej okazji, niczym Ali Baba, w weekend 24-25 listopada 2018 r., zapraszam 40 kobiet do Papuga Park Hotel, czarownego miejsca przepełnionego tajemniczą wschodnią egzotyką, w którym będziemy świętować 5. urodziny oraz sławić piękno i potęgę kobiet, bo to dzięki nam Latające Kręgi na Śląsku stały się rzeczywistością i wpisały w kalendarz wydarzeń w naszym regionie.Hasła przewodnie urodzin to Relaks – Integracja – Rozwój ponieważ chcemy odpocząć, poznać się i nauczyć się czegoś nowego.Szczegółowy program wydarzenia oraz informacje o biletach, znajdziesz na stronie:

https://wspanialeurodziny.wordpress.com/Zapraszam,

Gabriela Luboń + Szmaragdowy Team

 

Warszawa

Latający Krąg z Joanną Baranowską (Pozytywna Dyscyplina)

Przejdź do strony wydarzenia

21 listopada 2018, 18:00

Marszałkowska 140/106

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latająca Szkołay. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi. Możesz zaczerpnąć też sporej dawki inspiracji na przyszłość - nie musisz mieć jeszcze swojego biznesu, aby przyjść. Listopadowa BOHATERKA kręgu to Joanna Baranowska POZYTYWNA DYSCYPLINACoach i psycholog zafascynowana Pozytywną Dyscypliną, którą propaguje w Polsce od 2012 r. trener PD dla edukatorów, edukator PD dla Rodziców i Nauczycieli. Pracuje z rodzicami i nauczycielami spotykając się z nimi podczas szkoleń stacjonarnych, on-line i jeden na jeden. Niektórzy twierdzą, że bez niej Pozytywna Dyscyplina nie byłaby tym samym ;). Prowadzi projekt MAMA NA WŁASNYCH ZASADACH. Mama Antka (8) i Zuzi (6).www.joannabaranowska.pl Kręgi organizują:Agnieszka Majewska 

Zakontraktowana dożywotnio jako Twarz Latającej Szkoły. Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka niespożywcza. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem Agnieszka Majewska gotuje nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". W fotografii używa sekretnej metody na brokat. Fotografuje Majewska Fotografuje głównie kobiety - divy internetu albo przyszłe divy internetu, realizuje okołoarchetypowe sesje wizerunkowe - jeśli nie wiesz o co cho z tymi archetypami, zapytaj.

Warszawa

Latający Krąg z Joanną Baranowską (Pozytywna Dyscyplina)

Przejdź do strony wydarzenia

05 listopada 2018, 11:19

Warecka 8

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielkaLatającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi. Możesz zaczerpnąć też sporej dawki inspiracji na przysżłość - nie musisz mieć jeszcze swojego biznesu, aby przyjść. Listopadowa BOHATERKA kręgu to Joanna Baranowska 

Coach i psycholog zafascynowana Pozytywną Dyscypliną, którą propaguje w Polsce od 2012 r. trener PD dla edukatorów, edukator PD dla Rodziców i Nauczycieli. Pracuje z rodzicami i nauczycielami spotykając się z nimi podczas szkoleń stacjonarnych, on-line i jeden na jeden. Niektórzy twierdzą, że bez niej Pozytywna Dyscyplina nie byłaby tym samym ;). Prowadzi projekt MAMA NA WŁASNYCH ZASADACH. Mama Antka (8) i Zuzi (6).

www.joannabaranowska.pl 

Kręgi organizują:

Agnieszka Majewska Zakontraktowana dożywotnio jako Twarz Latającej Szkoły. Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka niespożywcza. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". W fotografii używa sekretnej metody na brokat. Fotografuje głównie kobiety - divy internetu albo przyszłe divy internetu, realizuje okołoarchetypowe sesje wizerunkowe - jeśli nie wiesz o co cho z tymi archetypami, zapytaj. 

Warszawa

Latający Krąg z Kaśką Żbikowską

Przejdź do strony wydarzenia

18 października 2018, 10:18

Warecka 8

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi. Możesz zaczerpnąć też sporej dawki inspiracji na przysżłość - nie musisz mieć jeszcze swojego biznesu, aby przyjść. W październiku bohaterką kręgu będzie Kaśka Żbikowska - ząłożycielka DIGITAL GIRLS. Kaśka o sobie:  Jestem pasjonatką sensownego rozwoju i edukatorką przyszłości. Uczę jak uczyć dorosłych, jak projektować dla nich wyjątkowe doświadczenia w procesach edukacyjnych i jak angażować ich we wspólne projekty, by doświadczali zmian i osiągali efekty w swoich biznesach. Pracuję z gotowymi do działania specjalistkami, trenerkami i autorkami przy projektowaniu biznesów opartych o kursy online, e-booki i inne produkty bazujące na wiedzy. // www.DigitalGirls.pl  

Kaśka prowadzi fantastyczną prężną DG grupę na FB 

Kręgi organizują:

Agnieszka Majewska 

Zakontraktowana dożywotnio jako Twarz Latającej Szkoły. Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". W fotografii używa sekretnej metody na brokat. Fotografuje głównie kobiety - divy internetu albo przyszłe divy internetu.  

Warszawa

Latający Krąg z Agatą Dutkowską, założycielką Latającej Szkoły

Przejdź do strony wydarzenia

08 czerwca 2018, 19:00

Warecka 8

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły Latająca Szkoła. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. 

W czerwcu bohaterką kręgu będzie założycielka Latającej Szkoły i pomyśłodawczyni Latających Kręgów, czyli Agata Dutkowska we wsłasnej osobie. Kręgi organizaują: Agnieszka Majewska i anna Trafisz

Agnieszk Majewska: Zakontraktowana dożywotnio jako Twarz Latającej Szkoły Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow".

Agnieszka Majewska gotuje nie truje

Majewska Fotografuje

Anna Trafisz,

Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

Warszawa

Latający Krąg z Of Habit

Przejdź do strony wydarzenia

29 maja 2018, 18:00

Warecka 8

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły Latająca Szkoła. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. 

Kręgi organizaują: Agnieszka Majewska

Zakontraktowana dożywotnio jako Twarz Latającej Szkoły Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow".

www.gotujenietruje.pl www.facebook.com/gotujenietruje

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Anna Trafisz,

Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

W MAJU MAMY KILKA BOHATEREK. SĄ NIMI TWÓRCZYNIE MARKI OF HABIT www.ofhabit.com

O sobie piszą tak:

Większość z nas jest przyzwyczajona do estetycznego ubierania się, kiedy wychodzi z domu, do pracy, restauracji lub na spotkanie u przyjaciół. My przenosimy ten zwyczaj do domu. To przecież tu spędzamy czas same ze sobą i wśród naszych najbliższych, to tu bawimy się z dziećmi, czytamy, gotujemy, pracujemy i odpoczywamy. Dlaczego dobry wygląd miałby być zarezerwowany na specjalne okazje i dla innych? Dlaczego nie dla siebie, codziennie? Uważamy, że zasługujemy na luksus, który rozumiemy jako świadomy wybór ubrań z materiaów doskonałej jakości, przyjemnych w użytkowaniu. Dlatego nasze kimona powstają ze świetnej jakościowo bawełny i lnu, są szyte w małej, lokalnej szwalni, mają energetyzujące wzory i kolory, są tworzone w limitowanej liczbie sztuk i po prostu piękne! Pomyślane jako odzież do domu, okazały się na tyle intrygujące, że przez nasze klientki (i klientów!) coraz częściej wybierane są jako odzież wierzchnia, co bardzo nas cieszy! Ciężko mówić o misji, ale jeśli mogłybyśmy czegoś sobie i naszym klientkom życzyć, to właśnie nawykowego dbania o siebie w prozie życia codziennego, cieszenia się pięknem i czerpania z niego zmysłowej przyjemności. Piękny wygląd zawsze! Gdy przychodzi listonosz, gdy siadasz do pracy, czekasz na wenę, idziesz z psem na spacer, odprowadzasz dzieci do przedszkola lub pijesz wino w swoim ulubionym fotelu. Celebrujmy codzienność, bo właśnie z niej składa się nasze życie. Które jest za krótkie na brzydkie ciuchy po domu;)

Warszawa

Latający Krąg z Justyną Sobolewską-Noel

Przejdź do strony wydarzenia

25 kwietnia 2018, 18:00

Marii Kazimierzy 20/1

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły Latająca Szkoła. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

Nasza kwietniowa bohaterka to Justyna Sobolewska-Noël – przedsiębiorczyni -pasjonatka, ekspertka naturalnych terapii, właścicielka naturalnej marki kosmetycznych Elixir by nature Elixir by nature i Natural way oraz prezeska Fundacji EkoMost Fundacja EkoMost, autorka książki: „Przeżyć raka przewodnik dla chorych i ich bliskch”.

"Droga do życia w zgodzie z naturą to najpiękniejsza droga jaką przebyłam do…siebie. KOCHAM ŻYĆ w prawdzie, i w zgodzie ze sobą, a to oznacza dla mnie życie w zgodzie z naturą, budowanie zdrowego życia, zdrowej diety, naturalnej pielęgnacji urody. Od lat zawodowo zajmuję się naturalną kosmetyką i zdrowiem. Kreuję i tworzę receptury naturalnych preparatów. Współpracuje z gabinetami kosmetycznymi jako szkoleniowiec i ekspert naturalnych terapii pielęgnacyjnych i prozdrowotnych.

Pasjonuje się fitoterapią (ziołolecznictwem) i prozdrowotnymi terapiami dla zdrowia. Stało się to nie tylko moją pasją, ale także sposobem na życie. Tworząc w 100% naturalne preparaty kosmetyczne staram się, aby były nie tylko eko, ale dzięki sile zawartej w nich natury, jak najbardziej skuteczne. Żyje tak by móc moimi doświadczeniami i wiedzą służyć i pomagać innym".

Kręgi organizaują: Agnieszka Majewska

Zakontraktowana dożywotnio jako Twarz Latającej Szkoły.

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow".

www.gotujenietruje.pl www.facebook.com/gotujenietruje

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

 

Anna Trafisz

Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

Warszawa

Warsztaty: Jak napisać poradnik? (bezpłatnie dla Latających Kręgów w Warszawie)

Przejdź do strony wydarzenia

10 kwietnia 2018, 18:00

Marii Kazimierzy 20/1

Wyobraź sobie, że dostajesz e-mail z podziękowaniem od kogoś, kto kupił Twój poradnik. Po chwili podobną wiadomość czytasz na Facebooku. Inna osoba pisze, że lektura Twojej książki zmotywowała ją do zmiany swojego życia. Odbierasz telefon – ktoś chce ustalić termin konsultacji u Ciebie lub zapisać się na prowadzone przez Ciebie warsztaty.

Tak – takie sytuacje są jak najbardziej możliwe. Wiem to ja – dr Krystyna Bezubik – pisarka, autorka kilku książek poradnikowych i programu kursów „Piszę, bo chcę”. Wie to Ewa Tyralik – mentorka dobrych rozmów, autorka poradnika: „Ewka, co Cię ugryzło” i współtwórczyni programu „Jestem bogata”.

Obie przekonałyśmy się, że książka pomaga budować wizerunek ekspertki. Jest też świetną formą, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Chcesz się dowiedzieć, jak napisać poradnik krok po kroku? Przyjdź na spotkanie 10 kwietnia o 18:00.

Wyniesiesz z niego wiedzę:

- od czego zacząć pisanie poradnika,

- jak się przygotować do pisania książki,

- jak określić grupę docelową,

- jak napisać książkę, by inni chcieli ją czytać,

- praktyczne wskazówki: jak wydać książkę.

Warsztaty będą wyjątkowe, bo poznasz proces pisania od strony prowadzącej kurs pisania (Krystyna Bezubik) i kursantki (Ewa Tyralik).

Krystyna Bezubik – doktor literaturoznawstwa (studia doktoranckie i obrona w Instytucie Badań Literackich PAN w Warszawie), pisarka, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, blogerka. Publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”; wydała ponad dziesięć książek: naukowych poradnikowych i literackich. Jurorka w konkursach literackich. Autorka programu kursów i warsztatów kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę…” (www.PiszeBoChce.pl), Piszę, bo chcę. Pracuje z osobami, które chcą pisać tak, by inni chcieli to czytać. Prowadzi autorów przez proces pisania książki i jej wydawania.

Ewa Tyralik-Kulpa - trenerka komunikacji umiejętności psychospołecznych, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, na stałe związana ze Szkołą Komunikacji Opartej Na Empatii. Ewa Tyralik Napisała praktyczny poradnik o dogadywaniu się: "Ewka, co cię ugryzło, jak się zrozumieć i porozumieć" (ewatyralik.com). Wraz z Izą Kaźmierczak tworzy serwis edukacyjny o budowaniu zdrowych relacji z pieniędzmi JestemBogata.pl. Przez kilka lat zarządzała ogólnopolskim rozwojowym festiwalem dla kobiet PROGRESSteron (dotychczas udział w nim wzięło ponad 80 000 kobiet). Z doświadczenia – eks-korporatka (dyrektor wydawnicza G+J Polska), właścicielka agencji PR, obecnie dyrektorka do spraw projektów dofinansowywanych Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii.

PODCZAS SPOTKANIA BĘDZIESZ MOGŁA NABYĆ KSIĄŻKĘ EWY, PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ. o książce przeczytasz na stronie: www.ewatyralik.com

Wrocław

Wiosenny latający krąg z Patrycją Wizińską- Socha

Przejdź do strony wydarzenia

23 marca 2018, 18:00

NESTMEDIC S.A. ul. Krakowska 141-155; 50-428 Wrocław

Przedsiębiorcze Latające !

Z radością ogłaszamy, że w marcu bohaterką Latającego Kręgu jest

Dr n.med. Patrycja Wizińśka-Socha. Dlaczego zaprosiłyśmy właśnie ją ?

Bo intuicja podpowiada nam, że możemy się wiele od niej nauczyć :)

 

Jest współzałożycielem oraz Prezesem Zarządu firmy telemedycznej Nestmedic SA, którą stworzyła i która wprowadza na rynek system Pregnabit®, czyli kompleksowe rozwiązanie telemedyczne do badania dobrostanu płodu. Kieruje działem sprzedaży. Pochodzi z Wałbrzycha. Miasta, które było i jest dla niej niesamowite, tajemnicze i inspirujące (i nie chodzi tu tylko o gorączkę złotych pociągów). Z wykształcenia jest biotechnologiem farmaceutycznym, absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Z potrzeby serca doktoryzowała się na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Określana jest jako ekspert w dziedzinach, którymi się zajmuje. Jej życie zawodowe jest również jej pasją, dlatego z łatwością absorbuje nową wiedzę i praktyczne umiejętności, co zapewnia jej intensywny rozwój. Wiele w niej entuzjazmu do zadań, które realizuje oraz do ludzi z którymi pracuje. Lubi wyzwania.

 

O tym, czym zajmuje się Patrycja możecie poczytać tutaj:

http://www.pregnabit.com/

http://nestmedic.com/

Serdecznie zapraszamy !

Jeśli więc:

• chcesz poznać inne przedsiębiorcze kobiety

• potrzebujesz naładować swoje akumulatory i spędzić miło czas

• brakuje ci inspiracji i natchnienia w biznesie 

to spotkanie jest dla Ciebie więc nie przegap okazji i przybywaj :)

Pamiętaj, że na Latającym Kręgu jest miejsce zarówno na historię bohaterki jak i Twoją – każda z nas ma 1 minutę na to, żeby się przedstawić.

 

Latający Krąg to również miejsce gdzie:

• możesz zaoferować coś od siebie – zabierz ze sobą wizytówki, ulotki albo inne oferty a może nawet coś, co wytwarzasz, aby to pokazać,

• poprosić o wsparcie/pomoc – zastanów się czego na obecną chwilę potrzebuje Twój biznes i powiedz o tym. Pewnie na spotkaniu będzie ktoś kto będzie mógł Ci pomóc albo zna kogoś kto zna kogoś … Tak – Latający Krąg to networking w najlepszym wydaniu.

 

Zapiszesz się klikając przycisk znajdujący się na górze po prawej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link: Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila. Resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

ORGANIZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation) oraz Certyfikowanym Trenerem FRIS®. Prowadzi warsztaty i szkolenia z tematów takich jak: budowanie satysfakcjonującej ścieżki zawodowej, odkrywanie i zarządzanie swoimi umiejętnościami, tworzenie własnego work-life balance oraz zarządzanie domowymi finansami. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel.: +48 601-537-345

 

Warszawa

Latający Krąg z Katarzyną Dziubalką

Przejdź do strony wydarzenia

08 marca 2018, 18:00

plac konstytucji 4

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. Na krąg warto zabrać wizytówki, ulotki albo inne oferty a może nawet coś, co wytarzasz, aby to pokazać.

W marcu bohaterką kręgu jest  Katarzyna Dziubalka, która posiada dyplomy aż czterech Uczelni Wyższych w tym Uniwesytetu Warszawskiego (kierunek anglistyka), SGH (kierunek zarządzanie), University of Surrey w Anglii oraz Fundacao Getulio Vargas w Brazylii. W 2013 do swojej kolekcji dołożyła kolejny dyplom, tym razem ukończenia drugiej edycji Szkoły Liderek, dzięki czemu otworzyła swoją firmę. Od tego czasu zorganizowała ponad 100 dużych konferencji dla Przedsiębiorców pod własnymi markami Twoja Pasja Twoja Firma oraz Wielka Wymiana Kontaktów. Działa w całej Polsce oraz w Londynie. Jest przekonana, że każda z nas ma swoje powołanie, misję, z którą powiązane są nasze naturalne talenty i pasje. Wierzy we współpracę oraz budowanie biznesu opartego na relacjach oraz energii, która pojawia się kiedy zaczynamy robić to, co kochamy

Krąg odbędzie się w miejscu: https://warsztatwarszawski.blogspot.com/

 UWAGA! W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE KRĄG AKURA NA DZIEŃ KOBIET, A KATARZYNA NASZA BOHATERKA ROBI WIELKĄ WYMIANĘ KONTAKTÓW, MY ZACHĘCAMY DO WIELKIEJ WYMIANY KWIATKÓW - zatem każda z Was przychodzi z kwiatkiem i wychodzi z innym kwiatkiem. wymienimy się nimi na miejscu. 

Kręgi organizują

Agnieszka Majewska Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu  "slow". www.gotujenietruje.pl  www.facebook.com/gotujenietruje  www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Anna Trafisz  Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

Warszawa

Latający Krąg z Justyną Kwiatkowską

Przejdź do strony wydarzenia

27 lutego 2018, 19:00

Państwo Miasto, ul. Andersa 29

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. Na krąg warto zabrać wizytówki, ulotki albo inne oferty a może nawet coś, co wytarzasz, aby to pokazać.

Lutowa bohaterka kjręgu to  Justyna Kwiatkowska, która wspiera i uczy pasjobiznesmenki jak generować z lekkością więcej pieniędzy z ich działalności, a jej hasłem przewodnim jest „Mów bez wstydu o pieniądzach”.

Justyna łączy w swojej pracy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem i wiedzą biznesową z uwagą na emocje, bo rozmowy o pieniądzach, wycenianie, negocjajce i zarabianie budzą emocje. Łącz w swojej pracy rolę mentora i stratega, a tam gdzie trzeba coacha – uwielbia zadawać trafne pytania, bo wierzy, że najlepsze odpowiedzi są w nas samych.

Autorka 9 –cio miesięcznego programu Zadbana Finansowo – www.zadbanafinansowo.pl

 

Kręgi organizaują:

Agnieszka Majewska

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". 

www.gotujenietruje.pl

www.facebook.com/gotujenietruje 

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Anna Trafisz

Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

Wrocław

Styczniowy latający krąg z Danielą Tagowską

Przejdź do strony wydarzenia

23 stycznia 2018, 18:00

SUBMARINE Pracowni coachingu i terapii. ul. Wolbromska 12/1A ,Wrocław

 

Kochane, zapraszamy Was na nasz kolejny wspólny czas bycia razem.

 

Spotkamy się w SUBMARINE Pracowni coachingu i terapii, ul. Wolbromska 12/1A , Wrocław

 

Bohaterką naszego spotkania będzie:

Daniela Tagowska – certyfikowany coach ICF ACC, certyfikowany coach kryzysowy, trener biznesu, twórczości i zarządzania kryzysem. Specjalizuje się w coachingu kreowania marki i budowania strategii. Aktywny twórca i kuratorka przedsięwzięć artystycznych. Współzałożycielka SUBMARINE Pracowni Coachingu i Terapii, Wiceprezes SUBMARINE Group sp. z o.o., organizacji, której działalność opiera się m.in. na wspieraniu budowania marki poprzez łączenie coachingu z aspektami wizualnymi.

Miejsca w sieci: www.submarine.wroclaw.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

 

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

 

Warszawa

Latający Krąg z Betty Q

Przejdź do strony wydarzenia

18 stycznia 2018, 19:00

Madame Q, ul. Burdzińskiego 5/24

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

W styczniu bohaterką jest Betty Q: pierwsza polska performerka burleski. Współpracuje m.in. z trupą Pożar w Burdelu. Założycielka Madame Q i Akademii Burleski Betty Q. Autorka choreografii do filmów. Producentka Polish Burlesque Festival i Naked Girls Reading Warsaw.

Madame Q to wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej i wegański cocktail bar. W tygodniu zajęcia, spotkania, warsztaty, a w każdy weekend najlepsza światowa burleska na żywo. To tutaj spotkamy się na kręgu. 

 

Poznań

Latający Krąg z Kamilą Kruk

Przejdź do strony wydarzenia

14 grudnia 2017, 18:00

Kawiarnia Ciacho, ul. Górna Wilda 70, Poznań

Zapraszamy na ostatni w tym roku Latający Krąg, spotkanie z Kamilą Kruk - współwłaścicielką dwóch spółek, autorką książek, trenerką, mentorką, cyfrową nomadką i aktywistką oraz tradycyjnie na networking i wyjątkowo super ciacha w Ciacho na poznańskiej Wildzie :-D Kamila o sobie mówi:

"po pierwsze to czuję się człowiekiem i kobietą, a pozostałe etykietki i role uważam za tymczasowe w moim życiu. Może dlatego tak łatwo mi zmieniać działania, rozpoczynać nowe projekty, bez większego oporu wchodzić w nowe aktywności. Poza tym uwielbiam używać swoich kompetencji łącząc je i mieszając w taki sposób, aby jeszcze lepiej ich używać i aby inni mogli z tych moich kompetencji skorzystać. Kim zatem jestem w tradycyjnym ujęciu rolami zawodowymi Współwłaścicielką dwóch spółek, w których w ramach projektu www.osmpower.pl wydaje i promuje najlepsze, praktyczne książki biznesowe, a na platformie www.osmmasters.pl - kursy biznesowe krok po kroku. Autorką 3 książek: "Wyspy komfortu", "Przedsiębiorca w podróży” i "Kim jesteś?” (do tej ostatniej sama narysowałam ilustracje). Trenerka, coach i mentorka - swoją wiedzę i doświadczenie z 10 lat pracy trenerskiej i coachingowej używam podczas prowadzonych kursów i konsultacji. Również jako mentorka książkowa dla przyszłych autorów i self-publisherów.

Jako cyfrowa nomadka przez ostatnie pół roku pracowałam całkowicie zdalnie podróżując po świecie oraz łącząc to z pracą. Aktywistka - czyli projekty społeczne, wśród których znalazł się udział w organizacji Kongresu Kobiet, założenie portalu Świat Coachingu czy prowadzenie przez ponad 3 lata inicjatywy spotkań dla kobiet „Kobiecy Lublin”. A to nie koniec, bo wkrótce nowy rok i nowe, pojawiające się projekty.Więcej nawww.kamilakruk.pl"

Tym razem, jak co roku o tej porze, obok opowieści zaproszonego gościa i networkingu stworzymy Krąg i podzielimy się swoimi refleksjami na koniec roku:- być może w Twoim życiu pojawił się ktoś, kto był dla Ciebie kimś ważnym, wyjątkowym i chciałabyś podzielić się z nami jego mądrością

- być może w Twoim życiu wydarzyło się coś znaczącego, o czym nie możesz zapomnieć i czym musisz podzielić się z innymi

- co jest dla Ciebie najcenniejsze - co jest Twoim skarbem, który troskliwie pielęgnujesz

- na jakim jesteś etapie

- czym są dla Ciebie nasze latające spotkania To miłe robić drobne przyjemności innym :-) Dlatego, jak co roku o tej porze, zapraszamy Cię do zabawy i losowania. Zastanów się, czym mogłabyś obdarować inną Latającą Kręgowiczkę? Niech pomysł wypłynie z serca i będzie z Tobą związany. To może być: puszka ciasteczek z własnego wypieku, kupon rabatowy na swoje usługi lub produkty, przeczytana książka, ważna i mądra sentencja w dekoracyjnej ramce ... itp. Kreatywności nam nie brakuje :-) Niech to będzie coś od serca lub coś, co wiąże się biznesem, który prowadzimy. 

Upominki są dla uczestniczek Kręgu. Jeśli każda z nas coś przyniesie - to każda z nas coś dostanie :-)*** Zapraszamy uczestniczki Latających Kręgów na degustację wyrobów Kawiarni Ciacho, prowadzonej przez Spółdzielnię Socjalna Turbo, przy ul. Górna Wilda 70, w ramach II Kulinarny Dzień Ekonomii Społecznej. Na stołach będą czekały na nas kawa, herbata, woda z cytryną oraz wybór ciast i tart proponowanych przez CiachoJeśli ktoś będzie chciał zamówić coś specjalnego z karty – to we własnym zakresie i zapłaci zgodnie z cennikiem.-------------------------------------------------------------------------------------------

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) ----------------------------------------------------------------------------------------Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.UWAGA:Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.-----------------------------------------------------------------------------------------ORGANZATORKI:Anna Jakubiak Miłośniczka networkingu i rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.tel. +48 503620292www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/Agnieszka WerechaPoznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.www.TiAmoFoto.plwww.facebook.com/TiAmoFoto/

Warszawa

Specjalny Świąteczny Latający Krąg Grudniowy

Przejdź do strony wydarzenia

13 grudnia 2017, 18:00

Marszałkowska 140/106

*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

13 grudnia 2017, 18:00

Drogie Kobiety !

chcemy kultywować zapoczątkowaną w zeszłym roku tradycję specjalnego kręgu grudniowego, w którym to nie ma  jednej bohaterki zaproszonej przez organizatorki, a jest przestrzeń dla Was wszystkich, zatem tyle bohaterek ile uczestniczek kręgu. Ponieważ każda z Was jest wyjątkowa ! Każda z Was będzie miała czas i przestrzeń do tego aby opowiedzieć o swoim biznesie, być może o jego burzliwych początakch lub też o czasie najwspanialszego rozkwitu, a może zupełnie o czyms innym. Grudniowo znaczy świątecznie dlatego bardzo prosimy i zachęcamy do zabrania ze sobą jakiegos świątecznego elementu, najlepiej coś co będziemy mogły np. razem zjeść.

Spotykamy się  u Ani w Poradni   Psychologicznej dla dzieci i rodziców ANANASY

adres: ul. Marszałkowska 140/106 ( wejście od strony podwórka klatka nr 5)

Kręgi organizaują:

Agnieszka Majewska

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". 

www.gotujenietruje.pl

www.facebook.com/gotujenietruje 

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Anna Trafisz

Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

Warszawa

Latający Krąg z Dominiką Dzikowską w Warszawie

Przejdź do strony wydarzenia

29 listopada 2017, 18:30

MJUD, ul.Kubusia Puchatka 8 / 00-040 Śródmieście / Warszawa (wejście od Wareckiego), http://mjud.pl

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

W listopadzie bohaterką Kręgu będzie Dominika Dzikowska. Spotkanie odbędzie się 29.11.2017 w kawiarni MJUD, http://www.mjud.pl

O BOHATERCE:

Dominika Dzikowska pod szyldem Studio Miłość uczy kobiety, jak robić fajne zdjęcia: prosto, szybko, także telefonem. Pomaga dziewczynom, które prowadzą konto na Instagramie, czy piszą bloga i potrzebują dużo zdjęć, by skutecznie promować się w sieci. Prowadzi kursy fotografii online: specjalizuje się w prostych patentach dla początkujących, bez drogiego sprzętu i studia. Prowadzi grupę fotograficznego wsparcia: Kobieca Foto Szkoła, publikuje tutoriale, prowadzi webinary, wspiera i pomaga. Pasjonatka fotografii, dziennego światła i kadrów na luzie. Czasem robi nieostre zdjęcia i się tym zbytnio nie przejmuje. Mama dwójki dzieciaków, która z powodzeniem prowadzi swoją firmę już 3 rok i do tej pory udało jej się nie oszaleć!

Strona Dominiki: www.studiomilosc.pl

www.facebook.com/studiomilosc

Organizatorkami Latających Kręgów w Warszawie są:

 

Agnieszka Majewska

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". 

www.gotujenietruje.pl

www.facebook.com/gotujenietruje 

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Wrocław

Listopadowy Latający Krąg z Ireną Zielińską

Przejdź do strony wydarzenia

29 listopada 2017, 18:00

Zapraszamy serdecznie na kolejne nasze spotkanie: latającego kręgu.

Spotkamy się w pięknym i klimatycznym miejscu w centrum Wrocławia : Stacja Dizajn,  pl. Orląt Lwowskich 20D (wjazd od ulicy Tęczowej)

 

Bohaterką naszego spotkania będzie:

Irena Zielińska – przedsiębiorczyni z ponad 30-letnim doświadczeniem. Swoje biznesowe życie związała z szyciem – od 1987 r. prowadzi firmę MIRENA MODA specjalizującą się w produkcji odzieży damskiej. Zaczynała od szycia plisowanych spódniczek. Potem stworzyła własną markę odzieżową a następnie zajęła się przeszyciami. Obecnie współpracuje z markami polskimi i zagranicznymi, min.: Feria, Ronka, S’Oliver, TATUUM, Zenggi Amsterdam. Podejmowanie ryzyka, reagowanie na zmieniającą się sytuację na rynku, elastyczność i stawianie na swoim, budowanie i zarządzanie zespołem.O początkach, wzlotach i upadkach oraz długoletnim funkcjonowaniu na rynku – o tym będzie mówić na najbliższym Latającym Kręgu.

Prywatnie Mama trójki dorosłych dzieci oraz aktywna Babcia szóstki wnucząt. Ćwiczy jogę, kocha taniec i bransoletki z różnorodnych kamieni. Jest entuzjastką zdrowego odżywiania. Zaraża pozytywną energią.

W sieci możecie znaleźć ją na www.mirenamoda.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

 

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

 

 

 

Poznań

Latający Krąg "z Bajki". Spotkanie z Krystyną Adamczak.

Przejdź do strony wydarzenia

27 października 2017, 18:30

osiedle Przyjaźni 125 C, Poznań

Zapraszamy na październikowy Latający Krąg z Krystyna Adamczak - polonistką i księgarką, która od 26 lat (!!!) prowadzi w Poznaniu klimatyczne Księgarnie „z Bajki” na Wichrowym Wzgórzu i na Os. Przyjaźni.

Ma swoją wizję i misję: toruje drogę dobrym książkom, wspiera rodziny w rozwoju, organizuje liczne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz spotkania literackie. Na różne sposoby zachęca do czytania.

Koordynator Wojewódzki Fundacji Cała Polska czyta dzieciom. Członek Rady Literackiej Fundacji.

http://www.ksiegarniazbajki.pl/

https://www.facebook.com/Ksi%C4%99garnia-z-Bajki-209813332366636/

 

Przyjdź na spotkanie i wysłuchaj historii o łączeniu pasji z biznesem w harmonii i zgodzie ze sobą.... tak, to możliwe i to przez 26 lat :-)  

Poznaj niezwykłą kobietą i nasyć się jej siłą, charyzmą i odwagą.

 

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka networkingu i rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Warszawa

Jesienny warszawski krąg latających kobiet

Przejdź do strony wydarzenia

24 października 2017, 18:00

Baby Boom, ul.Płatnicza 57 (8 minut od Metra Stare Bielany)

Październikową bohaterką latającego kręgu  będzie  Anna Kupisz-Cichosz - Współwłaściciel i Partner Zarządzający Softway Ltd, Prezes Zarządu Fundacji z Inicjatywą, w ramach której powołała do życia inicjatywę „Firma jest Kobietą”. Doradca zarządu w jednej ze spółek inwestującej w nieruchomości, ekonomista, negocjator, coach, psycholog. Autorka książek  „Własna Firma dla Pań, "Krótki kurs biznesu dla każdej z nas” oraz „Moja

pasja moją firmą, czyli krótki instruktaż o tym, jak szybko rozłożyć lub wznieść na wyżyny sukcesu własny biznes”.Sama określa się mianem Przedsiębiorcy.Inspiruje, wspiera oraz pomaga właścicielkom firm rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm i pracując nad przekonaniami utrudniającymi ich wdrożenie. Od 6 lat czynnie uczestniczy w wydarzeniach dla przedsiębiorczych kobiet jako prelegentka na różnych konferencjach, oraz spotkaniach kobiecych. Pomogła rozwinąć firmy ponad 150 kobietom, z ponad 800 konsultowała rozwój ich biznesu.

strona Ani- http://firmajestkobieta.pl/anna-kupisz-cichosz/

Spotykamy się w bardzo klimatycznym miejscu:   Baby Boom, ul.Płatnicza 57  (8 minut od Metra Stare Bielany) informacja dla osób które mogą byc uczulone na psią sierść, w Baby Boom jest pies - labrador.

http://www.babyboom.pl/ 

Latający krąg w Warszawie organizują :

Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui- fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/

Wrocław

Wrześniowy Latający Krąg z Sylwią Zarzycką

Przejdź do strony wydarzenia

25 września 2017, 18:00

Hotel Mercure, pl. Dominikański 1, 50-159 Wrocław

Kochane Kobiety, tym razem zapraszamy Was serdecznie do  Hotelu MERCURE k/Galerii Dominikańskiej.

Spotkanie nasze odbędzie się w sali Millennium na I piętrze.

Bohaterką naszego spotkania będzie:

Sylwia Zarzycka – z zawodu radca prawny prowadząca kancelarię prawną we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, szeroko pojętym prawie gospodarczym, procesach sądowych, a także prawie pracy i prawie własności intelektualnej. Prowadzi bieżącą obsługę prawną firm. Dodatkowo prowadzi szkolenia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa pracy, prawa fundacji.

Na swoim koncie ma wiele publikacji z zakresu prawa spółek handlowych w Rzeczpospolitej i Gazecie Prawnej.

Laureatka wielu nagród: Manager Awards 2017, Złoty Paragraf 2017 dla najlepszego radcy prawnego, Profesjonalistka Forbesa, Prawnik Pro Bono 2015, Radca Prawny Roku 2014

Z zamiłowania założycielka i Prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią, która pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

 

Sylwia opowie między innymi o tym:

 

Miejsca w sieci gdzie znajdziecie więcej na temat Sylwii i tego czym się zajmuje:

http://www.radca-wroclaw.pl/

https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzy-Niebem-a-Ziemi%C4%85-220220771336386/?fref=ts

---------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejść przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzienne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal - Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

 

 

Poznań

Powakacyjny Latający Krąg z Karoliną Kizińską

Przejdź do strony wydarzenia

21 września 2017, 18:00

ul. Słoneczna 56B (Grunwald), Poznań

Zapraszamy na 35 poznański Latający Krąg i spotkanie z Karoliną Kizińską - doktorem kulturoznawstwa w ramach badań nad muzyką (UAM w Poznaniu), magistrem edukacji muzycznej w zakresie sztuki muzycznej Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ze specjalnością dyrygencką (prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych), absolwentką dwóch stopni Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Lipińskiego w Lublinie w klasie fortepianu, stypendystką Fulbrighta na Wydziale Muzyki w University of California, Berkeley, USA, członkinią Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona, a przede wszystkim założycielką Szkoły Muzyki KOMPOZYTORNIA.

http://kompozytornia.pl/

 

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

Wrocław

Lipcowy Latający Krąg z Lucyną Schumacher

Przejdź do strony wydarzenia

18 lipca 2017, 18:00

lok 4, Benedykta Polaka 21, 50-379 Wrocław

Serdecznie zapraszmy Was Drogie Kobiety do pięknego miejsca jakim jest Fabryka Sensu.

Bohatereką naszego spotkania będzie:

LUCYNA SCHUMACHER – inicjatorka oraz prezydentka wrocławskiego oddziału klubu Soroptymist International. Pomysłodawczyni oraz kreatorka Fabryki Sensu – wyjątkowego miejsca coworkingowego we Wrocławiu i Warszawie. Założycielka oraz liderka konsorcjum Public Relations Gephard Group. Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Wrocławskiego. Koneserka dobrego kina – autorka inicjatywy Kobiece Salony Filmowe. Wielbicielka dobrego stylu i design. Pasjonatka tenisa ziemnego i jogi. Miłośniczka motoryzacji i żeglarstwa.  Kobieta silna, zdeterminowana, niebojąca się nowych wyzwań. Zawsze jeden krok przed szeregiem, rzucając wyzwanie wszelkim przeciwnościom.

https://fabrykasensu.pl/

https://www.facebook.com/Soroptimist-International-Pierwszy-Klub-we-Wroc%C5%82awiu-536203669753805/

 

---------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anita Iwaniak - osobista konsultantka finansowa  i właścicielka firmy Assesoria. Bankowe zapisy i procedury rozkłada na części pierwsze, wspierając w tym swoich klientów w drodze po kredyt hipoteczny. Dba a to aby w atmosferze zaufania i radości przejśc przez labirynt zawiłości kredytowych. Uwielbia celebrować sukcesy i ważne momenty w życiu, dlatego selfie z nią w banku, przy umowie kredytowej to naturalna oczywistość. Jak sama mówi, codzinne relacje i bycie z drugim człowiekiem jest dla niej najważniejsze. Spotkasz ją ze swoimi klientami przy kawie i ciachu czy na parapetówce w mieszkaniu, które pomogła zakupić. Prywatnie świeżo upieczona motocyklistka. Bardzo lubi praktykować jogę i spędzać czas w naturze ze zwierzętami i podróżować.

Znajdziesz ją tutaj:

http://assesoria.pl/

https://www.facebook.com/assesoria.wroc/

https://www.instagram.com/assesoria_anita_iwaniak/

tel. :+48 793-433-304

 

Joanna Nogal- Inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach.

Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Znajdziesz ją tutaj:

www.joannaamnogal.pl.

https://www.facebook.com/joannaamnogal/ 

tel. 601- 537-345

Feedback