Hu2gar3isa57bokdhcup

Irmina Pytlowany-Jankowska

Rentier Nieruchomości

Zarabiam dzięki pomaganiu, pomagam dzięki zarabianiu :-)

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, wsłuchiwać się w ich opowieści, odkrywać ich prawdziwe potrzeby (te mieszkaniowe i nie tylko) i wspierać na drodze do ich realizacji. Czasami prowadzi nas to w zupełnie zaskakujące rejony, a czasami okazuje się, że brak zmiany jest najlepszym rozwiązaniem. Na ten moment.

Działam na rynku wrocławskim i jego szeroko pojętych okolicach (dlatego sprzedawałam już domy i w Opolu i w Głogowie). Specjalizuję się w klientach z polecenia, co daje zarówno mnie, jak i zleceniodawcy komfort współpracy oparty o dokładne rozpoznanie potrzeb, poczucie bezpieczeństwa, oszczędność czasu i pieniędzy, a przy tym atmosferę zaufania i radości z realizacji wspólnego celu.

Największą radością jest dla mnie moment, gdy kolejny klient staje się dobrym znajomym, czy wręcz przyjacielem, a dzień wręczenia kluczy do nowego domu jest początkiem nowego etapu naszej znajomości, a nie końcem transakcji.

Prywatnie jestem żoną Damiana i mamą Bartka. Bardzo lubię pogaduchy przy kawie lub kakao, dobrą kuchnię (nie jestem tendencyjna), czarną muzykę, gęste kino, wciągające seriale, grube książki. Przeczytałam "Grę o tron". Jeżdżę na rolkach, może w końcu wrócę na jogę - błagam, niech ktoś mnie wykorzysta jako motywatorkę ;-)

Zaloguj się, aby zobaczyć więcej informacji
Feedback