Śląsk

Wydarzenia

24 listopada 2018, 00:00

wSPAniałe 5 urodziny Latających Kręgów

Pięć lat temu odbyło się pierwsze spotkanie Latających Kręgów na Śląsku!Każda opowieść kręgowa była inna. Każda ważna. Wszystkie razem tworzą przepiękny wielokolorowy album 5-letniej historii działalności kobiet na Śląsku. Zrobiłyśmy to!CZAS ŚWIĘTOWAĆ!Z tej okazji, niczym Ali Baba, w weekend 24-25 listopada 2018 r., zapraszam 40 kobiet do Papuga Park Hotel, czarownego miejsca przepełnionego tajemniczą wschodnią egzotyką, w którym będziemy świętować 5. urodziny oraz sławić piękno i potęgę kobiet, bo to dzięki nam Latające Kręgi na Śląsku stały się rzeczywistością i wpisały w kalendarz wydarzeń w naszym regionie.Hasła przewodnie urodzin to Relaks – Integracja – Rozwój ponieważ chcemy odpocząć, poznać się i nauczyć się czegoś nowego.Szczegółowy program wydarzenia oraz informacje o biletach, znajdziesz na stronie:

https://wspanialeurodziny.wordpress.com/Zapraszam,

Gabriela Luboń + Szmaragdowy Team

 

20 czerwca 2017, 18:00

Czerwcowy Latający Krąg Na Śląsku

Latający Krąg z niezwykłą kobietą Dorotą Stasikowską-Woźniak (Ewą Kassala) 

https://www.facebook.com/events/1920929594786880/?active_tab=about

Dziś rano znalazłam w małej szufladce komody figurkę Nefretete, kobietę - symbol... O tak! Zbliża się ten bardzo oczekiwany dzień niespodzianki dla Latających Kobiet...

Z Dorotą poznałyśmy się na warsztatach rozwojowych Agnieszki Bednarczyk, gdzie pracowałyśmy ze snami i symbolami. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że za literackim pseudonimem Ewa Kassala stoi właśnie TA Dorota, a naczelnymi postaciami w jej twórczości są przede wszystkim kobiety. Łącząc fakty pomyślałam sobie: WOW! ależ to będzie idealna bohaterka kręgów! I MAMY TO! 

Dorota ​jest ​pisark​ą​, trenerk​ą​, kreatork​ą​ akcji społecznych, specjalistk​ą​ ds. autoprezentacji i kreowania wizerunku, scenarzystk​ą​ i prowadząca programy telewizyjne, konferencje, zjazdy i sesje, głównie kobiece.​ ​Spod jej pióra wyszły​ powieści​ ​​"Boska Nefretete"​, „Kleopatra”​, ​„Portret kobiety wieku zatracenia”, „Mandragora”, „Żądze Kleopatry”​,​ poradnik​i ​„Wystąpienia publiczne i kreowanie wizerunku”, „Jak być nowoczesną damą”, „Savoir-vivre przy stole”, „Poradnik nowoczesnej czarownicy”, „W sukience do sukcesu”. W latach 90-tych wydawała w Katowicach kwartalnik literacki „Wyrazy”, w latach 2009-2013 była założycielką i współwłaścicielką bezpłatnego magazynu dla kobiet „Lady's Club” i prowadziła Polski Dom Kreacji. Pisała scenariusze i prowadziła programy telewizyjne (m.in.”Trzecie oko” dla TVP II) i spotkania w Salonie Literackim w Katowicach.​ Była koordynatorką projektów społecznych i badawczych Polsce i na świecie (m.in. dla Banku Światowego i EFS), przewodniczącą Krajowej Sieci Tematycznej EQUAL; społeczną pełnomocniczką wojewody śląskiego ds. równego statusu kobiet i mężczyzn, przewodniczącą Rady Programowej TVP Katowice; członkinią Komitetu Sterującego Norweskich Mechanizmów Finansowych; Założyła i prowadziła m.in. Soroptimist International Śląski Klub Nike i Śląskie Centrum Równych Szans.

Jest laureatką nagród i wyróżnień, m.in. "Bizneswoman roku", „Chapeau bas” Soroptimist International, "Stalowego goździka" i wielu innych. Sprowadziła do Polski i społecznie prowadzi organizację pożytku publicznego Dress for Success Poland.

​Czeka nas spotkanie pełne autentycznej opowieści życia i „Fascynująca podróż w głąb antycznego świata silnych kobiet”. Zapraszamy!

G.


cytat: "Boska Nefretete"

http://www.stasikowska-wozniak.pl/

https://www.facebook.com/ewa.kassala

 

Serdecznie dziękuję za udostępnienie nam sali na piętrze, w pięknej kawiarni "Cafe Kattowitz" gdzie serwują prawdziwe rarytasy. Mam nadzieję na gościnny występ Karlusa i Frelki u Nefretete i Kleopatry ;-) To będzie niesamowita mikstura! https://www.facebook.com/pg/Cafe-Kattowitz-391277324327828/about/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Latające Kręgi to comiesięczne darmowe i nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki i swoje dzieła :-)

http://www.latajacaszkola.pl/szkola/latajace-kregi-miejskie/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, prosimy abyś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Organizatorki:

Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.

http://kasiakruszenko.pl/

http://dizajneko.pl/

http://facebook.com/dizajneko

http://facebook.com/kasiakruszenkoGabriela Luboń - freelancerka, konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. W październiku rozpoczyna naukę w Instytucie Medycyny Klasztornej. Współtworzyła kalendarz charytatywny 12 wspaniałych ojców "Wrażliwsi niż się Wam wydaje". Sama została jedną z bohaterek Open Book czyli otwarta książka „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Współpracowała z agencją Open-mind - PR, Marketing, Social Media. Jest menadżerką Igi Księżycowej Szamanki. Dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób łączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym i pracą z obrazem. Jako trenerka towarzyszy przedsiębiorcom w sesjach rozwojowych programu "Holistyczne prowadzenie scieżki kariery". Wykorzystuje okazje, które podsuwa życie i przeżywa szalone przygody... jak doświadczenia na planie serialu "Wataha 2", czy wywiad do inspirującej książki :-)

https://www.facebook.com/gabriela.lubon

https://www.facebook.com/Szkola.Szamanki

https://www.smore.com/8kw0r-iga

11 stycznia 2017, 18:00

Noworoczny Latający Krąg z Agnieszką Bednarczyk

W Nowym Roku startujemy z wielką wewnętrzną mocą :-) bowiem przemówi do nas obraz! 

Bohaterka styczniowego kręgu Agnieszka Bednarczyk zachęca: Jeśli JESTEŚ KOBIETĄ poszukującą, potrzebującą skontaktować sie ze swoimi głębokimi potrzebami i pragnieniami, ciekawą siebie i innych kobiet, tęskniącą za kobiecą wymiana i inspiracją, otwartą na głębszą duchową rzeczywistość, ciekawą swoich wewnętrznych obrazów i motywacji, pragnącą spotkać sie ze SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĄ….

Co Wy na to? dalej... POSZUKIWANIE WŁASNEGO SYMBOLU TO POSZUKIWANIE WŁASNEJ DUSZY!

Warsztaty prowadzone przez Agnieszkę maja na celu stworzenie możliwości, aby przyjrzeć się swojej indywidualności, bez oceny, w bezpiecznej przestrzeni kobiecego, wspierającego KRĘGU, gdzie będzie nas prowadził obraz, dźwięk, baśń i wewnętrzny symbol oraz kobieca energia. 

Ideą jest poszukiwanie własnego mitu, własnych symboli, by skonfrontować się ze swoim "prawdziwym ja" i ŻYĆ ZGODNIE Z POWOŁANIEM!

"W naszej kulturze często zapominamy o tym wymiarze naszego istnienia, a to wielka szkoda! Warto oderwać się od codziennych obowiązków, pełnionych ról i skupić się tylko na sobie, swoich potrzebach, marzeniach oraz tym co dla nas ważne, a często nieuświadomione."

Na spotkaniu dowiemy się o metodach związanych z pracą z symbolami w postaci wszelkich przejawów obrazów metaforycznych, rysunku, marzeń sennych, wizualizacji, baśni oraz o mocy jaką mają sny. Agnieszka ułatwia wejście w wymiar symboliczny... wydobywając dźwięki z instrumentów pochodzących z różnych stron świata. Podczas spotkań wykorzystuje również metody pracy z ciałem, przełamywaniem blokad tkwiących w ciele, poszukiwaniem ruchu autentycznego.  

ZAPRASZAMY :-)

Agnieszka Bednarczyk - członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej, absolwentka podyplomowych studiów WSPS na kierunku Pomoc psychologiczna i interwencje kryzysowe w rodzinie, absolwentka szkoleń z zakresu psychologii i poradnictwa oraz zaburzeń odżywiania w Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie analizy jungowskiej. Prowadzi grupy wsparcia dla rodzin zastępczych, w tym także szkolenia oraz kwalifikacje rodzin oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet. Prowadzi prywatną praktykę analityczną w Pszczynie. Prywatnie mama adopcyjna dziesięcioletniego Artura, właścicielka kota Guci oraz oraz pasjonatka fotografii.

http://pomocpsychologiczna.info/

Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.

http://kasiakruszenko.pl/

http://dizajneko.pl/

http://facebook.com/dizajneko

http://facebook.com/kasiakruszenko

Gabriela Luboń - freelancerka, konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz charytatywny 12 wspaniałych ojców "Wrażliwsi niż się Wam wydaje". Sama została jedną z bohaterek Open Book czyli otwarta książka „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Współpracuje z agencją Open-mind - PR, Marketing, Social Media. Jest menadżerką Igi Księżycowej Szamanki. Dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób łączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym i pracą z obrazem. Wykorzystuje okazje, które podsuwa życie i przeżywa szalone przygody... jak doświadczenia na planie serialu "Wataha 2", czy wywiad do inspirującej książki :-)

https://www.facebook.com/gabriela.lubon

https://www.facebook.com/Szkola.Szamanki

https://www.smore.com/8kw0r-iga 

Obowiązują zapisy!

Latające Kręgi to comiesięczne darmowe i nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz. Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła :-)

https://www.facebook.com/events/1573877055972754/

 

29 czerwca 2016, 18:00

Letni Latający Krąg na Śląsku

Pewnie znacie to uczucie: „matko! KTOŚ inny spełnia moje marzenie…” Ja tak miałam, kiedy usłyszałam, że w Katowicach powstaje miejsce gdzie triumfuje troska o drugiego człowieka i miłość do gastronomii. A na dodatek ten KTOŚ był w telewizji :-)

Na kolejny Latający Krąg zaprosiła nas do siebie Jolanta Kleser z Pracowni Smaku, projektu który jest zwieńczeniem jej pasji, marzeń i odważnych decyzji.

https://youtu.be/ewiHPQLS6o4

„Zapraszam Was do tego magicznego miejsca, które mieści się w samym sercu Katowic. W tajemniczej bramie nr 12. Za starymi drewnianymi drzwiami otwiera się magia i atmosfera, która Was na pewno zaskoczy i uwiedzie…” 

Cóż więcej pisać… zerknijcie same:

http://pracowniasmaku.com.pl/________________________________________________Organizatorki:Gabriela Luboń - freelancerka, konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz charytatywny 12 wspaniałych ojców "Wrażliwsi niż się Wam wydaje". Sama została jedną z bohaterek Open Book czyli otwarta książka „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Współpracuje z agencją Open-mind - PR, Marketing, Social Media. Jest menadżerką Igi Księżycowej Szamanki. Dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób połączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym jej przyjaciółki Magdy Gębala.

https://www.facebook.com/gabriela.lubon

https://www.smore.com/8kw0r-iga Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.

http://kasiakruszenko.pl/

http://dizajneko.pl/

http://facebook.com/dizajneko

http://facebook.com/kasiakruszenko*Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie;

http://latającaszkola.pl/

https://www.facebook.com/Shakti.Latajaca.Szkola

ZAPRASZAMY!

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, prosimy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą :-) Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

26 kwietnia 2016, 18:00

Latający Krąg z Barbarą Lech

Bohaterką kwietniowego Latającego Kręgu będzie Basia Lech, Life&Biznes Coach, Coach wizerunku, szkoleniowiec.

W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie zdobywane w obszarach treningu osobistego, stylizacji i wizażu. Połączenie tych trzech elementów kształtuje ją jako kreatorkę kompletną. Z powodzeniem porusza się w kręgach szeroko rozumianego rozwoju osobistego i biznesu, współtworząc wizerunek firm i jej pracowników. Wie, że to jak się prezentujemy mówi o nas bardzo wiele, dlatego pomaga w pełni wykorzystać potencjał jakim jest wizerunek. W ciągu minionego roku przeszkoliła ponad 1500 osób i kilkanaście firm.

"Artystyczny umysł ścisły." - to zdanie najlepiej definiuje jej osobę. Uwielbia wyzwania, pracę z ludźmi i pracę pod presją czasu. Występując przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej swobodnie czuć się nawet przed tysiącami osób. W czasie prowadzenia szkoleń potrafi skupić na sobie uwagę uczestników, w sposób przystępny i interaktywny poprowadzić zajęcia tak, by wszyscy mogli przyswoić wiedzę z danego tematu.

Ukończyła studia na kierunku malarstwo, zarządzanie firmą, rachunkowość, terapie naturalne, coaching i mentoring. Była wykładowcą w Centrum Nauki i Biznesu "Żak". Od wielu lat prowadzi z powodzeniem swój biznes.

Autorka książek „Eksperyment”, „Motywator dietetyczny” i e-booka „Jak znaleźć czas dla siebie”.Jej pasją i misją jest wydobywanie z ludzi piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

"DOCEŃ SWOJE PIĘKNO" to motto, którym Basia definiuje swoją pracę.

www.barbaralech.pl 

www.facebook.com/BL.kreowanie 

Spotykamy się w bardzo ciekawym miejscu Fabryce Małych Form :-)Organizatorki:

Gabriela Luboń - konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów w Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz charytatywny „12 wspaniałych ojców - Wrażliwsi niż się Wam wydaje”. Sama została jedną z bohaterek Open Book „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Teraz dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób połączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym jej przyjaciółki Magdy Gębala.

https://www.facebook.com/gabriela.lubonKasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.

http://kasiakruszenko.pl/

http://dizajneko.pl/

http://facebook.com/dizajneko

http://facebook.com/kasiakruszenko*Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie;

http://latającaszkola.pl/

https://www.facebook.com/Shakti.Latajaca.Szkola

23 lutego 2016, 18:00

Lutowy Latający Krąg z Mileną Bekalarską

UWAGA ZMIANA LOKALIZACJI WYDARZENIA! Spotykamy się w Bo TAK Wegeprzestrzeń w Katowicach na ulicy Batorego 2

Bohaterką Latającego Kręgu na Ślasku w lutym będzie utalentowana, energiczna i inspirująca Milena Bekalarska  - stylistka, personal shopper, blogerka modowa i redaktorka w portalu Mells Fashion.

Milena jest dyplomowaną stylistką, absolwentką Politechniki Śląskiej i krakowskiej szkoły „Artystyczna Alternatywa”. Na co dzień zajmuje się stylizacją sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Dodatkowo pracuje jako personal shopper i prowadzi szkolenia z zakresu wizerunku i zasad dress code. Prowadzi spotkania blogerów i podejmuje wiele wyzwań związanych z modą i designem. Razem z utalentowanym fotografem tworzy duet produkujący sesje zdjęciowe - Mells Fashion.

http://www.milenabekalarska.com/
https://www.facebook.com/MilenaBekalarskaStylist
http://mellsfashion.com
https://www.facebook.com/mellsfashion

 


Organizatorki:

Gabriela Luboń - konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów w Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz charytatywny „12 wspaniałych ojców w kalendarzu RFPN”. Sama została jedną z bohaterek Open Book „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Teraz dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób połączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym jej przyjaciółki Magdy Gębala.
https://www.facebook.com/gabriela.lubon

Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.
http://kasiakruszenko.pl/
http://dizajneko.pl/
http://facebook.com/dizajneko
http://facebook.com/kasiakruszenko
 
26 stycznia 2016, 18:00

Noworoczny Latający Krąg na Śląsku z Misiurą


Bohaterką styczniowego Latającego Kręgu* będzie niezwykle ciepła, kreatywna i inspirująca Agnieszka Prucia, która tworzy zachwycającą ceramikę jako Misiura Design.
Jej przygoda z ceramiką
zaczęła się w marcu 2012 roku. Od tamtej
pory, zamiast wałkować ciasto na gryczane pierogi, wałkuje glinę.

Misiura
design to ceramika artystyczna z duszą i dobrą energią. Unikatowe prace
powstają z potrzeby piękna, z miłości do przyrody oraz tęsknoty za
odwiedzonymi, dalekimi krainami. Ręcznie wykonane, z pasją i
cierpliwością, z ciepłą myślą o nowych właścicielach. Pojedyncze
egzemplarze - na prezent, na dobry dzień, na poprawę humoru. Dla kogo?
Dla Ciebie, dla mnie, dla ludzi wrażliwych, refleksyjnych o wysokim
poczuciu nie tylko estetyki, ale i humoru.
http://www.misiura-design.pl/
https://www.facebook.com/umisiuryOrganizatorki:

Gabriela Luboń - konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest
łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów w Meritum i Shakti
Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz
charytatywny „12 wspaniałych ojców w kalendarzu RFPN”. Sama została
jedną z bohaterek Open Book „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Teraz
dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób połączy
odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym jej przyjaciółki Magdy
Gębala.
https://www.facebook.com/gabriela.lubon

Kasia
Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera
różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty
recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki,
urządza ekologiczne wnętrza.
http://kasiakruszenko.pl/
http://dizajneko.pl/
http://facebook.com/dizajneko
http://facebook.com/kasiakruszenko

*Latające
Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych
kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca
Szkoła dla Kobiet w Krakowie;
http://latającaszkola.pl/
https://www.facebook.com/Shakti.Latajaca.Szkola


11 grudnia 2015, 18:00

Świąteczny Latający Krąg na Śląsku z niespodzianką ;-)

Idziemy na imprezę!
Bohaterką świątecznego Latającego Kręgu* będzie Ania, właścicielka Studia ANNA NOCON health & beauty, które obchodzi 2 urodziny!

Ania pełna jest niesamowitej energii i pasji. Podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, jak łączy przedsiębiorczość z holistycznym podejściem do każdego klienta. 

Co robi Ania? Masażem zajmuje się od 2000 roku. Początkowo hobbystycznie. Coraz większe zaangażowanie i olbrzymia pasja zapoczątkowały powstanie gabinetu pod nazwą Galeria Masażu.
Rozwój, poszerzanie wiedzy, doskonalenie umiejętności i wreszcie wyjątkowy warsztat pracy pozwoliły jej na rozwinięcie działalności i pokazanie, że masaż jest nie tylko elementem zdrowia, ale również urody.
Pracuje z ludźmi i dla ludzi.To Klienci inspirują ją do pracy, dają olbrzymią satysfakcję i pozwalają realizować marzenia. Współpracuje z ekspertami w dziedzinach zdrowia, urody i rozwoju.
W razie potrzeby korzysta z konsultacji lekarzy. Ma przyjemność kształcić pod swoim okiem wyjątkowy personel. Współpracownicy są olbrzymią częścią jej sukcesu i powodzenia.

Jako jedna z pierwszych ukończyła z wyróżnieniem Międzynarodową Szkołę Estetyki i Masażu MANUALISTIC AESTETIC dr. Sergieja Shchurevivha. Doświadczenie zdobywa w kraju i za granicą. Tworzy własne standardy, techniki pracy i autorskie masaże.

Roztacza wokół siebie mnóstwo pozytywnej energii, kocha ludzi i z radością dzieli się własnymi doświadczeniami. 
http://www.annanocon.pl/

Rozmowę z Anią poprowadzi Gabriela Luboń, która razem z Kasią Kruszenko współorganizuje Latające Kręgi na Śląsku. 

Gabi konsultuje pomysły kobiet z kręgów, zaraża dobrą energią, jest łącznikiem naszej sieci. Ukończyła Szkołę Trenerów w Meritum i Shakti Latającą Szkołę dla Kobiet Agaty Dutkowskiej. Współtworzyła kalendarz charytatywny „12 wspaniałych ojców w kalendarzu RFPN”. Sama została jedną z bohaterek Open Book „12 Katowiczanek ich miasto i Śląsk”. Teraz dopieszcza pomysł „STRUNY DUSZY” w którym w rewolucyjny sposób połączy odkrywanie duszy z kunsztem fotograficznym jej przyjaciółki Magdy Gębala.
https://www.facebook.com/gabriela.lubon

Kasia Kruszenko - architekt, promuje polski dizajn zrównoważony, wspiera różne inicjatywy proekologiczne, prowadzi kreatywne warsztaty recyklingowe, projektuje upcyklingową biżuterię i ekologiczne upominki, urządza ekologiczne wnętrza.
http://kasiakruszenko.pl/
http://dizajneko.pl/
http://facebook.com/dizajneko
http://facebook.com/kasiakruszenko

*Latające Kręgi to bezpłatne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, wymyślone przez Agatę Dutkowską - założycielkę Shakti Latająca Szkoła dla Kobiet w Krakowie;
http://latającaszkola.pl/
https://www.facebook.com/Shakti.Latajaca.Szkola

27 maja 2015, 18:00

Majowy Latajacy Krąg z Mirelą Pawlikowską w Meritum

Zapraszam na spotkanie w Meritum, które zostało założone
przez Mirelę Pawlikowską i Bernadetę Grobelny.

Mirela Pawlikowska – trenerka i socjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem,
posiada rekomendację II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia
treningów i warsztatów. Absolwentka Studium Edukacji Psychoseksualnej pod
kierunkiem Wiesława Sokoluka. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów rozwoju
osobistego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami kobiet. Opiekun
merytoryczny Szkoły Trenerów MERITUM. Z pasją prowadzi Kręgi Kobiet, warsztaty
Ciało Kobiety, mądrość Kobiety i warsztaty wegetariańskie Gotowanie z
Miłością.Od wielu lat podąża drogą ANTYKARIERY.W wolnych chwilach z
przyjemnością oddaje się rysowaniu mandali, dostrzegając jej dobroczynne i
uzdrawiające działanie.

​ W dniach 12-14 czerwca ​w Meritum odbędzie się ​Święto
Kobiet ​ENDORFINY 2015, to oferta skierowana wyłącznie do Kobiet. Obejmuje
różnorodne warsztaty rozwojowe, sesje relaksacyjne, tańce w kręgu i warsztaty
kuchni wegetariańskiej. Uczestniczki będą mogły popracować nad sposobami
komunikacji w związku czy swoją asertywnością w pracy. A także nad znaczeniem
przyjaźni kobiecej. Doświadczą, czym jest Uważność i jej wpływ na troszczenie
się o siebie. Wzmocnią poczucie własnej wartości. Zadbają o równowagę pomiędzy
pracą a życiem osobistym (Work–life balance). Będą mogły wzmocnić swoje ciało i
zadbać o relaksację. Popracują nad swoją ekspresją artystyczną. Nabędą wiedzę
na temat wpływu stosowanych przez siebie pochwał na rozwój swojego dziecka.

http://trenerzy.slask.pl/

http://trenerzy.slask.pl/endorfiny-2015-odkryj-swoja-kobieca-moc28 kwietnia 2015, 18:00

Kwietniowy Latajacy Krąg na Śląsku z Joanną Nowicką

Zapraszamy na kwietniowy Latający Krąg na Śląsku z utalentowana fotografką Joanną Nowicką w BoTAK WegePrzestrzeń.

Joanna Nowicka prowadzi swoją firmę od 2006 roku, zawodowy fotograf, fotoreporter, członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Magister socjologii Uniwersytetu Śląskiego (2002 r.) oraz absolwentka projektowania graficznego – studiów podyplomowych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (2013 r.). Stypendystka Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury (2010 r.). Realizuje zlecenia fotograficzne dla firm w trzech specjalnościach: portret biznesowy, fotoreportaż oraz fotografia architektury. Przez kilka lat związana ze śląską prasą – głównie Gazetą Wyborczą, agencjami fotograficznymi, publikowała między innymi w Dzienniku Polska Europa Świat, Tygodniku Powszechnym czy magazynie Architektura i Biznes, pracowała dla Echo Miasta Katowice. "Po godzinach" również fotografuje - tematy społeczne, architekturę, a ostatnio najczęściej portretuje przy użyciu średnioformatowego aparatu analogowego. A jak nie trzyma aparatu fotograficznego w rękach, to praktykuje jogę, głaszcze swoje koty lub rozmawia przez telefon. Aktualne marzenie: Pracownia.
www.joannanowicka.com
www.joannanowicka.blogspot.com

Spotykamy się po raz kolejny w BOTAK WegePrzestrzeń w Katowicach. To nie tylko restauracja, ale także miejsce spotkań i różnych kreatywnych i rozwojowych warsztatów.
http://www.bo-tak.com.pl/
https://www.facebook.com/botak.wegeprzestrzen


31 marca 2015, 18:00

Marcowy Latajacy Krąg z Igą Księżycową Szamanką

Przyszłość Ci odsłoni 
Z przeszłością rozprawi
 
Od złych mocy obroni 
Sens życia wyjawi 
Żyjemy w czasach informacji. Wiadomości, newsy, maile, smsy zalewają nas ze
wszystkich stron i wychodzą z każdego kąta. Wszystko jest informacją.
Tak wiele wiemy o świecie, tak szybko możemy uzupełnić wiedzę, wpisując
hasło w wyszukiwarkę, a jednak pomimo postępu technologicznego nie
jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości… Czyżby? Przyszłość dla wielu z
nas jest zagadką, wielką niewiadomą. Jesteśmy jej ciekawi i boimy się
jej jednocześnie… Wszystkich ciekawych zapraszamy na spotkanie, którego
bohaterką będzie Iga – kobieta niezwykła. Szamanka? Wróżka? Czarownica?
Jesteś ciekawa? Czy kieruje Tobą strach? Iga wskaże Ci drogę do Twojego
szczęścia.
Zapraszamy na kolejny Latający Krąg w Katowicach!


Iga Księżycowa Szamanka
https://www.smore.com/8kw0r

tel. 502130696

Lokalizacja: Dobra Karma
 ul. św. Jacka 1 Katowice
https://www.facebook.com/DobraKarma
http://www.dobrakarma.com/24 lutego 2015, 02:00

Lutowy Latajacy Krąg na Ślasku z Magdaleną Kir Miss Cupcake

Zapraszam serdecznie na Lutowy Latający Krąg na Śląsku.
Tym razem zagościmy u naszej Bohaterki - Magdaleny Kir, która prowadzi kawiarnię Miss Cupcake.
Jak pyszne i piękne równocześnie są jej wypieki część z Was mogła się już przekonać na różnych wydarzeniach i w poprzedniej lokalizacji.
Miss Cupcake nie jest kolejną zwykłą kawiarnią w Katowicach. Można tam nie tylko napić się aromatycznej kawy czy też dobrej herbaty, ale przede wszystkim spróbować pysznych babeczek. Babeczki (aż 27 smaków) pieczone są z najlepszych świeżych, naturalnych składników bez ulepszaczy i sztucznych aromatów. Cupcake'i są pieczone codziennie ze sprawdzonych przepisów, dzięki temu są zawsze świeże i wyglądają jak małe dzieła sztuki.
To najlepsze babeczki w mieście!
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/816228265117051

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA: https://11latajacykaragslask.konfeo.com/

Feedback