F95pgchhiz1olypcw7fc

Paulina Rutkowska

Twinberry

Cześć, nazywam się Paulina Rutkowska i pomagam zrozumieć nowe media. Projektuję graficznie, wspieram w dziedzinie marketingu interaktywnego.

Technologiami, szczególnie tymi internetowymi, fascynuję się od lat. Z wykształcenia jestem Kulturoznawcą (Kulturoznawstwo UAM w Poznaniu) i Medioznawcą (Media Interaktywne i Widowiska, UAM w Poznaniu), a z pasji na co dzień zajmuję się projektowaniem graficznym oraz marketingiem interaktywnym. Po godzinach gram w gry wideo.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam jako organizator wydarzeń dla graczy i pracowników branży gier (a jedno z takich eventów, Pog(R)adajmy, prowadziłam co miesiąc przez ponad 2 lata). Później, już jako Project Manager, pracowałam nad różnymi IT, co pozwoliło mi zrozumieć pracę nie tylko designerów, ale i programistów, webdeweloperów oraz marketingowców i handlowców. Ze wszystkich tych doświadczeń, jakie zebrałam przez lata (nie tylko pracując, ale i studiując), korzystam jako grafik i medioznawca: dobra organizacja, kreatywne, ale rozsądne zarządzanie projektami, przykładanie wagi do szczegółów oraz chęć badania nowych dziedzin – to wszystko jest dla mnie niezwykle ważne.

Zaloguj się, aby zobaczyć więcej informacji
Feedback