Uz01wxp5evhgju0afo5h

Helena Borys

Coach & Trener Rozwoju Osobistego

Moją misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Wspieram w odkrywaniu osobistej definicji szczęścia poprzez zrozumienie, co jest dla nas najważniejsze. Każdy posiada swoją własną unikalną definicję sukcesu, dlatego dla jednych będzie to rodzina, a dla innych kariera zawodowa czy też możliwość podróżowania przez całe życie.

Jestem najlepszym dowodem na to, że coaching działa :-) Po 11 latach pracy w korporacji postawiłam na wewnętrzny głos i wielką potrzebę rozwijania swojej pasji. Pomogło mi w tym pozbycie się ograniczających przekonań: „co mogłabym robić innego”, „praca jest tylko pracą i nie musi dawać satysfakcji”. Obecnie w dokonaniu takich zmian pomagam osobom, które chcą wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie i które szukają w nim czegoś więcej.

W życiu stawiam na równowagę Ciało-Umysł-Dusza i dlatego prowadzę aktywny styl życia zapewniając każdemu z tych obszarów to, co lubi. Staram się zdrowo odżywiać, praktykuję jogę i medytacje oraz ciągle pracuję nad rozwojem własnej świadomości.

Podczas sesji indywidualnych i warsztatów wykorzystuję zabawy i gry coachingowe autorstwa Macieja Bennewicza. Uważam, że bawiąc się, uczymy się i rozwijamy o wiele łatwiej i szybciej. Zwiększa się wtedy nasz stan kreatywności, co może zainspirować i pobudzać wewnętrzną motywację oraz pomóc w tworzeniu nowych rozwiązań.

Zaloguj się, aby zobaczyć więcej informacji
Feedback