Nmnzcyznavgy0kis2dh7

Anna Protas

Anna Protas / Prima Dance / Protas Fashion

Wspieram ludzi w odkrywaniu ich naturalnych zdolności i inspiruję ich do twórczych działań, tak aby z pasją i ekscytacją doświadczali każdego dnia swojego życia.

Trochę wzniośle to brzmi, prawda? A ja po prostu obserwuję i opisuję świat wokół mnie. Rozmawiam z ludźmi i pomagam im dostrzec ich dobre strony. Mają ich mnóstwo. Widzę to. Daję ludziom wiarę, że życie można kreować na swój własny sposób. Wystarczy tylko trochę odwagi, uwagi, oddechu, wdzięczności i miłości, bo bez miłości ani rusz. Szukam rozwiązań, podpowiadam i stymuluję do twórczych działań.

Jestem pedagogiem kreatorem. Teraz rozumiem to, co wpajał nam srogi profesor od pedagogiki: „Bądźcie transformatywnymi intelektualistami, bądźcie krytyczni, refleksyjni i poszukujący. Budujcie w ludziach potrzebę zmiany i chęć samorozwoju”. Wtedy tego nie pojmowałam, ale uczyłam się pilnie. Zdradził nam kiedyś na wykładzie, że jak uświadomimy sobie o co chodzi w pedagogice teoretycznej na I roku, to będzie nam łatwiej w kolejnych latach studiów. Miał rację! Na dodatek nadal mi jest łatwiej zrozumieć świat i ludzi, a jestem już kilkanaście lat po studiach. I potwierdza się moja ulubiona definicja pedagogiki, że to sztuka rozumienia.

Przez wiele lat tańczyłam, uczyłam tańca i tworzyłam stroje taneczne. Dziś łączę swoje doświadczenia, zbieram nowe, ciekawi mnie świat i ludzie. Lubię burzyć rutynę i przyzwyczajenia. Mam silną potrzebę ciągłego własnego rozwoju. Jest ona w kształcie poziomej ósemki czyli nieskończoności :)

Często trzymam w ręku czarodziejską różdżkę (szydełko), pętelkuję dobrą energię i powstają różne rzeczy do noszenia. Pokazuję je światu pod marką Protas Fashion. Uwielbiam zamieniać skrawki materiałów w odlotowe kreacje.
Wymyśliłam projekt Tańcz Tu i Teraz i zachęcam ludzi żeby tańczyli wszędzie, nawet na ulicy.
Zakochuję singli w tańcu na Tanecznych Randkach.
Oswoiłam WordPressa, żeby stworzyć swoją wirtualną przestrzeń i dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi.
Jestem mamą dwóch żywiołowych chłopców, uwielbiam kręcić filmiki, piszę felietony o otaczającym mnie cudownym świecie. Zapraszam na moja stronę. Czeka tam na Was mój sprawdzony przepis na szczęście :)

Zaloguj się, aby zobaczyć więcej informacji
Feedback