Warszawa

Wydarzenia

27 lutego 2018, 19:00

Latający Krąg z Justyną Kwiatkowską

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. Na krąg warto zabrać wizytówki, ulotki albo inne oferty a może nawet coś, co wytarzasz, aby to pokazać.

Lutowa bohaterka kjręgu to  Justyna Kwiatkowska, która wspiera i uczy pasjobiznesmenki jak generować z lekkością więcej pieniędzy z ich działalności, a jej hasłem przewodnim jest „Mów bez wstydu o pieniądzach”.

Justyna łączy w swojej pracy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem i wiedzą biznesową z uwagą na emocje, bo rozmowy o pieniądzach, wycenianie, negocjajce i zarabianie budzą emocje. Łącz w swojej pracy rolę mentora i stratega, a tam gdzie trzeba coacha – uwielbia zadawać trafne pytania, bo wierzy, że najlepsze odpowiedzi są w nas samych.

Autorka 9 –cio miesięcznego programu Zadbana Finansowo – www.zadbanafinansowo.pl

18 stycznia 2018, 19:00

Latający Krąg z Betty Q

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie, o tym, co robi od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

W styczniu bohaterką jest Betty Q: pierwsza polska performerka burleski. Współpracuje m.in. z trupą Pożar w Burdelu. Założycielka Madame Q i Akademii Burleski Betty Q. Autorka choreografii do filmów. Producentka Polish Burlesque Festival i Naked Girls Reading Warsaw.

Madame Q to wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej i wegański cocktail bar. W tygodniu zajęcia, spotkania, warsztaty, a w każdy weekend najlepsza światowa burleska na żywo. To tutaj spotkamy się na kręgu. 

 

13 grudnia 2017, 18:00

Specjalny Świąteczny Latający Krąg Grudniowy

*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

13 grudnia 2017, 18:00

Drogie Kobiety !

chcemy kultywować zapoczątkowaną w zeszłym roku tradycję specjalnego kręgu grudniowego, w którym to nie ma  jednej bohaterki zaproszonej przez organizatorki, a jest przestrzeń dla Was wszystkich, zatem tyle bohaterek ile uczestniczek kręgu. Ponieważ każda z Was jest wyjątkowa ! Każda z Was będzie miała czas i przestrzeń do tego aby opowiedzieć o swoim biznesie, być może o jego burzliwych początakch lub też o czasie najwspanialszego rozkwitu, a może zupełnie o czyms innym. Grudniowo znaczy świątecznie dlatego bardzo prosimy i zachęcamy do zabrania ze sobą jakiegos świątecznego elementu, najlepiej coś co będziemy mogły np. razem zjeść.

Spotykamy się  u Ani w Poradni   Psychologicznej dla dzieci i rodziców ANANASY

adres: ul. Marszałkowska 140/106 ( wejście od strony podwórka klatka nr 5)

Kręgi organizaują:

Agnieszka Majewska

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". 

www.gotujenietruje.pl

www.facebook.com/gotujenietruje 

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

Anna Trafisz

Uczestniczka aktualnej (2017/18) edycji Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej, gdzie pracuje nad wydaniem na świat swojej firmy: Waka waka fotografia, zajmującej się tworzeniem zdjęć dla kobiet zakładających i posiadających własne firmy www.wakawakafotografia.com

29 listopada 2017, 18:30

Latający Krąg z Dominiką Dzikowską w Warszawie

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym.  Twórczynią kręgów jest Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły. Dzięki kręgom masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz możliwość wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

W listopadzie bohaterką Kręgu będzie Dominika Dzikowska. Spotkanie odbędzie się 29.11.2017 w kawiarni MJUD, http://www.mjud.pl

O BOHATERCE:

Dominika Dzikowska pod szyldem Studio Miłość uczy kobiety, jak robić fajne zdjęcia: prosto, szybko, także telefonem. Pomaga dziewczynom, które prowadzą konto na Instagramie, czy piszą bloga i potrzebują dużo zdjęć, by skutecznie promować się w sieci. Prowadzi kursy fotografii online: specjalizuje się w prostych patentach dla początkujących, bez drogiego sprzętu i studia. Prowadzi grupę fotograficznego wsparcia: Kobieca Foto Szkoła, publikuje tutoriale, prowadzi webinary, wspiera i pomaga. Pasjonatka fotografii, dziennego światła i kadrów na luzie. Czasem robi nieostre zdjęcia i się tym zbytnio nie przejmuje. Mama dwójki dzieciaków, która z powodzeniem prowadzi swoją firmę już 3 rok i do tej pory udało jej się nie oszaleć!

Strona Dominiki: www.studiomilosc.pl

www.facebook.com/studiomilosc

Organizatorkami Latających Kręgów w Warszawie są:

 

Agnieszka Majewska

Dilerka kiszonego brokatu, spożywcza performerka i fotografka. Prowadzi warsztaty kulinarne w duchu kuchni naturalnej pod hasłem gotuje, nie truje. Pichci prosto albo bardzo prosto. Zero chemii, a za to kupa śmiechu doprawiona garścią ziół. Chociaż mówi szybko, to stara się żyć i dzielić wiedzą oraz fotografować w stylu "slow". 

www.gotujenietruje.pl

www.facebook.com/gotujenietruje 

www.facebook.com/MajewskaFotografuje

24 października 2017, 18:00

Jesienny warszawski krąg latających kobiet

Październikową bohaterką latającego kręgu  będzie  Anna Kupisz-Cichosz - Współwłaściciel i Partner Zarządzający Softway Ltd, Prezes Zarządu Fundacji z Inicjatywą, w ramach której powołała do życia inicjatywę „Firma jest Kobietą”. Doradca zarządu w jednej ze spółek inwestującej w nieruchomości, ekonomista, negocjator, coach, psycholog. Autorka książek  „Własna Firma dla Pań, "Krótki kurs biznesu dla każdej z nas” oraz „Moja

pasja moją firmą, czyli krótki instruktaż o tym, jak szybko rozłożyć lub wznieść na wyżyny sukcesu własny biznes”.Sama określa się mianem Przedsiębiorcy.Inspiruje, wspiera oraz pomaga właścicielkom firm rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm i pracując nad przekonaniami utrudniającymi ich wdrożenie. Od 6 lat czynnie uczestniczy w wydarzeniach dla przedsiębiorczych kobiet jako prelegentka na różnych konferencjach, oraz spotkaniach kobiecych. Pomogła rozwinąć firmy ponad 150 kobietom, z ponad 800 konsultowała rozwój ich biznesu.

strona Ani- http://firmajestkobieta.pl/anna-kupisz-cichosz/

Spotykamy się w bardzo klimatycznym miejscu:   Baby Boom, ul.Płatnicza 57  (8 minut od Metra Stare Bielany) informacja dla osób które mogą byc uczulone na psią sierść, w Baby Boom jest pies - labrador.

http://www.babyboom.pl/ 

Latający krąg w Warszawie organizują :

Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui- fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/

16 maja 2017, 18:00

majowy krąg z Justyna Kozłowską

Majowo, ciepło, słoczenie i soczyśie zielono zapraszamy na majowe spotkanie w gronie latających kobiet !

Naszą majową bohaterka będzie Justyna Kozłowska - autorka pierwszego vloga parentingowego.

Słów kilka o naszej majowej bohaterce, Justynie : przede wszystkim jest mamą. Ma dwie córki Barbarę i Jadwigę a w drodze jest chłopak. Dwoi się i troi, żeby maksymalnie wykorzystać 24 godziny i połaczyć jakoś pracę, z domowymi obowiązkami, czasem dla siebie, ale przede wszystkim czasem dla dzieci. Justyna zanim została mamą przez wiele lat pracowała w telewizji muzycznej, ale zdecydowała się porzucić świat plotek z gwiazdami i skupić na macierzyństwie. Wciąż jednak kusiła ją kamera, dlatego założyła swój kanała na YT – 10minutspokoju i tam sama gada, kręci i montuje rozwiązując przy okazji wiele matczynych problemów. Kanał rośnie w siłę - Justyna jeszcze więcej kręci i gada a jak jeszcze znajdzie czas, to pracuje również jako producent i reżyser programów.

Zajrzyj koniecznie na fanpage Justynu : https://www.facebook.com/10minutspokojuofficial/?fref=ts

na stronę: http://10minutspokoju.com/

oraz popodglądaj Justynę na jej kanale na yt : https://www.youtube.com/channel/UCvzoAf5ml-y93L6KqQmNvagSpotykamy się w miejscu niebanalnym, w wyjatkowej i klimatycznej dawnej prochowni XIX-wiecznego carskiego fortu , w Pół na Pół

Koniecznie zajrzyj także tutaj Pól na Pól 

START:  GODZINA 18:00

MIEJSCE :  PÓŁ NA PÓŁ

Fort Mokotów

Racławicka 99

02-634 WarszawaLatający krąg w Warszawie organizują :Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui- fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

04 kwietnia 2017, 17:30

marcowy latający krąg z Anitą Nogal- przeniesiony na 4 kwietnia !!!

Drogie kobiety,

Serdecznie zapraszmy na marcowy krąg a Anitą Nogal, prowadzącą  kluboksięgarnię dla dzieci  -  Baja Book.

Usiądżcie i poczytajcie co Anita mówi o sobie :

Z wykształcenia jestem psychopedagogiem kreatywności, z krótkim stażem w pracy z dziećmi, pracując to tu to tam, ale nigdy nie dłużej niż rok -  w reklamie i marketingu. Wyprowadzka z miasta, dojazdy 50 km do pracy w stolicy i w końcu rola mamy - zaowocowały pomysłem i wreszcie odwagą na realizację własnej firmy.

W czerwcu miną 2 lata odkąd prowadzę kluboksięgarnię dla dzieci Baja Book w małym miasteczku - Otwocku. Pomysły na własną firmę miałam od zawsze - bo szukałam w życiu zawodowym - przestrzeni, niezależności, kreatywności i swojej pasji. Pomysły zmieniały się z każdym dniem, a inspiracją ostateczną stało się czytane synowi książki.

Przy wsparciu wspólniczki, dofinansowaniu na start z Urzędu Pracy, pomocy mnóstwa ludzi dookoła, zaangażowaniu, wytrwałości i czasem walce z wiatrakami, księgarnia będzie miała za chwilę drugie urodziny.

Nie jest to łatwe w dzisiejszych czasach sprzedawać książki stacjonarnie w małym powiatowym miasteczku - ale jak się lubi to co się robi, spotyka na swojej drodze cudownych ludzi, którzy wspierają i dodają skrzydeł to można góry przenosić!

www.bajabook.pl (strona w fazie zmian)

https://web.facebook.com/bajabook/

video blog z recenzjami o książkach dla dzieci:  https://www.youtube.com/channel/UC1tTGdovqyenapkxfICX7Jw

 

Garść organizacji czyli gdzie się spotykamy :

 

UWAGA ZMIANA MIEJSCA KRĘGU !!! krąg odbędzie się w przestrzeni rozwoju osobistego, w  Let it be

https://www.facebook.com/letitberozwoj/?fref=ts

adres: Nowoursynowska 139 J lok.5

KRĄG ZACZYNA SIĘ O GODZINIE 17:30  ! 

Latający krąg w Warszawie organizują :

Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui-    fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.

Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/

Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.

Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/

 

13 lutego 2017, 18:00

Lutowy krąg z królową WordPress'a - Eweliną Muc - tylko i wyłacznie Warszawa

W lutym będziemy zgłębiać tajniki biznesu budowanego na WordPress'ie, a skoro tak to nie może zabraknąć królowej WordPress'a Eweliny Muc.

Ewelina o sobie : Uczę zupełnie zielonych, jak rozpocząć przygodę z WordPressem. 1 lipca 2014 roku założyłam swoją firmę – Siedemtrzy Studio. Do tego, by mieć własną firmę, dążyłam od dobrych 3 lat, a w roku 2014 założyłam ją formalnie. W tym czasie zajmowałam się głównie tworzeniem stron internetowych – w WordPressie i nie tylko. Udało mi się skompletować całkiem niezłe portfolio :)

W ofercie zawsze miałam szkolenie z obsługi nowej strony. Uczyłam, jak o nią dbać, jak aktualizować i jak samodzielnie nią zarządzać. Lubiłam to. Dzielenie się wiedzą od zawsze sprawiało mi przyjemność.

Po założeniu firmy poznałam mnóstwo przedsiębiorczych kobiet. Między innymi w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej. Szybko odkryłam, że wiele z nich ma bardzo małą wiedzę o stronach internetowych, a zwłaszcza o WordPressie. Miałam świadomość, ile tracą, dlatego postanowiłam to zmienić.

więcej o Ewelinie przeczytasz tutaj:

https://ewelinamuc.com/o-mnie/

oraz na  fan page'u Ewelina Muc 

 

Garść organizacji czyli gdzie się spotykamy :

Styczniowy krąg odbędzie się w przestrzeni rozwoju osobistego, w  Let it be

https://www.facebook.com/letitberozwoj/?fref=ts

adres: Nowoursynowska 139 J lok.5

 

Latający krąg w Warszawie organizują :

Ania Matuszczak / fotografia & masaż Lomi Lomi Nui-    fotografka, graficzka, oraz certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui. Na co dzień zajmuje sie fotografią użytkową, portretową, fotoreportażem oraz fotografią kulinarną. Wieczorami wsiada do samochodu i mknie ze stołem, świecami oraz hawajską muzyką na masaż z intencją, na masaż Lomi Lomi Nui.

Tutaj popodglądasz fotografię Ani : http://thefakerolls.com/

Najbliższe wydarzenie organizowane przez Anię -  Masaż Lomi Lomi Nui -  https://www.facebook.com/events/1799235933734698/

Joanna Okrasa - Stany Zmiany Coaching - coaching dla kobiet, które w pewnych obszarach swojego życia mają dość i są gotowe na znaczące zmiany. Pomaga im poukładać ich sprawy na nowo - wyjść ze starych schematów, zaopiekować się sobą i cieszyć się życiem.

Tutaj poczytasz więcej o Asi i o tym czym sie zajmuje : www.stanyzmiany.pl/

Najbliższy warsztat organizowany przez Asię - Wstań, Popraw Koronę I Sięgnij Po Marzenia -  https://www.facebook.com/events/1826344640973904/ 

Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

14 grudnia 2016, 18:30

Christmas flying circle

Drogie Kobiety !

Grudzień to taki czas kiedy w głowie nam prezenty, choinki, bombki i pierniki, o piernikach prawie zaponiałam ;)

Grudzień to bez watpienia czas wyjatkowy, dlatego chciałybyśmy aby ten grudniowy krąg był równiez wyjątkowy.

Grudniowy latający krag będzie kręgiem kiedy każda z Was będzie bohaterka kręgu !!!

Ponieważ każda z Was jest wyjątkowa !

Grudniowy latajacy krąg światecznie zmieni swoja formułę, każda z Was będzie miała czas i przestrzeń do tego aby opowiedzieć o swoim biznesie, być może o jego burzliwych początakch lub też o czasie najwspanialszego rozkwitu, a może zupełnie o czyms innym ( ?)

Grudniowo znaczy świątecznie dlatego bardzo prosimy i zachęcamy do zabrania ze sobą jakiegos świątecznego elementu, najlepiej coś co będziemy mogły np. razem zjęść.

Spotykamy się  tak jak poprzednio u Ani w jej wspaniałych  Ananasach - Poradni Psychologicznej dla dzieci i rodziców

adres: ul. Marszałkowska 140/106 ( wejście od strony podwórka klatka nr 5)Latający krąg w Warszawie organizują :

Ania Matuszczak - fotografka, blogerka kulinarna i masażystka Lomi Lomi Nui czyli 3in1.

http://thefakerolls.com/

https://www.facebook.com/aniamatuszczakfotografia/?fref=ts

 

Joanna Okrasa - coach, trenerka zmiany nawyków i rozwoju osobistego.

http://www.stanyzmiany.pl/o-mnie

https://www.facebook.com/ZmieniamNawyki/Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.

Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !do zobaczenia !

14 grudnia 2016,o godzinie 18:30!

16 listopada 2016, 18:00

Listopadowy Latający Krąg z Karo Akabal

Chłodny, wietrzny i deszczowy listopad ( choć jakże bujnie kolorowy ) rozgrzeje nam Karo Akabal <3

Licencjonowany Sex Coach, założycielka Sex & Love School, trenerka przyjemności i intymnej komunikacji w związkach, propagatorka świadomej edukacji seksualnej w rodzinie, autorka  „Listów od Karo” i Sex & Love TV,ekspertka od seksualności i intymnych relacji.

Ukończone Szkoły i Kursy:

strona Karo

Spotykamy się w Ananasach - Poradni Psychologiczna dla dzieci i rodziców

ul. Marszałkowska 140/106 ( wejście od strony podwórka klatka nr 5)

Latający krąg w Warszawie organizują :

Ani Matuszczak - fotografka, blogerka kulinarna i masażystka Lomi Lomi Nui czyli 3in1.

http://thefakerolls.com/

https://www.facebook.com/aniamatuszczakfotografia/?fref=ts

Joanna Okrasa- coach, trenerka zmiany nawyków i rozwoju osobistego.

http://www.stanyzmiany.pl/o-mnie

https://www.facebook.com/ZmieniamNawyki/  

Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.

Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

do zobaczenia !

20 października 2016, 18:00

Październikowy krąg z Agnieszką Pogorzelską Warszawa

Drogie latające kobiety, serdecznie zapraszamy na październikowy latający krąg, naszą bohaterką będzie Agnieszka Pogorzelska - stylistka z dyplomem Anglistyki UW i kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w magazynach mody, która postanowiła stworzyć własną markę. Przewrotne poczucie humoru i rękodzielnicze zacięcie spowodowały, że zamiast poprawnej firmy tworzącej sukienki i płaszcze powstał brelok, kucyk PogoPony, ozdabiany zgodnie z najnowszymi trendami. Jakby tego było mało PogoPony został obdarzony osobowością, własnym zdaniem i niezłym charakterkiem. Niedorzeczne, prawda? Ale ku zaskoczeniu samej autorki pomysłu okazało się, że jest to całkiem niezły pomysł na biznes.

www: pogo-pony.com

fb: facebook.com/pogoponyandme

insta: @pogoponyofficialSpotykamy się w bardzo klimatycznym miejscu:   Baby Boom, ul.Płatnicza 57  (8 minut od Metra Stare Bielany) informacja dla osób które mogą byc uczulone na psią sierść, w Baby Boom jest pies - labrador.

http://www.babyboom.pl/Latający krąg w Warszawie organizują :

 

Ani Matuszczak - fotografka, blogerka kulinarna i masażystka Lomi Lomi Nui czyli 3in1.

http://thefakerolls.com/

https://www.facebook.com/aniamatuszczakfotografia/?fref=ts

 

Joanna Okrasa- coach, trenerka zmiany nawyków i rozwoju osobistego.

http://www.stanyzmiany.pl/o-mnie

https://www.facebook.com/ZmieniamNawyki/

Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.

Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Koniecznie zabierz swoje wizytówki, ulotki lub swoje dzieła, pochwal się !

do zobaczenia !

23 września 2016, 18:00

Wrześniowy latający krąg z Sylwią Chutnik - Warszawa

Drogie kobiety, spotkamy sie w kobiecym gronie po wkacjach, pełne nowej energii.... już 23 wrzesnia w Pracowni Lemon Elephant  ( ul. Koncertowa 3/5 lok. 44) o godiznie 18:00 !

A we wrześniu naszą bohaterką będzie Sylwia Chutnik.

Sylwia Chutnik : Pisarka, dziennikarka, kulturoznawczyni, przewodniczka miejska, absolwentka Gender Studies. 

Zajmuje się działalnością społeczną, kierując fundacją MaMa, dążącą do poprawy sytuacji matek w Polsce, należy także do Porozumienia Kobiet. Jest laureatką konkursu Dama Warszawy 2007 oraz Wawoaktywnych 2008 (tę ostatnią nagrodę przyznaje "Życie Warszawy"). W roku 2009 nominowana do Nagrody Literackiej Nike, otrzymała również tzw. społecznego Nobla Ashoki - nagrodę przyznawaną przedsiębiorcom społecznym przez międzynarodową organizację Ashoka za wkład w budowę społeczeństwa obywatelskiego. Zadebiutowała w roku 2008 powieścią Kieszonkowy atlas kobiet.

Sylwia poza Kieszonkowym atlasem dla kobiet popełniła kilka innych książek :

Zapraszamy na fb Syliwii : https://www.facebook.com/Sylwia.Chutnik

 

Latający krąg po raz 4 po wakacyjnej przerwie oczywiście w Warszawie orgnizują :

Ani Matuszczak - fotografka, blogerka kulinarna i masażystka Lomi Lomi Nui czyli 3in1.

http://thefakerolls.com/

https://www.facebook.com/aniamatuszczakfotografia/?fref=ts

Joanna Okrasa- coach, trenerka zmiany nawyków i rozwoju osobistego.

http://www.stanyzmiany.pl/o-mnie

https://www.facebook.com/ZmieniamNawyki/

 

Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.

Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

 

*spotkania są bezpłatne ale obowiązują zapisy. Pamiętajcie: w sytuacji, kiedy nie możecie przyjść, wyrejestrujcie się, aby dać szansę innym!

Zabierz koniecznie ze sobą swoje wizytówki, ulotki.

17 czerwca 2016, 18:00

Czerwcowy Latający Krąg z Zosią Kwiatkowską - Warsaw City

Zosia Kwiatkowska - etnolożka, blogerka, przedsiębiorczyni bohaterką Latającego Kregu w Warszawie - 17 czerwca !6 lat temu adoptowała ze schroniska psa w typie amstaffa o imieniu Bonzo, którego problemy przerosły jej naśmielsze wyobrażenia. Zaczęła pisać bloga pieswwarszawie.pl, żeby podzielić się z innymi wiedzą na temat psiej topografii miasta, powoli ujawniając wstyd związany z problemami z psem. Po wielu wzlotach i upadkach udało jej się skomunikować z Bonzem i dziś lubi o nim mówić "najlepszy z psów". Na studiach pracowała w etnograficznej agencji badawczej oraz agencji komunikacji marketingowej uwzględniającacej kobiece kody komunikacji. Obecnie od roku prowadzi firmę "Warsaw Dog", produkującą modowe akcesoria dla psów, której komunikacja marketingowa skierowana jest do kobiet.  Kiedy wraz z mężem tworzyli biznesplan, szycie mieli zlecać szwalni, bo sami nie mieli o nim bladego pojęcia. Praktyka pokazała, że aby spełnić oczekiwania klientów, musieli sami zakasać rękawy i nauczyć się szycia w trybie ekspresowym. To doświadczenie nauczyło ją, że najwspanialsze pomysły to te zweryfikowane przez życie w krwi, pocie i łzach :)

 

 

Zabierz koniecznie ze sobą swoje wizytówki, ulotki.

 

Latający krąg po raz 3 w Warszawie orgnizują :

Ania Matuszczak - fotografka, blogerka kulinarna i masażystka Lomi Lomi Nui czyli 3in1.

http://thefakerolls.com/

https://www.facebook.com/aniamatuszczakfotografia/?fref=ts

Joanna Okrasa- coach, trenerka zmiany nawyków i rozwoju osobistego.

http://www.stanyzmiany.pl/o-mnie

https://www.facebook.com/ZmieniamNawyki/

 

Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie.

Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

 

Widzimy sie w kariarni MJUD 17 czerwca o gozinie 18:00

https://www.facebook.com/MJUD-521062631280615/

23 maja 2016, 18:00

Latający Krąg z Martą Relich - Warszawa

Marta Relich majową bohaterką Latających kręgów w stolicy.

Kilka słów o Marcie : poprzez zabawę i twórczość - gry, prace plastyczne, taniec - uczy dzieci francuskiego i hiszpańskiego. Jedna z jej uczennic powiedziała niedawno : "przychodzimy tu sobie, malujemy, tworzymy fantastyczne prace i przy okazji uczymy się francuskiego". Pomysłodawczyni i prowadząca półkolonie w duchu Montessori- w tym roku  razem ze swoimi grupami Marta wyruszy w cztery strony świata - artystycznie, językowo,  teatralne i muzycznie. Można ją  znaleźć na www.facebook.com/Kreadofrancuski i Kreado.pl.

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

Zabierz koniecznie ze sobą swoje wizytówki, ulotki.

Latający krąg  w Warszawie orgnizują:

Ania Matuszczak - fotografka, blogerka kulinarna i masażystka Lomi Lomi Nui czyli 3in1.

http://thefakerolls.com/

https://www.facebook.com/aniamatuszczakfotografia/?fref=ts

Joanna Okrasa- coach, trenerka zmiany nawyków i rozwoju osobistego.

http://www.stanyzmiany.pl/o-mnie

https://www.facebook.com/ZmieniamNawyki/

22 kwietnia 2016, 19:00

Latający Krąg Warszawa Reaktywacja !

"Zamiast wykraczać poza siebie – wejdź w siebie. Odważ się pokochać swoje ciało, przestań je poprawiać – nigdy tego nie potrzebowało. Naucz się słuchać swojego wewnętrznego głosu. Słuchaj uważnie. Zaufaj sobie. Wyrażaj się. Rób rzeczy, które dają Ci radość! "

I tymi słowami naszej kwietniowej bohaterki reaktywujemy warszawskie kregi, oczywiście tylko i wyłącznie latające. 

Nasza bohaterką będzie Basia Tworek - nauczycielka jogi, która prowadzi zajęcia z jogi oraz warsztaty na których uczy jak odzyskać radość bycia w ciele.

Basia opowie nam o swojej jogicznej drodze wchodzenia w siebie, a także o jej nowo powstałym jogicznym miejscu - Stan skupenia.

Na pewno zdradzi nam swoje sekrety, tak zupełnie od kuchni.

 

do poczytania o Basi -  https://basiatworek.wordpress.com/about/

Stan Skupienia - https://www.facebook.com/events/587725178044307/

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

Zabierz koniecznie ze sobą swoje wizytówki, ulotki.

do zobaczenia 22 kwietnia o godzinie 19:00 ( krag potrwa około 2h )

Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2B/16 WarsawLatający krąg organizuje po raz pierwszy Ania Matuszczak - fotografka i  masażystka Lomi Lomi Nui czyli 2in1.

http://thefakerolls.com/

https://www.facebook.com/aniamatuszczakfotografia/?fref=ts

 

 

 

09 czerwca 2015, 18:30

Ostatni Latający Krąg przed Wakacjami ;)

Naszą czerwcową Bohaterką będzie Magdalena Trebert - fotografka.

Jej pasją są zdjęcia prawdziwych i przez to pięknych kobiet - takich, które wiedzą czego chcą od siebie i od życia. Takie portrety chce robić. 
Ukończyła Psychologię Społeczną na SWPS (2006) ze specjalizacjami: Komunikacja Wizualna i Zarządzanie Reklamą. Przez dwa lata chodziła
do dwóch szkół fotograficznych: Europejskiej Akademii Fotografii oraz AF. Podczas studiów odbyła staż u Michele Tcherevkoff w jego studio w Nowym Yorku.
Jej świetne zdjęcia można obejrzeć tu.

Magda, jest otwartą, ciepłą kobietą, z którą z przyjemnością spotkamy się 9 czerwca (wtorek) o 18:30 w w sympatycznej kawiarni Roślina na warszawskim Żoliborzu.

UWAGA!!
Tym razem zapraszamy na Krąg kobiety, które wybierają się pierwszy raz albo są żywo zainteresowane/zajmują się fotografią.


22 maja 2015, 18:30

Latające Kręgi z Agnieszką Mitoraj - Lewek

Zapraszamy tym razem do Centrum Warszawy do wspaniałęgo i ciepłego miejsca, jakim jest Kawiarnia MJUD.
Właścicieką tej kawiarni i zarazem bohaterką naszych majowych Kręgów jest:

AGNIESZKA MITORAJ - LEWEK!

Dowiedzcie się o niej więcej:

Agnieszka - właścicielka MJUDu, z wykształcenia nauczyciel polskiego, a prywatnie matka i zona.

 

Doświadczenie
zawodowe zdobywała w Anglii i Polsce, gdzie była wieloletnim menagerem dużej
korporacji kawiarnianej. 

Cale życie marzyła o tym, aby rozwinąć własny biznes, a ze konsekwentnie realizuje
swe cele - powstał MJUD. Los chciał, że w miesiąc po podjęciu decyzji o
otwarciu kawiarni, zaszła w ciążę.

Jest
przykładem na to, ze macierzyństwo nie jest przeszkodą do spełniania marzeń i
może pomóc w szybszym podejmowaniu trafnych decyzji. Odkąd została mamą nie ma
dla niej rzeczy niemożliwych! 

O
tym, jak założyła MJUD będąc w ciąży i rozkręcała go podczas pierwszych
miesięcy życia Zacharego oraz, jakie problemy niesie z sobą własna kawiarnia i
czego się wystrzegać na początku biznesowej drogi, opowie nam na
najbliższym spotkaniu Latających Kręgów w Warszawie. Co więcej, Agnieszka nie tylko prowadzi własną kawiarnię, ale i rozkręca kolejny biznes! 

Ciekawe Agnieszki?

Zapraszamy już 22 maja!

Do zobaczenia,

Ania i Milena

14 kwietnia 2015, 19:00

Kwietniowy Latający Krąg z Busy Bee

Naszą kwietniową Bohaterką będzie Dorota Bladowska – Bambot - architekt, żona i mama dwójki maluchów, ale i dziewczyna z pasją, która otworzyła niedawno biuro coworkingowe na Saskiej Kępie – Busy Bee. To miejsce, w którym freelancerzy różnych profesji mogą mogą pracować pod jednym dachem, w domu z ogrodem i wielkim tarasem, w atmosferze chillout’u, ale i z dala od rozpraszających domowych obowiązków… 

Busy Bee to po części ucieleśnienie studenckich marzeń, zebranych w pracy dyplomowej. Już wtedy była to wizja pełnego energii miejsca, skupiającego osoby lubiące ludzi, takie, które chcą wspólnie pracować, ale i rozwijać się, inspirować i motywować wzajemnie, a także po prostu fajnie spędzać ze sobą czas. Dorota jako architekt pracujący z domu, po paru latach miała już dosyć samotności i postanowiła przenieść pracownię gdzieś, gdzie nie będzie musiała nikomu szefować, ale też będzie miała z kim napić się kawy i pogadać w przerwie od pracy :) Biuro coworkingowe okazało się idealnym rozwiązaniem! 

Zrealizowanie tej wizji nie było łatwym przedsięwzięciem. Z kilkumiesięcznym niemowlakiem na rękach i masą problemów po drodze do osiągnięcia wymarzonego celu walczyła o siłę, by wytrwać i brnąć dalej. Jak wyglądała jej droga do spełnienia i co robiła, by się nie poddać opowie Wam 14 kwietnia we wtorek o godz. 19:00, na Kwietniowym Latającym Kręgu.

Serdecznie zapraszamy,
Milena Sawczuk & Ania Sikorska

17 marca 2015, 19:00

Marcowy Latający Krąg z Alicją Rudnicką

Zapraszamy na marcowe Latające Kręgi!

Naszą Bohaterką będzie:


Alicja Rudnicka
– współzałożycielka i liderka Szpilek po godzinach. Doświadczona
menadżerka, która przez siedem lat poszerzała swoje kompetencje w dziedzinie
zarządzania projektami i zespołem. Porzuciła korporację, by spełnić swoje marzenie:
stworzyć ogólnopolską platformę rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet.

Od zawsze czuła, że można zrealizować swoje najśmielsze pomysły i urzeczywistnić
pragnienia, trzeba tylko wyjść im naprzeciw. Podjęta w wieku siedemnastu lat
samodzielność, analityczna natura, zamiłowanie do ciągłego obserwowania ludzi i
świata, odwaga do tego, by opuszczać strefę komfortu oraz gotowość, by wciąż
się doskonalić to zasoby, które pomogły jej podjąć ryzyko zainicjowania własnej
działalności biznesowej.

Przekonanie, że jeśli znasz swój cel i wytrwale do niego zmierzasz to dotrzesz tam, gdzie
pragniesz, dają jej napęd do działania i siłę w chwilach, gdy pojawiają się
trudności.

Wyboista droga, którą przebyła, pokonane przeszkody, oraz ludzie, którzy
stawali się inspiracją i wsparciem nauczyły ją wytrwałości oraz przekuwania
problemów w wyzwania życiowe. Rozwój osobisty pozwala jej czerpać radość z
życia, od siedmiu lat tworzyć szczęśliwy związek oraz wdrażać nowe pomysły i
realizować wizję w przestrzeni zawodowej.

Szpilki po godzinach
to miejsce, gdzie Alicja dzieli się swoimi doświadczeniami, dostarcza wiedzy,
stwarza dla Ciebie możliwości rozwoju, inspiruje do tego, abyś patrzyła ponad
horyzont i uwierzyła w to, że nawet, jeśli myślisz, że urodziłaś się bez skrzydeł
to i tak możesz poszybować tam, dokąd zechcesz. Wystarczy, że uwierzysz w swój
potencjał i będziesz dostatecznie wytrwała, by go efektywnie wykorzystać.

Jesteście ciekawe rozmowy z Alicją?

Zarezerwujcie sobie wieczór 17 marca! :)

Do zobaczenia!
Ania&Milena

19 lutego 2015, 19:00

Lutowy Latający Krąg

Zapraszamy Was na długo oczekiwane lutowe spotkanie Latających Kręgów:)
Naszą Bohaterką będzie będzie Joanna Glogaza - blogerka http://styledigger.com/ i współwłaścicielka firmy piżamowej http://lunaby.com/ !

Joanna w kilku słowach o sobie: "Nazywam się Joanna Glogaza i śmieję się, że mam pracę marzeń. Jestem blogerką i zawodowo testuję piżamy - w swojej własnej firmie. Bloga założyłam siedem lat temu, w klasie maturalnej, absolutnie nie przypuszczając, że kilka lat później stanie się na tyle popularny, że zostanie moim głównym źródłem dochodu i sprawi, że nigdy nie będę musiała szukać "normalnej" pracy. Piszę o rozsądnym budowaniu garderoby i o życiu w zgodzie ze sobą. W zeszłym roku postanowiłam wykorzystać możliwości, jakie daje mi blog i razem z mamą założyłam Lunaby, markę szyjącą piękne i wygodne piżamy z dobrych materiałów. Praca nad nią sprawia mi ogromną przyjemność i jestem dumna z tego, jak się rozwija."

Spotkamy się w cudownej, twórczej przestrzeni PracowniN18 (https://www.facebook.com/pracowniaN18) w samym centrum Warszawy :)

Zapisy na spotkanie jak zawsze przez konfeo:
Link do zapisów --> https://latajacykragluty2015.konfeo.com/

Cieszymy się na lutowe spotkanie z Wami :)
Milena & Anna

PS: Na Kręgach będzie także Agata Dutkowska, która całkiem niedawno przeprowadziła się do Warszawy!

Feedback