Poznań

Wydarzenia

14 grudnia 2017, 18:00

Latający Krąg z Kamilą Kruk

Zapraszamy na ostatni w tym roku Latający Krąg, spotkanie z Kamilą Kruk - współwłaścicielką dwóch spółek, autorką książek, trenerką, mentorką, cyfrową nomadką i aktywistką oraz tradycyjnie na networking i wyjątkowo super ciacha w Ciacho na poznańskiej Wildzie :-D Kamila o sobie mówi:

"po pierwsze to czuję się człowiekiem i kobietą, a pozostałe etykietki i role uważam za tymczasowe w moim życiu. Może dlatego tak łatwo mi zmieniać działania, rozpoczynać nowe projekty, bez większego oporu wchodzić w nowe aktywności. Poza tym uwielbiam używać swoich kompetencji łącząc je i mieszając w taki sposób, aby jeszcze lepiej ich używać i aby inni mogli z tych moich kompetencji skorzystać. Kim zatem jestem w tradycyjnym ujęciu rolami zawodowymi Współwłaścicielką dwóch spółek, w których w ramach projektu www.osmpower.pl wydaje i promuje najlepsze, praktyczne książki biznesowe, a na platformie www.osmmasters.pl - kursy biznesowe krok po kroku. Autorką 3 książek: "Wyspy komfortu", "Przedsiębiorca w podróży” i "Kim jesteś?” (do tej ostatniej sama narysowałam ilustracje). Trenerka, coach i mentorka - swoją wiedzę i doświadczenie z 10 lat pracy trenerskiej i coachingowej używam podczas prowadzonych kursów i konsultacji. Również jako mentorka książkowa dla przyszłych autorów i self-publisherów.

Jako cyfrowa nomadka przez ostatnie pół roku pracowałam całkowicie zdalnie podróżując po świecie oraz łącząc to z pracą. Aktywistka - czyli projekty społeczne, wśród których znalazł się udział w organizacji Kongresu Kobiet, założenie portalu Świat Coachingu czy prowadzenie przez ponad 3 lata inicjatywy spotkań dla kobiet „Kobiecy Lublin”. A to nie koniec, bo wkrótce nowy rok i nowe, pojawiające się projekty.Więcej nawww.kamilakruk.pl"

Tym razem, jak co roku o tej porze, obok opowieści zaproszonego gościa i networkingu stworzymy Krąg i podzielimy się swoimi refleksjami na koniec roku:- być może w Twoim życiu pojawił się ktoś, kto był dla Ciebie kimś ważnym, wyjątkowym i chciałabyś podzielić się z nami jego mądrością

- być może w Twoim życiu wydarzyło się coś znaczącego, o czym nie możesz zapomnieć i czym musisz podzielić się z innymi

- co jest dla Ciebie najcenniejsze - co jest Twoim skarbem, który troskliwie pielęgnujesz

- na jakim jesteś etapie

- czym są dla Ciebie nasze latające spotkania To miłe robić drobne przyjemności innym :-) Dlatego, jak co roku o tej porze, zapraszamy Cię do zabawy i losowania. Zastanów się, czym mogłabyś obdarować inną Latającą Kręgowiczkę? Niech pomysł wypłynie z serca i będzie z Tobą związany. To może być: puszka ciasteczek z własnego wypieku, kupon rabatowy na swoje usługi lub produkty, przeczytana książka, ważna i mądra sentencja w dekoracyjnej ramce ... itp. Kreatywności nam nie brakuje :-) Niech to będzie coś od serca lub coś, co wiąże się biznesem, który prowadzimy. 

Upominki są dla uczestniczek Kręgu. Jeśli każda z nas coś przyniesie - to każda z nas coś dostanie :-)*** Zapraszamy uczestniczki Latających Kręgów na degustację wyrobów Kawiarni Ciacho, prowadzonej przez Spółdzielnię Socjalna Turbo, przy ul. Górna Wilda 70, w ramach II Kulinarny Dzień Ekonomii Społecznej. Na stołach będą czekały na nas kawa, herbata, woda z cytryną oraz wybór ciast i tart proponowanych przez CiachoJeśli ktoś będzie chciał zamówić coś specjalnego z karty – to we własnym zakresie i zapłaci zgodnie z cennikiem.-------------------------------------------------------------------------------------------

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) ----------------------------------------------------------------------------------------Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.UWAGA:Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.-----------------------------------------------------------------------------------------ORGANZATORKI:Anna Jakubiak Miłośniczka networkingu i rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.tel. +48 503620292www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/Agnieszka WerechaPoznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.www.TiAmoFoto.plwww.facebook.com/TiAmoFoto/

27 października 2017, 18:30

Latający Krąg "z Bajki". Spotkanie z Krystyną Adamczak.

Zapraszamy na październikowy Latający Krąg z Krystyna Adamczak - polonistką i księgarką, która od 26 lat (!!!) prowadzi w Poznaniu klimatyczne Księgarnie „z Bajki” na Wichrowym Wzgórzu i na Os. Przyjaźni.

Ma swoją wizję i misję: toruje drogę dobrym książkom, wspiera rodziny w rozwoju, organizuje liczne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz spotkania literackie. Na różne sposoby zachęca do czytania.

Koordynator Wojewódzki Fundacji Cała Polska czyta dzieciom. Członek Rady Literackiej Fundacji.

http://www.ksiegarniazbajki.pl/

https://www.facebook.com/Ksi%C4%99garnia-z-Bajki-209813332366636/

 

Przyjdź na spotkanie i wysłuchaj historii o łączeniu pasji z biznesem w harmonii i zgodzie ze sobą.... tak, to możliwe i to przez 26 lat :-)  

Poznaj niezwykłą kobietą i nasyć się jej siłą, charyzmą i odwagą.

 

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka networkingu i rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

21 września 2017, 18:00

Powakacyjny Latający Krąg z Karoliną Kizińską

Zapraszamy na 35 poznański Latający Krąg i spotkanie z Karoliną Kizińską - doktorem kulturoznawstwa w ramach badań nad muzyką (UAM w Poznaniu), magistrem edukacji muzycznej w zakresie sztuki muzycznej Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ze specjalnością dyrygencką (prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych), absolwentką dwóch stopni Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Lipińskiego w Lublinie w klasie fortepianu, stypendystką Fulbrighta na Wydziale Muzyki w University of California, Berkeley, USA, członkinią Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona, a przede wszystkim założycielką Szkoły Muzyki KOMPOZYTORNIA.

http://kompozytornia.pl/

 

Latające Kręgi to networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

07 czerwca 2017, 18:00

Czerwcowy Latający Krąg z Katarzyną Dworaczyk

Zapraszam na czerwcowy Latający Krąg i spotkanie z Katarzyną Dworaczyk.

Z pasji trenerka komunikacji i artystka wizualna. Z wykształcenia też. Współtworzy międzynarodowy zespół trenerów skupionych wokół Porozumienia bez Przemocy. Pisze i rysuje, mówi, inspiruje na szkoleniach i konferencjach, mini - mediuje z i między dziećmi.

Po tym, jak odpowiedziała sobie na pytanie „Co byś zrobiła, gdybyś się nie bała?” wydała ilustrowaną książkę swoich wspomnień, przyglądając się temu, dlaczego i co robi i myśli. Obecnie tworzy „Portret pamięciowy kobiet” - ilustrowaną książkę uwieczniającą kobiece wspomnienia oraz „Dźwignię” - filmową i fotograficzną dokumentację losów kobiet, które przeżyły i pamiętają wojnę.

Kasia o sobie: Pochodzę z Gdyni (do której kiedyś wrócę), mieszkam w Poznaniu, co roku chcę lecieć do Irkucka, a ląduję gdzie indziej. Uwielbiam espresso, Lema, Sontag, creme brulee i widzieć horyzont. A najlepiej wszystko razem.

www.GRL.zone

A Ty, co byś zrobiła, gdybyś się nie bała? :-)

 

 

Latające Kręgi to również networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

25 maja 2017, 17:30

Majowy Krąg z Ewą Gordziej – Niewczyk

Zapraszamy na majowy Latający Krąg i spotkanie z Ewą Gordziej – Niewczyk.

 

Wejdź do Kręgu i poznaj drogę prawdziwej „kobiet-rakiety” działającej od lat w biznesie i w sektorze pozarządowym.

Przyjdź na spotkanie i wysłuchaj opowieści o łączeniu wielu aktywności w jeden cel. Jak pogodzić bycie psychologiem, trenerem, wykładowcą, działania społeczne z biznesem, firmę z fundacją...

 

Ewa Gordziej – Niewczyk jest psychologiem biznesu, trenerem, wykładowcą akademicki i specjalistką HR. W 2005 roku założyła firmę Instytut HR, w której do dziś jest głównym opiekun merytoryczny większości projektów. Jest fundatorką i współzałożycielką Fundacji Dobrych Praktyk „Nawigator Pro”. Prowadzi zajęcia akademickie na kilku poznańskich uczelniach. Jest mentorem w sektorze ngo, wspierającym grupy inicjatywne.

Prywatnie mama Idy i Janka. Wielbicielka Puszczy Noteckiej. Interesuje się psychologią poznawczą i systemową.

www.instytut-hr.pl

www.navigator.com.pl

 

Latające Kręgi to również networking i marketing bezinwazyjny.

Dołącz do sieci trwałych kontaktów biznesowych, wymiany zasobów, informacji i wsparcia. Zbuduj długotrwałe relacje oparte na obustronnych korzyściach. Działaj zgodnie z zasadą wzajemnego zaufania i poparcia, rekomendując usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, udzielając i przyjmując pomóc, jeśli jest ona potrzebna.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

tel. +48 503620292

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

25 kwietnia 2017, 18:00

Kwietniowy Latający Krąg z Lucyną Ruszkiewicz

Zapraszam na Latający Krąg i spotkanie z Lucyną Ruszkiewicz. Wejdź do Kręgu i poznaj drogę artystki.

 

"Przez 15 lat budowałam i prowadziłam studio grafiki reklamowej. Zajmowałam się projektowaniem wnętrz, udzielałam prywatnych lekcji malarstwa i rysunku. Byłam wzorową żoną, matką i bizneswoman. Realizowałam się intensywnie i bez odpoczynku i… znikałam."

 

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, Podyplomowych Studiów z Arteterapii na Uniwersytecie Medycznym, Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w Ujęciu Integralnym. Dzisiaj terapeutka w procesie certyfikacji w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapeutów Gestalt.

Zafascynowana procesem pogłębiania samoświadomości szukając odpowiedzi odkryła Access Consciousness®. Filozofię i praktykę przynoszącą zmianę, świadomość, radość i lekkość w życiu. Odtąd nie szuka odpowiedzi tylko zadaje pytania o nieskończone możliwości istnienia, ufa swojemu ''wiedzeniu'' i zapraszam do lepszego.

Obecnie ma domowe ministudio graficzne, pracownię malarską i gabinet terapeutyczny, w którym zaczyna praktykować terapię indywidualną w nurcie gestalt oraz sesje energetyczne Access Barss. "Przez wiele lat malowanie było moją własną arteterapią. Dojrzałam, uznałam w sobie artystkę, czas mieć z tego fun! i pieniądze. Rozpędzam się na mojej artystycznej  huśtawce...  Wszystko, co zrobiłam prawdziwie dla Siebie przez ostatnie 5 lat plus nieograniczone możliwości Access budują moją świadomość. Jestem głęboko przekonana, że Sami kreujemy naszą rzeczywistość, a w procesie tworzenia uwalniamy emocje. Jak może być jeszcze lepiej?"

 

Zatem „Baw się i rób”!

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

 

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

22 marca 2017, 18:00

Wiosenny Latający Krąg z Basią Józefiak

Zapraszam na kolejne spotkanie w Krąg - na opowiedzieć "od kuchni" o kobiecym biznesie i na networking - a to wszystko w duchu wspólnoty i wsparcia.

Naszym wiosennym gościem będzie Basia Józefiak – stylistka, personal shopper, twórca wizerunku. Mówi, że na rzecz własnego biznesu uciekła z korpo, ale tego najgorszego typu czyli administracji publicznej. Pod marką Twoja PeSa od kilku lat odpowiada na problemy wszystkich osób, które mają kłopot z przepełnioną garderobą oraz doborem dla siebie odpowiednich fasonów i kolorów w sytuacjach codziennych, jak i zawodowych. Ubiera osoby prywatne i publiczne, prowadzi szkolenia z zakresu dress code’u, cyklicznie realizuje swoje autorskie warsztaty wizerunkowe, zajmuje się stylizacją sesji zdjęciowych, współpracuje z mediami jako ekspert ds. wizerunku. Jej zawód wciąż przynosi nowe możliwości i choć czasem nie jest łatwo, nie zamieniłaby go na żaden inny.

www.twojapesa.pl

www.facebook.com/twojapesa

www.instagram.com/twoja_pesa

www.youtube.com/user/twojapesa

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

24 lutego 2017, 18:00

Latający Krąg z Olgą Wróblewską

Będzie to opowieść wielowątkowa, o tym jak "potrzeby rodzą pomysły, a pomysły ... napędzają" do działania.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Latających Kręgów. Tym razem mamy zaszczyt gościć Olgę Wróblewską.

Przyjdź i wysłuchaj opowieści kobiety, która przeszła długą drogę (i wciąż jest w podróży), a zapytana kim jest teraz, odpowiada: "Przede wszystkim Matką. Kobietą szczęśliwą i spełnioną. Życiem i radością drugiego człowieka. Źródłem pozytywnej energii i motywacji dla innych. Przyjacielem. Wsparciem i pomocą. I ciągle mi mało.... "

Olga Wróblewska – z wykształcenia: marketingowieci PR-owiec, z zawodu: sales manager i coach, z zamiłowania: mama 6 letniego Alexandra, przyjaciel i podróżnik kulinarny. Niezmordowana wojowniczka. Od czasu diagnozy autyzmu u syna wykorzystuje swoje przyrodzone i nadprzyrodzone zdolności do uświadamiania społeczeństwu, jak ważna dla osób z autyzmem i ich rodzin jest akceptacja. 

Absolwentka Politechniki Zielonogórskiej, Zarządzanie i Marketing, Uniwersytetu Warszawskiego, Public Relations oraz Coachwise Equipped.

Przez 16 lat pracowała, jako specjalista ds. sprzedaży oraz key account manager w sektorze produkcyjno handlowym od powiadając za budowanie marki firmy zagranicznej na polskim rynku.

Autorka i założycielka lokalnego projektu społecznościowego Kobieta warta Poznania https://www.facebook.com/kobiecypoznan/, który powstał aby inspirować, rozwijać i motywować kobiety związane z Poznaniem.

Od listopada 2014 r. założycielka i wiceprezes Fundacji Na Niebiesko http://www.naniebiesko.pl/ zajmującej się szerzeniem wiedzy na temat autyzmu oraz podejścia niedyrektywnego w różnych metodach terapii. Autorka projektu Lekcja Akceptacji, skierowanego do neurotypowych uczniów szkół masowych. Poza Lekcją Akceptacji Fundacja prowadzi projekty współfinansowane ze środków PFRON, Samorządu Wojewódzkiego oraz Miasta Poznania: Centrum Wolontariatu, Niedyrektywny Rodzic (praca z rodzicami), Lekcja Akceptacji dla kadr (w szkołach masowych). We własnym zakresie organizuje również konferencje tematyczne (“Autyzm w szkole”, czerwiec 2016) oraz spotkania dla rodziców i dzieci – Niebieskie Soboty.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

17 stycznia 2017, 18:00

Noworoczny Latający Krąg z Karoliną Olejniczak

Przyjdź i wysłuchaj opowieści "jak rolniczka została krawcową" i stworzyła bardzo kobiecą markę Equipo Bag

„Przygoda zaczęła się 4 lata temu od uszycia pierwszej kobiecej torby fotograficznej, która powstała z potrzeby, potem były następne i następne...”

Przyjdź i wysłuchaj historii kobiety, która pewnego dnia odnalazła niszę i wzięła sprawy w swoje ręce. Dziś projektuje i ręcznie szyje torby i akcesoria dla kobiet, które szukają czegoś więcej niż torby. 

Chcesz dowiedzieć się, jak zaprojektować niszowo produkt, a potem go sprzedać? Koniecznie przyjdź na spotkanie i wysłuchaj inspirującej kobiecej historii biznesu zbudowanego na pasji, historii opowiedzianej od kuchni, szczerej i autentycznej, historii słodko kwaśnej :-)

O swoich początkach, realizacji pomysłów, planach… opowie Karolina Olejniczak.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

 

15 grudnia 2016, 18:00

Zostań Bohaterką Latającego Kręgu - świątecznie

Droga Latająca Kręgowiczko!

Zapraszamy Cię na bardzo wyjątkowy Krąg.

Po pierwszy i przede wszystkim chcemy, abyś to Ty została Bohaterką Świątecznego Kręgu. 

Od blisko trzech lat wysłuchałyśmy wielu wspaniałych historii kobiet, inspirujących, motywujących... Te opowieści wpłynęły na życie, decyzję zawodowe wielu z nas. Przyszedł jednak czas, aby spojrzeć na SIEBIE, jak na bohaterkę - bo przecież wszystkie nimi jesteśmy.

Mamy dla Ciebie propozycję: zatrzymaj się na chwilę, znajdź dla siebie czas i zastanów się nas SWOJĄ historią. Co inspirującego i motywującego dla innych jest w TWOJEJ historii?

Czas wypowiedzi 4 min ;-)

Po drugie, zapraszamy Cię do loterii i wymiany drobnymi upominkami.

To miłe robić zdobne przyjemności innym :-) Dlatego, jak co roku o tej porze, zapraszamy Cię do zabawy. Zastanów się, czym mogłabyś obdarować inną Latającą Kręgowiczkę? Niech pomysł wypłynie z serca i będzie z Tobą związany (np. z Twoim biznesem, ulubionym smakiem, hobby, a może to cytat z książki?) Zapakuj go, tak, aby nikt nie podejrzał i przynieś na świąteczne spotkanie.

Po trzecie, zapraszamy Cię do wspólnego stołu. O menu zadbał gospodarz i oferuje:

- herbata - nieograniczona ilość (warnik)

- zupa krem dyniowy z grzankami,

- ciasto czekoladowe,

- kawa - do wyboru: cappuccino, małe latte lub mała kawa czarna

Rezerwując miejsce w spotkanie, prosimy o przelanie kwot 30 zł na rachunek bankowy:

Anna Jakubiak: mBank 13 1140 2004 0000 3802 5615 9859 w tytule: ŚLK (Świąteczny Latający Krąg) 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

21 listopada 2016, 18:15

Listopadowy Krąg z Dorotą Pisulą

Zapraszamy na jesienny Krąg słowami naszej Bohaterki:

"Podczas spotkania chciałabym powiedzieć wam o marzeniach, poszukiwaniu drogi, nastawieniu i pozytywnym myśleniu  oraz równowadze. Bo życie każdej z nas wplecione są te tematy, nieprawdaż? Jeśli poszukujecie inspiracji i motywacji do zmian – przyjdźcie…"

 


Dorota Pisula jest doradcą zawodowym, wykładowcą i szkoleniowcem.

Pracuje w Biurze Karier UAM Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kierując tym działem, jest doradcą zawodowym, a także prowadzi zajęcia dla studentów. Zajmuje się doradztwem indywidualnym i grupowym dla różnych grup klientów: uczniów, studentów, absolwentów, osób bezrobotnych, kobiet powracających na rynek pracy oraz pracowników firm średniego i wyższego szczebla. Prowadzi warsztaty m.in. z planowania kariery zawodowej, komunikacji i negocjacji, rozwoju osobistego, mentoringu. Współpracuje z wieloma firmami w charakterze trenera, eksperta, autora opracowań dotyczących rynku pracy. W kierowanym przez nią Biurze Karier zrealizowano trzy projekty mentorskie.

Prywatnie pasjonatka fotografii ruchu, aikido – japońskiej sztuki obrony przed przeciwnikiem, samby brazylijskiej i tanga argentyńskiego.

„Odkryłam, że zawsze mam wybór. Czasem jest to wybór odpowiedniego podejścia do życia”. J. Knowlton

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamiętać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

18 października 2016, 18:00

Październikowy Latający Krąg z Olą Gościniak - czyli motyl w locie

Ola Gościniak. Założyła firmę www.imagospot.pl, gdzie na co dzień tworzy nowoczesne, piękne i łatwe w użyciu strony internetowe. Jej misją jest zmiana oblicza internetu, aby każda strona sprawiała podczas jej oglądania przyjemność.

Prowadzi bloga eksperckiego Jestem Interaktywna (www.olagosciniak.pl), na którym pomaga ogarniać WordPressa, SEO, ale także i inne techniczne aspekty prowadzenia własnej strony lub bloga. Pisze także trochę o freelance, SEO i social media. Z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem z innymi. Tworzy kursy online i prowadzi grupę wsparcia na Facebooku, do której zaprasza każdego, kto chce dodać swojej stronie WWW skrzydeł: https://www.facebook.com/groups/strona.www

Ola nie tylko opowie historię swojego biznesu ale również, a może przede wszytskim o swojej ścieżce rozwoju, zmianach, wzlotach i upadkach. Zdradzi skąd czerpie pomysły i siłę, jak dotarła do miejsca, w którym się znajduje, jakie ma plany... Wysłuchajmy w Kręgu tej wspaniałej opowieści.

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamietać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radością dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

www.slowtoys.pl/

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

29 września 2016, 18:00

Latający Krąg z Joanną Swędrzyńską

Joanna Swędrzyńska - z wykształcenia polonistka, dziennikarka, redaktor techniczny i merytoryczny, z zamiłowania ­ promotorka ciekawych inicjatyw kulturalnych, artystycznych i biznesowych. Poznanianka z wyboru i z miłości. Od stycznia 2015 roku wypuściła w miasto ponad 100 tysięcy egzemplarzy magazynu kulturalno-­społecznego "Puls Poznania".

https://www.facebook.com/PulsPoznania

Zaczynała od prowizorycznej redakcji we własnym mieszkaniu, po dwóch latach odwiedzić ją można w samodzielnie wyremontowanej przytulnej suterenie w secesyjnej kamienicy przy Roosevelta 5. Przez ten czas zdołała zgromadzić wokół siebie zespół silnych osobowości i talentów, z większością współpracuje od samego początku swojej działalności. Obecnie szefuje Wydawnictwu WUCHTA, które poza "Pulsem Poznania", od jesieni 2016 roku zacznie wydawać lokalny kobiecy kwartalnik "Poznanianka".

https://www.facebook.com/magazynpoznanianka

Od kilku miesięcy organizuje też spotkania networkingowe połączone ze szkoleniami i konferencjami tematycznymi dla kobiet zainteresowanych swoim rozwojem osobistym i zawodowym.

https://www.facebook.com/projektpoznanianka

 

"Nie lubię być w centrum zainteresowania, wolę obserwować, wspierać, działać. Ale jedno muszę przyznać, ­od samego początku mam szczęście do ludzi, z którymi mam przyjemność i zaszczyt współpracować. Jestem silna ich siłą. Utalentowani, z artystycznymi duszami i częstokroć ogromną wiedzą na różne tematy. A przede wszystkim życzliwi, lojalni i pracowici. Jestem szczęściarą."  

Joanna Swędrzyńska

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA:

Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

 

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... Daj się poznać i zapamietać :-) 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Miłośniczka rękodzieła. Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. Z radości dzieli się swoją pasją podczas warsztatów szydełkowych.

Organizatorka szkoleń i warsztatów biznesowych, podczas których eksperci dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.slowtoys.pl/

 

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

13 czerwca 2016, 18:00

Czerwcowy Latający Krąg z Agatą Nowaczyk-Łokaj

Latające Kregi to networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

 

Zapraszamy na przedwakacyjny Latający Krąg, którego bohaterką będzie niezwykła kreatywna i charyznatyczna Agata Nowaczyk-Łokaj, twórczyni marki Warsztaty Agaty oraz niezwykej przestrzeni, w której regularnie odbywają się rozwojowe zajęcia dla dzieci i dla dorosłych, kreatywne spotkania warsztatowe oraz wydarzenia kulturalne dla NAJmniejszych.

 

Agata o sobie:

"Z pierwotnego wykształcenia jestem prawniczką, z pasji trenerką improwizacji tanecznych metodą Living Dance Form, animatorką zajęć dla NAJmłodszych dzieci i ich opiekunów oraz pedagożką. Przeszłam długą drogę edukacji w kilku dziedzinach zawodowych oraz rozwoju osobistego różnymi metodami warsztatowymi i terapeutycznymi. Wierzę w człowieka, w zmianę i w przepływ. W budowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci towarzyszy mi zdecydowanie perspektywa Dziecka, podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji Dziecko-Dorosły. Zajęcia prowadzę z inspiracji wieloma metodami, tworząc z tego autorski program.

Prywatnie – jestem rogatą dusza, którą stać na wiele, mamą Wojtka i Kuby, z którymi przetańczyłam i pobawiłam się już w niejedno.

Trzy lata temu zaistniałam jako Warsztaty Agaty i w tym czasie wypromowałam tę markę, stworzyłam miejsce na Łazarzu. Działam komercyjnie i czasem nieco społecznie na Łazarzu, a moje zajęcia są dość charakterystyczne i pełne wyzwań."

 

http://warsztatyagaty.pl/

https://www.facebook.com/WarsztatyAgaty/

 

Warsztaty Agaty

ul. Lodowa 6/1

60-266 Poznań

Biuro: T: +48 883 908 901

Agata T: +48 695 609 499

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła... 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ORGANZATORKI:

Anna Jakubiak 

Pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek Slow Toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek. 

Organizator szkoleń i warsztatów biznesowych, podczas których eksperci dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

www.slowtoys.pl/

Agnieszka Werecha

Poznanianka zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży - szczególnie tych do Italii.

www.TiAmoFoto.pl

www.facebook.com/TiAmoFoto/

 

12 maja 2016, 18:00

Poznański Latający Krąg z Edytą Jagodzińską-Pawluk

Menadżer - Trener - Coach - Przedsiębiorca

Wie, co znaczy zakładać firmę „od zera”. Poznała smak bycia kobietą przedsiębiorczą w wielu rolach życiowych naraz. Odkryła, że potrafi być najlepszym sprzedawcą swoich usług.

Zapraszamy na Latający Krąg z Edytą Jagodzińską-Pawluk.

"Nominacja do Kobiety Przedsiębiorczej 2015 jest dla mnie wspaniałym wyróżnieniem, bo rzeczywiście patrząc na drogę, którą przeszłam i którą idę, to mogę stwierdzić z całą pewnością: wyzwań i przedsiębiorczych działań na niej nie brakuje. Od zmiany miejsca zamieszkania, po 2-krotną zmianę studiów, aż po zawrotną karierę menedżerską, z którą rozstałam się na własne życzenie, w poszukiwaniu czegoś, co w książkach z rozwoju osobistego nazywają „flow”."

Poznaj historię kobiety, która miała odwagę i zaufała sobie. Posłuchaj opowieści o poszukiwaniu życiowego „flow". O tym, jak je znalazła nasza Bohaterka i jak pomaga znajdować je innym dowiesz się już 12. maja.

Kim jest Edyta Jagodzińska-Pawluk?

Certyfikowany Coach ACC ICF i CoachWise™, Trener i Konsultant Biznesu, Mentor Coach, Menedżer z ponad 8-letnim doświadczeniem zawodowym na różnych szczeblach zarządzania w branży medialnej. Kobieta przedsiębiorcza i pasjonatka rozwoju osobistego, od 5 lat związana z Dojrzewalnią Róż w ramach festiwalu PROGRESSteron, prelegentka festiwalowego WZLOTU KOBIET w Poznaniu. Na swoich warsztatach wspiera Panie z różnych środowisk do odkrywania własnej sprawczości, pewności siebie, mocy wewnętrznej i siły do zmian prowadzących je do spełnionego życia. Poprzez liczne wystąpienia publiczne (KLUB KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH, wywiady w TVP3, Radio MERKURY), promuje kobiecą przedsiębiorczość, realizację własnych marzeń życiowych i zawodowych bez odkładania siebie na potem, spełnione życie w zgodzie ze sobą. Jako trener z doświadczeniem na różnych szczeblach zarządzania, rozwija z sukcesem kompetencje menedżerskie i przywódcze kadry zarządzającej. Pracuje z zespołami pracowniczymi i projektowymi wspierając ich efektywność. Specjalizuje się w procesach zarządzania zmianą w organizacjach. Publikuje artykuły branżowe m.in. w "Leaders’ Magazine”. Zrzeszona w International Coach Federation (ICF), aktywnie wspiera środowisko coachów w rozwoju kompetencji coachingowych w ramach ogólnopolskich wydarzeń branżowych (Akademia Coachingu, Coaching Week, Coachowisko). Współautorka unikalnego, autorskiego programu rozwojowego dla menedżerów, liderów i właścicieli firm „Leadership coaching”.

www.jagodzinska-pawluk.plwww.dtexperts.pl 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Aby się zapisać kliknij przycisk znajdujący się na górze po prawej na tej stronie. Jeśli jesteś zalogowana w portalu, będzie to przycisk Dołącz. W innym wypadku - Zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz konta na portalu, wymagamy byś je założyła. Pozwoli to później innym uczestniczkom kręgu łatwo przypomnieć sobie, czym się zajmujesz i skontaktować się z Tobą. Przycisk Zaloguj się zaprowadzi Cię na stronę logowania, gdzie znajdziesz niebieski link Zarejestruj się. Do utworzenia konta wystarczy podanie imienia, nazwiska i e-maila, resztę możesz uzupełnić lub zmienić później.

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Do zobaczenia w Concordia Design

 

Do zobaczenia w Concordia Design :-)

sala 2, IIp.

PS. zabierz ze sobą wizytówki, ulotki, swoje dzieła...

Organizatorki

Anna Jakubiak https://www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/

Anieszka Werecha https://www.facebook.com/TiAmoFoto/

 

 

11 kwietnia 2016, 18:00

Latający Krąg z Moniką Zielską

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła i przyjdź na kwietniowy Latający Krąg.

Skupiając się na potrzebach naszych klientów, starając się załagodzić ich troski, zaspokoić braki... zdarza się, że zapominamy lub nie dostrzegamy swoich własnych. Posłuchaj historii kobiety, która zbudowała markę na autentycznym przekazie i swojej osobistej potrzebie

Monika Zielska, projektantka. Zaczęła szyć biustonosze, kiedy w ciąży przytyła 30 kg i nie mogła dla siebie znaleźć odpowiedniej bielizny. Swój sukces budowała zaczynając od 200 zł, kwoty pożyczonej od bliskiej osoby. Dziś prowadzi firmę INCARICO i pomaga innym kobietom.

Posłuchaj historii kobiety, która miała marzenia i konsekwentnie dążyła do ich realizacji. 

www.incarico.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spotykamy się w Salonie Bielizny Rosario Lingerie na ul. Długa 14 w Poznaniu.

Już dziś zerezerwuj udział w wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona.

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

02 marca 2016, 18:00

Latający Krąg z Agatą Mwende Tylkowską

Podczas marcowego Kręgu usłyszymy opowieść o podróżach kobiety - tych odległych i tych wewnętrznych, o potrzebie zmiany świata na lepszy. 

Agata Mwende Tylkowska 

Podczas podróży po Afryce Agata zatrzymuje się w domu dziecka w południowej Kenii i tam kiełkuje w jej sercu ogromna miłość do wychowanków, a tym samym chęć natychmiastowej pomocy dla tego miejsca. Powstaje Moyo4Children.

Podróżniczka i studentka życia. Szczęśliwa kobieta, niebojąca się żadnej pracy, podejmująca każde wyzwanie. Realistka i jednocześnie niepoprawna optymistka. Swoim ciepłem, wewnętrznym spokojem i podejściem do życia i ludzi stara się wyciągać się z nich to co najlepsze, być zawsze pomocną, być blisko. Pilna uczennica i wymagająca nauczycielka. Zawsze szczera i otwarta. Żądna przygód i nowych doświadczeń. Pomimo zorganizowana i opanowania, nie raz zaskakuje spontanicznością i szalonymi pomysłami. Pomimo odległości niezwykle docenia wartość rodzinny. Kochająca córka, siostra, wnuczka, kuzynka, ciocia, przyjaciółka, kobieta.

https://www.facebook.com/moyo4children

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spotkamy się w dolnej sali restauracji Pióro Feniksa, Stary Rynek 77
http://piorofeniksa.pl/.
Dziękujemy za zaproszenie!

p.s. Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła :-) 

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. 
Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.18 lutego 2016, 18:00

Lutowy Latający Krąg z Ingą Bielińską

Bohaterką lutowego Latającego Kręgu jest Inga Bielińska ...kiedyś freelancerka teraz przedsiębiorca (przedsiębiorczyni?) w biznesie edukacyjnym, szkoleniowym i doradczym...

Kim jest nasza Bohaterka? Poniżej Inga pisze krótko o sobie, a na opowieść od kuchni zapraszamy 18. lutego.

Inga Bielińska.

Od 2005 roku na swoim. Wcześniej roczny epizod pracy na
etacie i 5 lat studiów i prac dorywczych zagranicą. Wykładowca akademicki. Od 2010 roku zaangażowana w szerzenie profesjonalnego
coachingu w Polsce. Przez dwa lata zarządzała oddziałem wielkopolskiemu International
Coach Federation. Od zeszłego roku wice przez ICF na Polskę. Obecnie uczy się w szkole psychoterapii systemowej i
psychodynamicznej. Pisze artykuły branżowe. Mama Ady. Mol książkowy. Kinomanka.

Uff…

Od 10 lat staram się to wszystko łączyć, balansować,
harmonizować. Czasem czuję się jak Syzyf, a czasem jak pierwsza osoba na
księżycu, której udało się zrobić ten niemożliwy krok. I o tym chętnie opowiem
Wam na Kręgach: o łączeniu pasji do rodziny, hobby i życia zawodowego.
http://ingabielinska.com/

Zapraszamy!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spotkamy się w niezwykłej przestrzeni Małego Domu Kultury, na ul. Zamkowej 3 lok.4 (nad Klubem Dragon, gdzie można kupić napoje).
Dziękujemy za zaproszenie!

p.s. Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła :-) 

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. 
Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

13 stycznia 2016, 18:00

Magdalena Kosakowska na styczniowym Latającym Kręgu w Poznaniu


Magdalena Kosakowska mówi o sobie, że jej najbardziej charakterystyczną cechą jest odwaga.
Całe życie kieruje się prostą zasadą: jeśli przestaje mi być gdzieś dobrze, zaczynam przygotowywać się do zmiany i w pewnym momencie jej dokonuję.
Kilkanaście lat pracy w branży reklamowej i marketingu, również na stanowiskach zarządzającej agencją interaktywną, dało jej intuicyjne wyczucie tego, co ma potencjał i co jest wartościowe oraz umiejętność skutecznego promowania takich „produktów”.
Chce się tym z Wami podzielić i 
opowiedzieć o życiowych ścieżkach, które czynią zmianę nieuniknionym elementem dobrego życia.

Magdalena od kilku lat zajmuje się promowaniem autorskich projektów z branży kreatywnej przedsiębiorczości a ponad rok temu wystartował Wolny Targ – pomysł jej autorstwa – miejsce, które pomaga kojarzyć startujących rzemieślników, designerów, artystów z ich potencjalną grupą docelową. 


W 2015 roku odbyło się w Poznaniu kilkanaście edycji Wolnego Targu.
http://www.wolnytarg.pl/
https://www.facebook.com/wolnytarg

Spotkamy się w uroczym miejscu, kawiarni Różove <3
ul. Wodna 23
http://www.rozove.pl/.
Dziękujemy!


p.s. Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła :-) UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. 

Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

18 grudnia 2015, 18:00

Świąteczny Krąg z Moniką Górską

Monika Górska to człowiek będący żywym przykładem na to, że marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia. A w momencie, kiedy je spełniamy, one spełniają nas. 

Rok temu, w wieku 50 lat, zrealizowała swoje największe marzenie- zobaczyła Wielki Kanion. Przeżyła w nim niezwykłe chwile, które upewniły ją, że marzeń nie można odkładać na później. I że naprawdę możesz być lepszą opowieścią niż myślisz. To przesłanie każdego dnia wysyła na cały świat.

W życiu zawodowym dr Monika Górska jest nagradzanym reżyserem, charyzmatycznym trenerem i pełnym pasji wykładowcą Communication Design Uniwersytetu SWPS. Jednym z czołowych ekspertów storytellingu w Polsce. Cztery lata temu założyła Fabrykę Opowieści, gdzie szkoli przedsiębiorców, trenerów i ekspertów w Polsce i w USA tak opowiadać o swoich firmach, projektach i sobie, by każdy ich słuchał. Nawet kiedy mówią szeptem.

Od ponad 22. lat z nieuleczalną pasją zbiera i przyrządza opowieści jako reżyser, scenarzysta i dziennikarz. Zrealizowała ponad 100 filmów i otrzymała 11 nagród w Polsce i na świecie. Ale największą nagrodą jaką dostała od życia jest jej syn - Tymek - urodzony 01.01.01, o godz. 01."


Tym razem spotkamy się w większym gronie, stworzymy Krąg wokół wspólnego stołu i podzielimy się naszymi refleksjami na koniec roku.

Już tradycyjnie zachęcamy do przyniesienia ze sobą drobnego świątecznego upominku. To może być: puszka ciasteczek z własnego wypieku, kupon rabatowy na swoje usługi lub produkty, przeczytana książka, ważna i mądra sentencja w dekoracyjnej ramce ... itp. Kreatywności nam nie brakuje :-) Niech to będzie coś od serca lub coś, co wiąże się biznesem, który prowadzimy. Upominki są dla uczestniczek Kręgu. Jeśli każda z nas coś przyniesie -  to każda z nas coś dostanie :-)

Przykładem zeszłorocznego świątecznego Kręgu zapraszamy Was do zabawy i udziału w losowaniu :-) 

Restauracja Wspólny Stół przygotowała dla uczestniczek LK świąteczny poczęstunek. Koszt: 30 zł

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła :-) 

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. 
Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Do zobaczenia,
Anna Jakubiak

23 listopada 2015, 18:30

POZNAŃSKI LATAJĄCY KRĄG ZE STRUMYKAMI

Jesteśmy wdzięczni organizatorkom poznańskich latających kręgów i Agacie Dutkowskiej, że możemy opowiedzieć o przyjemnościach i trudach prowadzenia rodzinnej agroturystyki. Jesteśmy wdzięczni tym bardziej, że możemy opowiedzieć o tym we dwoje. Kobieta i mężczyzna… po raz pierwszy w tej formule spotkań. To już trochę jak opowieść o nas. Robienie rzeczy po raz pierwszy i często przewrotnie. 

Dziś ku uśmieszkom znajomych szukamy miejsca na weekend w dużym mieście, gdy większość 
znajomych wybiera kierunek przeciwny. To dlatego, że pięć lat temu postanowiliśmy dołączyć do większej rodziny i wyjechać z Krakowa na wielkopolską wieś. Z centrum miasta do lasu, z pracy w biznesie do pracy na własnym. Rodzinnie prowadzimy cudowne miejsce – strumyki – które budowaliśmy od łopaty wbitej w pole żyta osiem lat temu. Uczymy się wytwarzać wino z przydomowej winnicy, zapraszamy ogród do naszej kuchni  :-) To otwarty dom dla gości i nasze wspólne miejsce pracy. Równolegle każdy z nas rozwija własne pasje. Kasia – pracę z dziećmi i młodzieżą w świetlicy środowiskowej i kwileckim centrum kultury, Michał – pracę rozwojową z biznesem wykorzystując nowoczesne technologie oraz fotografię, Rodzice – warsztaty z rysunku i malarstwa, fotografii oraz ceramiki. 

Dla nas to podróż urzeczywistniania indywidualnych marzeń i lepienia z nich jednego miejsca.


Zapraszamy serdecznie na spotkanie.

Kasia i Michał

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.


Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła :-) UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. 

Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.Do zobaczenia,
Ania​ & Joanna​ & Agnieszka​


21 października 2015, 19:00

Październikowy Latający Krąg z Anną Struzik – Dziką Babą

Anna Struzik prywatnie jest uśmiechniętą kobietą 40+, mającą wyrozumiałego męża, dwie wspaniałe córki, dom, psa i dwa koty. Zawodowo i z miłości jest Dziką Babą.
Kim jest Dzika Baba?


Ania o sobie: 
"Ukończyłam stomatologię i pracowałam w zawodzie przez 16 lat. Podróże były zawsze moją pasją i "lekiem na całe zło". [...] Pięć lat temu poszłam o krok dalej i uczyniłam pasję podróżowania sposobem na życie. [...] Założyłam Biuro Podróży Alternatywnych Dzika Baba. Chciałam podróżować i chciałam dzielić się tym z innymi babami. Najbardziej fascynują mnie ludzie. Jak różne mają sposoby na życie. Odkrywanie, że nasz "europejski" sposób nie jest jedyny i jedynie słuszny. Jestem miłośniczką podróżowania blisko ludzi i poznawania kraju przez uczestniczenie w ich życiu. Choć przez kilka godzin, albo kilka minut. Ale autentycznie. Zaglądamy do miejscowych domów i dajemy się zapraszać na herbatę, rozmawiamy z ludźmi, doświadczamy i smakujemy. Poznajemy świat wszystkimi zmysłami. Taki sposób podróżowania proponuję uczestniczkom moich wypraw. Stawiam na jakość doznań, nie ilość gwiazdek w hotelach. Największa przyjemność w mojej pracy (oprócz samej podróży) to towarzystwo wspaniałych, niebanalnych kobiet. Bo każda z nas jest niepowtarzalna. Na tyle odważnych, by wyruszyć w świat z Dziką Babą. Cieszę się, że wciąż nowe osoby znajdują do mnie drogę i utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam. Dzika Baba ma już na koncie ponad trzydzieści zrealizowanych wypraw, a każda z nich była przygodą."


http://www.dzikababa.pl/
MANIFEST DZIKIEJ BABY
 
Ziemia to mój Dom
Świat to mój Przyjaciel
Podróż to moje Szczęście
Książki to moja Świątynia
w nich mieszkają Bogowie
Rodzina to moje Serce
DZIKA BABA to moja DUSZA


Ulubiony cytat: „Wszystkie jesteśmy przepełnione tęsknotą za dzikością… Nauczono nas wstydzić się takich pragnień…Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą” -  „Biegnąca z wilkami” Clarissa Pinkola Estes


Dzięki uprzejmości właścicieli spotkamy się w cudownym miejscu Cafe La Ruina.
Dziękujemy!
https://www.facebook.com/Cafe-La-Ruina-i-Raj-137095626436875/timeline/22 września 2015, 18:00

Wrześniowy Latający Krąg w Poznaniu

Bohaterką wrześniowego Kręgu będzie Magdalena Zdrenka – Ciałkowska tegoroczna zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu “Kobieta przedsiębiorcza 2014”, niepoprawna optymistka, właścicielka Vigo Studio, wydawca i redaktor naczelna dwumiesięcznika „Madame” – magazynu ambitnych kobiet.
Z pasją angażuje się w akcje charytatywne, chętnie pomaga potrzebującym. Z mediami w Polsce i zagranicą współpracuje od kilku lat. Autorka  licznych tekstów o niesamowitych kobietach, ale i historii projektowania graficznego, reklamy, aranżacji wnętrz, 
podróży, mody. Od kilku lat jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej, Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Sztuki (AICA) i Polskiego Instytutu Studiów nad Sztuką Świata. Niedawno obroniła tytuł doktora na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Aktualnie przygotowuje książkę pt. Sztuka reklamy w międzywojennym mieście. Kraków-Lwów-Warszawa. Uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury, kraje i obyczaje. Lubi obserwować i uczyć się od innych. Utożsamia miejsca, ludzi, wydarzenia z zapachami i smakami. Dla Magdy nie ma rzeczy niemożliwych, a głośno wypowiedziane marzenia, zamienia w cele i realizuje z prędkością światła.
https://www.magazynmadame.pl/

madame  
Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to, co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki, swoje dzieła :-) 

UWAGA: Jeśli z jakiś powodów nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. 
Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Do zobaczenia,
Ania​ & Joanna​ & Agnieszka​


19 sierpnia 2015, 18:00

Wakacyjny Latający Krąg z Dobrosławą Kroll-Gulczewską

Już dziś zapraszamy na sierpniowy Latający Kręg!
Bohaterką spotkania będzie Dobrochna Kroll-Gulczewska pomysłodawczyni i  założycielka SPLOT-ów:

Jeszcze niewiele osób wie, iż w zacisznym zaułku poznańskich Jeżyc powstał uroczy salonik z włóczkami. Magiczne to miejsce, gdzie można nabyć włóczki z całego świata, pogawędzić z szalonymi dziewiarkami i dziewiarzami z całego Poznania, wypić kawę i zjeść ciasteczko. To miejsce nazywa się Sploty http://splo-ty.pl/index.php i mieści przy ulicy Poznańskiej. Otworzyła go niezwykła kobieta, która w ten sposób chciała spełnić swoje marzenie życia, ale także podzielić się z innymi swą pasją tworzenia: dziergania, szydełkowania, haftu i produkcji biżuterii. Czasem bywa, że salonik z włóczkami zamienia się w gabinet terapeutyczny, bowiem swoimi doświadczeniami życiowymi, radościami, problemami dzielą się przychodzące tu osoby i z pewnością każda z nich znajdzie wsparcie, zrozumienie i poradę. Nade wszystko jednak to miejsce jednoczące osoby z pasją, kreatywne i pragnące kontaktu z innymi "zarażonymi" manią tworzenia.

Latające Kręgi to comiesięczne nieformalne spotkania dla kobiet, które kręci idea "zarabiam robiąc to co kocham". Networking i storytelling w jednym. Masz szansę się przedstawić, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od kuchni. I masz szansę wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi, tak aby twój biznes zaczął latać. Nawet jeśli go jeszcze nie masz.

Zabierz ze sobą swoje wizytówki, ulotki czy swoje dzieła :-) 

UWAGA: Jeśli z jakiś powodow nie będziesz mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołaj swoje uczestnictwo na stronie zapisu. 
Tym samym zwolnisz miejsce oczekującym na liście rezerwowej.

Do zobaczenia,
Ania​ & Joanna​ & Agnieszka​

25 czerwca 2015, 19:00

Czerwcowy Latający Krąg w Poznaniu

Sylwia Camarda, pół-Polka, pół-Sycylijka, która podróżowała po całym świecie by w końcu osiąść w Poznaniu i ponad 6 lat temu założyć przedszkole, a później szkołę Montessori. 
Mama trzech synów, z wykształcenia sinolog, były tłumacz w Parlamencie Europejskim. Opowie o tym, jak jej własne dzieci zainspirowały ją do stworzenia w Polsce unikatowej placówki edukacyjnej i jak godzi życiową misję z prowadzeniem biznesu. 
Na to spotkanie zapraszamy przede wszystkim Latające Mamy z Poznania i okolic.

Adres strony: http://villamontessori.pl/

Zabierzcie ze sobą, jeśli macie, swoje wizytówki, ulotki czy swoje dzieła :-) UWAGA: Jeśli z jakiś powodow nie będziecie mogły wziąć udziału w spotkaniu, proszę odwołujcie swoje uczestnictwo na stronie zapisu. 

Tym samym zwolnicie miejsce oczekującym na liściew rezerwowej.Do zobaczenia,

Anna​ & Joanna​ & Agnieszka​

21 maja 2015, 19:00

XII Latające Kręgi w Poznaniu

Zapraszamy na kolejne spotkanie Latających Kręgów. 
Tym razem gościmy w TARTAKu, małej rodzinnej restauracji. 

Bohaterką będzie: MAŁGORZATA WIELGOSZ

Gosia o sobie i tym niezwykłym miejscu: 
"Pomysł na TARTAK wziął się z pasji do gotowania a przede wszystkim z miłości do dobrego jedzenia. 
Tworzymy, czerpiemy inspirację, oraz na nowo odkrywamy tradycyjne przepisy z rodzimej kuchni oraz innych stron świata. W naszych daniach znajdziecie zarówno sprawdzone smaki jak i nowe, nietypowe połączenia a wszystko to doprawione szczyptą szaleństwa. Dokładamy wszelkich starań aby radość tworzenia była przyjemnością jedzenia. 

W naszych głowach wciąż rodzą się nowe pomysły, dlatego menu w Tartaku często się zmienia. 

Przełomowym momentem w moim życiu był powrót z urlopu macierzyńskiego do pracy albo właściwie do jej braku… Tak pewnie zaczynają się historie wielu kobiet moją możecie poznać już wkrótce."

*Interesujesz się gotowaniem, chcesz zamienić pasję w biznes?
*Ciekawi cię historia kulinarnego biznesu opowiedziana "od kuchni"?
*Chcesz poznać smak szczypty szaleństwa zaklętego w kawałku tarty?

Koniecznie zapisz się na spotkanie i przyjdź już 21 maja godz. 19:00 do restauracji Tartak​.

UWAGA - ZMIANA SPOSOBU REJESTRACJI:

Zapisy na portalu Latających Kręgów --> http://www.latajacekregi.pl/wydarzenia
należy przejść do strony wydarzenia i tam kliknąć --> DOŁĄCZ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Latający Krąg to otwarte, darmowe spotkanie dla kobiet, które kręci idea „zarabiam robiąc to, co kocham”. Networking i storytelling w jednym. Masz szansę przedstawić siebie i to co robisz, dać się poznać i posłuchać historii bohaterki, która opowiada o swoim biznesie od serca i od kuchni. I wymienić się swoimi umiejętnościami z innymi. Tak, aby twój biznes zaczął latać. Nawet, jeśli go jeszcze nie masz.

Zabierz ulotki, wizytówki, kontakt do siebie...

*** Dla chcętnych - już tradycyjnie - robimy zrzutkę po przysłowiową 'dychę' na wspólnie wymyślony cel. 

Do zobaczenia,
Ania 

29 kwietnia 2015, 18:00

XI Latające Kręgi w Poznaniu

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Latające Kregi.

Naszę bohaterką będze mgr inż. Dorota Łapa, dietetyk, specjalista dietetyki Tradycyjnej Medycyniy Chińskiej, moderator Ogólnopolskiej Kampanii na rzecz naturalnej diety ZdrowyPrzedszkolak.org 
Absolwentka Kierunku Żywienie Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. 
Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką. 

Zafascynowana prawami przyrody i medycyną naturalną, stale szkoli się w tej dziedzinie. Idąc wbrew czasom, nieustannie poszukuje mądrości leczniczej, o jakiej pisał Hipokrates w słynnym powiedzeniu „Twoje pożywienie może być lekarstwem”. 

Edukację w zakresie dobrego żywienia traktuje jak misję, dlatego uruchomiła Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu, a w nim organizuje wykłady i warsztaty gotowania dla zdrowia. Poszukuje i testuje wysokiej jakości żywność, by przekonywać, jak bardzo warto w nią inwestować, dlatego prowadzi też sklep z ekologiczną żywnością. 

Współorganizuje różne eventy dla zdrowia, m.in. wyjazdy z oczyszczaniem organizmu, rekolekcje z dietą św. Hildegardy oraz współtworzy projekt Fundamenty Efektywności. Pomaga również odnaleźć dobrą drogę odżywiania, doradzając osobom chorym lub pragnącym utrzymać zdrowie. 

Prywatnie żona i mama czwórki dzieci.

www.orkiszowepola.pl
www.zdrowyprzedszkolak.org

Spotkamy się w sali warsztatowej w Orkiszowych Polach
Galeria Podolany ul. Strzeszyńska 63
29.04.2015, godz 18.00

UWAGA: ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE ORAZ OGRANICZENIA WYNIKAJĄCE Z PRZESTRZENI ZAREZERWOWANEJ SALI - OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Proszę wysłać maila ze zgłoszeniem na adres: latajacekregipoznan@gmail.com

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

MAMY 20 MIEJSC

Pamiętajcie o zabraniu własnych wizytówek, ulotek. Będzie jak zwykle czas, aby podzielić się swoją pasją i nawzajem poznać.

***Latające Kręgi to darmowe spotkania dla kobiet, którymi bliska jest idea zarabiania, na robieniu tego, co się kocha. Łączymy networking i storytelling w jedną, inspirującą całość. Na każdym spotkaniu można posłuchać opowieści zaproszonej bohaterki i historii jej sukcesu od kuchni.

Kręgi to spotkania darmowe - robimy dobrowolną składkę po 10zł na wspólny wymyślony cel. 

Do zobaczenia :-)

Feedback